Slovenija
6410 ogledov

Na blagajni ne dohajate trgovk, ki kasirajo? To je razlog.

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • novispenjac 00:01 06.oktober 2015.

    uau, smo tik pred podpisom ttip, nikjer novic, če pa so dobijo 1-2 komentarja. Pri debati o povprečnem času, ki ga rabi žemlja od stresne blagajne do sproščujočega iztrebljanja pa 65 komentarjev. Naj še kdo reče, da bistvo našega življenja ...prikaži več ni potrošništvo. Pa nehajmo se že pritoževat - vrste so dolge, ker smo mi gužva.

  • OF 07:15 06.oktober 2015.

    Se popolnoma strinjam z novim spenjacem.

  • police 07:51 06.oktober 2015.

    včasih je treba možgančke napeti in na trak zložiti prvo teške in neuničljive stvari, na koncu pa paradižnik. a ni tako??

  • Mupi 07:51 06.oktober 2015.

    Že pri zlaganju iz vozičkana trak je treba malo posortirati... na začetku težje in večje stvari, na koncu pa lažje in tiste, ki so bolj občutljive. Potem pa ni noben problem to spet zložiti v voziček dovolj hitro in brez ...prikaži več poškodovanih vrečk ali zmečkanih artiklov.

  • UnNormal 09:45 06.oktober 2015.

    Kaj če uporabljaš košaro in si na koncu zložiš stvari v vrečko in v roko? Se postopek malo podaljša ane? in ne ne bom vlekla vozička po trgovini za 10 izdelkov. Mislim, da sploh ne bi bilo takšnega problema, ...prikaži več če bi bil pultek na koncu čisto malo daljši :)

  • Hi5 11:40 06.oktober 2015.

    Matr ste pacienti. Sej te noben ne priganja. Lepo si vzameš čas, zložiš v košaro, blagajničarka te bo pač počakala. In počakali te bodo tudi drugi za tabo. Pač če čakajo tistih 20 sekund več, če si bolj počasne narave, ...prikaži več te pač čakajo. Mislim s čim se obremenjujete. Vi ste kupec, od vas je odvisno koliko časa potrebujete, da skenirane izdelke zložite v svojo vrečko ali nazaj v voziček. Ostalo je nepomembno.

  • PPiikkaa 08:11 05.oktober 2015.

    Tuja podjetja redno plačujejo prispevke, regres in Božičnico. V pogodbi o zaposlitvi piše vse in kot je tam napisano, tako tudi je, za razliko od slovenskih delodajalcev, ki zaposlenega goljufajo na različne načine in ne upoštevajo določila iz pogodbe o ...prikaži več zaposlitvi niti ne zakonov. Država pa nič, nič, nič! Tuji delodajalec ni nič kriv, kriva je država, ki noče zaščititi svojih državljanov. Zakaj je tako, ker je negativna selekcija zadnjih sedemdeset let prinesla take ljudi na ključna mesta v Sloveniji.

  • jakec1575 09:47 05.oktober 2015.

    In skenslal bi vse kartice ugodnosti. ko jim ne delajo sistemi in cakas 15 min za kilo kruha. mercator ima tako pocasen in beden sistem, da placilno kartico obdeluje 10s za raziko od hoferja, kjer rabi 2s., potem se kartice ...prikaži več ugodnosti in pike, pa se pri vsaki 3 stranki nekaj zasteka in traja minute. res ta bulshit bi bilo treb prepovedat. še v lekarni serejo s tem.

  • kapibara 13:04 05.oktober 2015.

    Interspar ŽE ima TAKO.. manjko IZ lastnega žepa.. Višek pa v blagajno..

  • police 07:50 06.oktober 2015.

    tukaj pa te podpiram kolega. zadnjič sem bil v Šparu - quladija in seveda je trgovka delala tako hitro, (majke mi), da bi ji polž pobegnil. svet tega ni videl.če se mi mudi vzamem voziček in notri zmečem stvari ...prikaži več pa v avtu zložim, kakor je treba.

  • izRODEk 07:49 05.oktober 2015.

    Izkoriščanje trgovk do maksimuma, deljeno delo, prijavljene za polovičen delovni čas, da se zmanjšajo prispevki,.... ni kriv Hofer ali Lidl - kriva so govna tipa Cerar, ki imajo zakonodajno oblast in to dopuščajo. In pa nekaj malega trgovke, ker se ...prikaži več ne združijo v en veliki sindikat trgovk Slovenije in postavijo svoje pogoje. Saj veste, če ena štrajka, jo odpustijo. Če vse, jih ne morejo.Lidl in Hofer se mi dobesedno gravžata. A kaj, ko človek danes nima izbire, vsi so enako pokvarjeni.

  • sonyrio 10:22 05.oktober 2015.

    Sistem, da košarico pustiš pri polici za blagajno in ne pred blagajno je super. Pa lahko potem v miru pospravljaš stvari in še preveriš račun. Saj se blagajniki kaj hitro zmotijo in kaj dvakrat poskenirajo ravno zaradi tega pritiska na ...prikaži veča njih. Ljudje navadite se že enkrat pospravljat stvari za blagajno na tisti prostorni polici. Sej ni to šele od včeraj ampak že od začetka! Mene pa prov moti ko mi blagajnik v drugih štacunah stvari zasuje z naslednjim nakupom, ker jih moram na sami blagajni tlačit v vrečko.

  • sprehajalec 11:13 05.oktober 2015.

    Stvar samodiscipline. V mislih pripraviš poteze na blagajni, zložiš stvari na trak po neki logiki, potem pa trpaš. Hofer tip trgovin je narejen da voziček pristaviš na konec in mečeš v voziček. Na pultu ob strani pa sortiraš. S počasnostjo ...prikaži več delaš prodajalki težave. Videl sem tudi starejše ljudi, ki se znajo obrniti. Pri nas se le nikoli ni bilo treba, cela družba je bila nastavljena na nek drug tempo.

  • EnPač 11:30 05.oktober 2015.

    Bom tako napisal:Vsi tisti, ki zagovarjate sistem Lidla in Hoferja a se Vam zdi normalno, da se gre po en izdelek v trgovino pol pa dobesedno 15min čakaš na blagajni??? Zakaj? zaposlena 2 do 3 za celo trgovino, kot ...prikaži več je že nekdo pred mano napisal, dobesedno gledajo, kdaj bo kolona (ampak v pravem pomenu besede kolona-10 al več strank na blagajni) da pusti kar dela in se zgane na kaso. Ko pa že začne kasirat pa ti izdelke dobesedno poriva v voz če ga imaš, če ne pa si jih nalaga na poličko tako da z eno roko kasira z drugo pa drži kup da vse skupaj ne zgrmi z one 15X15cm poličke za blagajno. Se vam, dragi komentatorji, ki tako hvalite ta sistem, to zdi normalno? Pa da se sploh ne omenja PLAČILO delavcev.... Zanima me, kaj imajo od pokojninskega, če si sami ne plačujejo. Če pa si, pa se vprašajte, koliko jim pol ostane za življenje. Sicer pa to ni pomembno... Pomembno je da se pizdi..... da niste v 2 sekundah zunaj......

  • Mupi 13:09 05.oktober 2015.

    Saj se da tudi lepo zlagati in ni potrebe po tem, da se jogurte mece tako, da se razlijejo in podobno... Le vozicek je treba vzeti, ce imas vec kot tri ali stiri izdelke... So namrec brezplacno na voljo za ...prikaži več uporabo. In se to... ce nekomu tak nacin kupovanja ni vsec, naj pac ne hodi v take stacune. Saj je na voljo stacun vec kot dovolj. Ne gledat samo na svojo rit.

  • wingspan15 15:18 05.oktober 2015.

    mzynfo predvidevam, da gre pri tebi za mlajšega neotesanega človeka, ki bi najbrž vse starejše, bolane in invalide strpal nekam. Ne vem ali si moški ali ženska, vendar si zapomni, da boš nekega dne tudi ti počasen zombi, če ti ...prikaži več bo dana ta milost in se boš morda zamislil nad svojim obnašanjem.

  • jakec1575 15:52 05.oktober 2015.

    Ma ni probelm blagajnicarka v mercatorju. ona je hitra enako kot hoferjeva. ampak njihovi predpotopni skenerji, ki ne potegnejo, milijon enih kartic, Ani debilno, da mora prodajalka prav vsakega vprasati aimate piko. pomoje sanja ta stavek ponoci in se zbudi ...prikaži več iz more. problem je pocasen terminal. Če v hoferju strano obdelajo v minuti jih v mercatorju v treh. Problem je v pocasni in neprakticni tehniki. Nasrkajo pa prodajalke.

  • maresem 17:40 05.oktober 2015.

    Zdaj mi je že bolj jasno zakaj je SLO tam kjer je... ker ima sodeč po minusih tukaj, ogromno idiotov z kurjimi možgani.

  • Ferluci 19:17 05.oktober 2015.

    Tako pač je. Za vsako delo moraš biti zbran. Tudi blagajničarka v mercatorju ali blagajnik na banki ali poštna uslužbenka.

  • upokojenec 19:44 05.oktober 2015.

    Vprašajte zaposlene v teh trgovinah, kako so zadovoljni z delom in plačo, potem pa napišite in se bo pokazala resnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.