Slovenija

Ob tej temi je na Trgu republike završalo: Predsednico prekinili žvižgi

Komentarjev 63
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 09:01 25.junij 2026.

    Zamorila je proslavo in si prislužla intenzvno žvižganje ter skromen aplavz. Kaj pa ima za pokazati, razen bolestnih ambicij in nenasitnega pridobitništva, da bi smela ljudem kvariti še proslave, K sreči je bil za njo na vrsti Janša, ki je ...prikaži večje postavil stvari na pravo msto in si prislužil aplavze.

    • Ender.3 09:09 25.junij 2026.

      res ne vem kaj je tam iskala

    • Naklonsky 10:18 25.junij 2026.

      Skušala reševati rdeče riti.

    • Ender3 12:14 25.junij 2026.

      Kaj niste bebci v kleti dojeli, da je ustaljen protokol, da na takšni proslavi državnosti govori predsednik/ica in ne premier. JJ se je na to proslavo kratkomalo vsilil..Pokvaril je sicer praznično vzdušje. Itak, da so mu morali nekateri ploskati, ker ...prikaži več je bilo to del scenarija podobno kot, žvižgi predsednici Musar..

    • slovenski3 12:40 25.junij 2026.

      Ender3 ne bi bil bebo, če se ne bi oglasil.

    • Ender3 12:46 25.junij 2026.

      Ja tlačan 🖕 počaščen sem, da vam lahko kontriram in je**m..

    • Naklonsky 13:22 25.junij 2026.

      …in zdraviš svoje komplekse. Saj te razumeno in pomilujemo. Ja je hudič, ko si v realnosti nepomemben in nekoristen z zavoženim življenjem, partija ti pa bolj malo pomaga.

  • natalija1 09:19 25.junij 2026.

    Bila sem med gledalci, ničesar organiziranega nisem zasledila, je pa dejstvo, da je njeno vzvišeno pridiganje novi vladi izzvalo neverjetno neugodje med gledalci. S svojega položaja si je privoščila mnogo preveč. Njena aroganca je neznosna. Sem pa dobila občutek, da ...prikaži več so ljudje po štirih letih golobovanja izgubili strah, da izrazijo svoje mnenje. In prav je tako. Resnica osvobaja.

    • Ender.3 09:33 25.junij 2026.

      to ni moja predsednica Jaz sem volil Gospoda Logarja

    • munja 09:45 25.junij 2026.

      Tako je natalija1. Ona si marsikdaj privošči preveč. In fraza "ne bom tiho" je že precej oguljena, ker se največkrat oglasi, ko to ni potrebno.

    • Ender3 12:08 25.junij 2026.

      Kva zdej natalija, koga boš prepričala, da je pridigala. To je spočela tudi v ZN , ko je zagovarjala Palestino..Večina demokratičnega sveta ji je ploskala..

  • Ender.3 08:35 25.junij 2026.

    Kilogrami

    • Ender3 12:03 25.junij 2026.

      Imaš težave z njimi. Ne pa to, da potvarjaš up. Imena..

  • munja 08:25 25.junij 2026.

    Največkrat blebeta, ko bi bilo bolje, da je tiho in obratno. Sicer pa ni povedala nič novega.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:29 25.junij 2026.

      Vsako leto isto nakladanje,folk ne zanima mlatenje prazne slame,ne zanima jih kultura,ampak dobre penzije,plače in poceni nafta, a o tem tile gumpci nočejo o tem govoriti

    • Ender.3 08:44 25.junij 2026.

      in po čem je svinjina

    • Puklastimiha 09:09 25.junij 2026.

      Pepa je ziva blamaza na dveh nogah.

    • Anči 09:20 25.junij 2026.

      Za ceno svinjine vprašaj Mahnića.

    • Ender3 12:01 25.junij 2026.

      munja bilo je pričakovano, da ne boš ničesar razumel..Razumeš samo tisto kar mastermaind pove..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.