Slovenija
195 ogledov

Med pridigo vstali in zapustili mašo

Komentarjev 133
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KKL 15:43 24.marec 2015.

    Ti si pa resmalo prismuknjen, da enačiš poroke istospolnih partnerjev s porokami z živalmi. Evo, ta nov zakon za telebane: Ohranitev zakona: istospolno usmerjeni so končno enakopravni, tradicionalne družine pa ostanejo iste kot so vedno bile. Odstranitev zakona: istospolno ...prikaži več usmerjeni ostanejo brez pravic, tradicionalne družine pa ostanejo iste kot so vedno bile. Ne vem zakaj se heteroseksualci počutijo tako ogrožene. :)

  • mojca003 16:41 24.marec 2015.

    Pol pa eni nekaj flancajo o sovražnem govoru, tukaj pa en direktno poziva k smrti.

  • mojca003 16:43 24.marec 2015.

    Hm, že nekdaj je bilo, kolikor vem, povsem jasno, koliko je kaj stalo. Tako da take izjave zbujajo rahel dvom v resničnost. Bi bilo pa fajn, da se napiše kje in pri kom, da bi lahko človek preveril (podobno kot tudi v članku).

  • mojca003 16:45 24.marec 2015.

    Morda nisi seznanjen z realnimi podatki (si pač pod vtisom medijev), ampak med duhovniki ni po raziskavah prav nič več pedofilov (ocene za splošno populacijo so nekje okrog 5%), kot v primerljivih skupinah (učitelji, socialni delavci, razna društva in organizacije). ...prikaži več Potem bi morale praktično vse inštitucije vedno biti tiho. Dejmo imeti enaka pravila za vse, kaj pravte.

  • ljimonad 16:59 24.marec 2015.

    a teh pedofilov zares nihče ne more zaustaviti, milika toninček in ostali iz bratovščine ablastnika so jim dali komando, ti v precejšnji meri pokvarjenci (da se razumemo ne vsi), pa sedaj širijo propagando tam, kjer bi morali govoriti o vsem ...prikaži večm drugem ne pa širiti in podpirati tole sovraštvo do drugačnih. dejmo vlada malce jim zmanjšajte finančna sredstva pa potem naj čivkajo in pletejo koliko hočejo, poslanci če pa vas je vsaj malo v hlačah pa preprečite novo zapravljanje denarja na referendumu teh nerazgledanih butalcev ki zbirajo podpise.

  • ljimonad 17:01 24.marec 2015.

    marsikdo je zlorabljal otroke se strinjam, a tile pedofili iz cerkve so se zavezali bogu in celibatu, pa ravno ne vem, če jih to dvoje oči zlorabljanja nemočnih otrok, ki ne upajo "gospodekom" reči ne.

  • ljimonad 17:01 24.marec 2015.

    marsikdo je zlorabljal otroke se strinjam, a tile pedofili iz cerkve so se zavezali bogu in celibatu, pa ravno ne vem, če jih to dvoje oči zlorabljanja nemočnih otrok, ki ne upajo "gospodekom" reči ne.

  • mojca003 17:06 24.marec 2015.

    Ljimonad: To je res, je pa res, da so se prav tako so se pa npr. učitelji, socialni delavci, psihologi, zdravnii, pravniki, terapevti posvetili nekim humanitarnim ciljem, in celo v imenu države (kot uradne osebe) opravljajo svoje delo. Ampak to ...prikaži več pa ni važno, kajne?

  • mojca003 17:13 24.marec 2015.

    A misliš tiste 1000 let nazaj? Hm, no pejmo po tvoji logiki. Npr. Nemčija je (ne pred 1000 leti, ampak recimo 60 leti) povzročila veliko zločinov (lahko pa vzamemo tudi kakšno drugo državo ali organizacijo). Zaradi tega Nemci, ali pa ...prikaži več tudi Rusi, nimajo pravice izraziti svoje mnenje, imeti svoje stališče in ga v javnosti povedati ali kaj? Ma ste tako pristranski, da težko verjameš.

  • Koka 17:07 24.marec 2015.

    Mojca, malo vzami v roke kakšno knjigo, ki opisuje zločine , ki jih je zakrivila cerkev ... pa se javi ! O.k. ;)) Do takrat pa prosim , da si čisto tiho !

  • mph 18:00 24.marec 2015.

    To oceno je podal Rode, zato sklepam, da so kar sami naredili anketo in so primerljivi podatki. Drugo, v nobenem drugem primeru, ni bilo nikoli takšnega sistematičnega zakrivanja pedofilskih zločinov kot pri Cerkvi. In še enkrat, ne vem ali si ...prikaži več vernica ali nisi, če si, potem verjetno tista posvetitev nekaj pomeni. Ali pa ne, očitno ne.

  • mph 18:07 24.marec 2015.

    Točno tako. Če pa bi se rad kdo oglasil s standardnim filozofiranjem o svobodni volji, me zanima, kaj pa je naredil en novorojenček, da se rodi pohabljen, brez rok ali podobno. Pa še ostane problem manjvrednih žensk, saj je Marijo ...prikaži več oplodil brez njene vednosti. Jasno, kaj pa je hotel potem, ko se je že zgodilo, kaj ne.

  • mojca003 18:21 24.marec 2015.

    mph: od nekdaj so v Cerkvi bili izdajalci (že od prvih 12 apostolov je eden čisto zatajil), ampak to ne zmanjšuje vrednosti in pomena nauka. No, dej mi povej, kaj se je odkrilo za zadnjih 50 let? Sistematično zlorabvljanje otrok ...prikaži več praviš, v sirotišncah, šolah? No, dejmo resno razpravljat o tem, ne nekaj na pamet, pod vtisom medijev, ki imajo svoje družbenopolitične cilje. Kar se tiče sistematičnega zlorabljanja, na primer v (javnih, državnih, uradnih) šolah: The American Medical Association found in 1986 that one in four girls, and one in eight boys, are sexually abused in or out of school before the age of 18. (Ameriška zdravstvena organizacija je leta 1986 ugotovila, da je ena od štirih deklet in en med osmih fantov, spolno zlorabljen v ali izven šole pred 18 letom). Two years later, a study included in The Handbook on Sexual Abuse of Children, reported that one in four girls, and one in six boys, is sexually abused by age 18. It was reported in 1991 that 17.7 percent of males who grad

  • mph 18:04 24.marec 2015.

    Problem je, ker pogosto sploh niso heteroseksualci, so sami tako orientirani, pa mislijo, da jih v okolici ne bodo prepoznali, če bodo bolj glasno s prstom kazali na druge. Tudi Primc je po mojem morda samo formalno hetero, sam v ...prikaži več sebi mora pa imeti precej mučeno dušo.

  • mojca003 18:22 24.marec 2015.

    who graduated from high school, and 82.2 percent of females, reported sexual harassment by faculty or staff during their years in school. (Leta 1991 so poročali, da je 17,7 % moških, ki so zaključili visoko šolo in 82,2 procent deklte, ...prikaži več poročalo spolno nadlegovanje s strani uslužbencev med njihovim šolanjem v šoli). Fully 13.5 percent said they had sexual intercourse with their teacher. (Kar 13,5 % je reklo, da so imeli spolne odnose z njihovimi učitelji). In New York City alone, at least one child is sexually abused by a school employee every day. One study concluded that more than 60 percent of employees accused of sexual abuse in the New York City schools were transferred to desk jobs at district offices located inside the schools. (ena raziskava je ugotovila, da je več kot 60% zaposlenih, ki so bili obtoženi spolne zlorabe v šolah v New Yorku, premeščenih na dela v pisarni ... , lociranih znotraj šol). Most of these teachers are tenured and 40 percent of those transferred are

  • mojca003 18:22 24.marec 2015.

    tenured and 40 percent of those transferred are repeat offenders. They call it “passing the garbage” in the schools. One reason why this exists is due to efforts by the United Federation of Teachers to protect teachers at the expense ...prikaži več of children. (eden razlog, zakaj to obstaja, je zaradi truda united federation of teachers), da zaščiti učitelje na račun otrok). Another is the fact that teachers accused of sexual misconduct cannot be fired under New York State law.One of the nation’s foremost authorities on the subject of the sexual abuse of minors in public schools is Hofstra University professor Charol Shakeshaft. In 1994, Shakeshaft and Audrey Cohan did a study of 225 cases of educator sexual abuse in New York City. (eden od najbolj znanih avtoritet na področju spolnih zlorab mladoeltnik v jasnih šolah ..... je naredil raziskavo 225 primerov v NY).All of the accused admitted sexual abuse of a student, but none of the abusers was reported to the authorities (vsi so priznal

  • Koka 18:32 24.marec 2015.

    Mojca, glej katoliška cerkev se ima za moralnega liderja in si lasti pravico , da oznanja le eno in edino resnico v katero "verjame", kje pa je zagotovilo, da ima cerkev prav ? .Ja, res je Nemčija,Francija, Anglija Rusija ... ...prikaži več. so države, ki so zagrešile veliko gorja, katoliška cerkev je tudi v tem pogledu skozi zgodovino daleč najbolj sprevržena, brutalna, domišljava, grabežljiva ... tako, da ... ( inkvizicija, kolaboracija, pedofilija, sodomija, finančne mahinacije itd. itd. )

  • antitrust 18:34 24.marec 2015.

    Vidim, da so sami pedri tukaj gor.

  • mph 18:44 24.marec 2015.

    Ne samo to, vedno je še držala svečo vsem drugim zločinom.

  • korisnik_16161 18:47 24.marec 2015.

    Kar bruhaj, me pa skrbi tvoja velika nevednost, ki šiba kar mph (miles per hour). Najbrž drži, da je marsikateri vernik naredil marsikaj slabega, vendar še vedno niti drobec slabega kar so naredili "neverniki", beri plagiatorski nasledniki Marxa, Engelsa, Lenina, ...prikaži več, Stalina, Maa, Tita...... in, če že desni naj ne bi vlekli iz brazen nametanih še trohnečih trupel, tudi vi pustite na miru dvomljive zgodbe eiz daljnje, daljnje preteklosti. In čisto resno, vzemite kakšno pametno branje v roke in se malo svetovljansko seznanite z bolj otipljivimi dejstvi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.