Slovenija
6410 ogledov

Na blagajni ne dohajate trgovk, ki kasirajo? To je razlog.

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tajčika 21:25 05.oktober 2015.

    Takšen sistem dela je tudi v veliko slovenskih firmah, kjer morajo ljudje ravno tako opravljati delo na več delovnih mestih, za minimalca, seveda. NIč novega nisi napisal. In strinjam se s teboj - to ni normalno--da letaš sem in tja ...prikaži več - od delovnega mesta do delovnega mesta--ampak kaj pa naj človek naredi? Vse službe v Sloveniji so večinoma tako divje, ljudje nimajo kaj izbirat in zato delajo kot roboti.

  • jakec1575 10:19 06.oktober 2015.

    a ves kaj jaz mislim da je problem? sebicnost. Vsak si vzame danes na blagajni toliko casa kot on misli, da mu pripada in zganja ego. Vidim te peteline velikokrat. Če vidis za sabo, da se nekomu mudi imas dve ...prikaži več izbiri. Ali zganjas svoj ego ali pa cloveku das veljavo in ne kompliciras. Polica za blagajno so za zlaganje. In vedno je bilo tako. Razen zadnjih 15 let. Če imas 3-4 artikle ne recem, ko nekateri najprej polnijo 3 minute svoje vrecke in jih prodajalka caka je pa zganjanje samopasnosti. In vsaksa sekonda cakanja spravlja prodajalko v stres. V mercatorju bi morali zamenjati samo programsko opremo, ker je neucinkovita. In tudi sam bi uvedel proste nedelje. Oziroma le do 11ih recimo nekaj dezurnih trgovin. Pa fer placilo za delavke.

  • McClain 08:31 05.oktober 2015.

    katastrofa, po 2 trgovki v celi trgovini. Banda nemskapozresna,pa polovicne place dajete pri istih cenah , oz. se malenkost visjih kot v Nemciji in Avstriji. In ne lagat da niso imelenorme,prav cakajo so in zlagajo po traku, predno zacnejo kasirat,ker ...prikaži večer jim stopajo na desetinke sekunde. Bolano. In ni res, tudi po 8, 10 nas je v vrsti predno odprejo novo blagajno.

  • jakec1575 09:43 05.oktober 2015.

    20 let nazaj je bilo pravilo. Zlozis na trak, zlozis v vozicek in zlagas v torbe tam pri policah. tako je vsak cakal manj in guzve ni bilo. Hofer in lidl vzdrzujeta to tradicijo brez kartic, pik in teh neumnosti, ...prikaži več ki zadrzijo stranko za dodatnik 15 do 20 s. komur to ni vsec imate mercator, spar, eurospin, lecerc in druge trgovine. Če mi gre pa kaj na zivce je pa to, da en tam na blagajni ne zna zlagat vrecke, si vzame cas, ker on je gospod in pol je se nesramen. Zlagaj po opravljeni transakciji. jaz bi to spet uvedel v vse trgovine. pa saj se lahko penzionist na hitro kaj zmeni, med tem ko zlaga v vozicek ali kosaro. ne pa da je v mercatorju 5 ljudi ze vrts in cakas 10 min. V hoferju tacas podelajo 10 ljudi.

  • mzynfo 13:07 05.oktober 2015.

    Kupec, ki ni sposoben tako hitro zlagati izdelkov v voziček, kot jih blagajničarka skenira, se mora zavedati, da je nekaj hudo narobe z njim in je čas za obisk pri zdravniku.Meni osebno je to ena boljših stvari pri Lidlu&Hoferju.;<br ...prikaži več />Mogoče bi bilo pametno razmišljati v smeri, da se v vseh trovinah uvedejo blagajne za normalne in za počasne(zombije). Vendar sem prepričan, da bi se zombiji drenjali v tahitrih vrstah. Podobno kot na avtocesti, levi pas in "piči" 100km/h.

  • marabunta 13:57 05.oktober 2015.

    hudo narobe je tudi s tistim, ki je histeričen že po 5 sekundah čakanja in je še bolj potreben zdravnika, se ti ne zdi?? ni potrebno ugotavljati, kam se ti prištevaš, sigurno v blagajno za normalne, a ne? verjetno si ...prikaži veči danes en mlad "smrkavec", vprašanje je samo , koliko časa še ?? enkrat boš moral zamenjati blagajno in vrsto, hehe

  • onyxx 15:37 05.oktober 2015.

    ne pretiravaj...nič ni treba nikamor zmetat, enostavno se je treba zmigat, ko si na blagajni, ne pa zavlačevat in razpravljat

  • Tajčika 21:25 05.oktober 2015.

    Takšen sistem dela je tudi v veliko slovenskih firmah, kjer morajo ljudje ravno tako opravljati delo na več delovnih mestih, za minimalca, seveda. NIč novega nisi napisal. In strinjam se s teboj - to ni normalno--da letaš sem in tja ...prikaži več - od delovnega mesta do delovnega mesta--ampak kaj pa naj človek naredi? Vse službe v Sloveniji so večinoma tako divje, ljudje nimajo kaj izbirat in zato delajo kot roboti.

  • edstark 07:46 06.oktober 2015.

    zakaj že? Ti časi so mimo, v cerkev pa tudi nihče več ne zahaja...zame je vsak dan ponedeljek, ali pa torek,...čisto vseeno. Še najrajši sem frej med tednom kot pa med vikendom.

  • jakec1575 10:12 06.oktober 2015.

    To so prevec oddaljene teme za premajhen narod, da bi lahko vplival ali pac? Mjahnost je v glavah. Urugvajski predsednik je to dokazal. kako lahko en človek ponese idejo v v svet. Slovenci mislimo, da smo premajhni in zato tudi ...prikaži več smo. Če bi dalmatin tako razmisljal, ne bi bili med 22 jezi s prevedeno biblijo, če bi trubar tako razmisljal, ne bi tihotapil prve slovnice v sodih, če bi vega tako razmisljal....in se mnogi. Strinjam se. nic nismo naredili proti TTIP razen online peticij, ki pa so piš v veter. Tako kot sindikati Air france protestirajo tako bi morali v vseh državah, ki se jih tice TTIP. Hitro bi bil mir.

  • Milan Majkic 20:23 09.oktober 2015.

    To me spominja na http://navice.si/index.php/2015/09/03/kupec-v-hoferju-uspel-vse-stvari-spraviti-v-vrecko-preden-ga-je-blagajnicarka-vprasala-gotovina-ali-kartica/

  • onyxx 08:29 05.oktober 2015.

    edino normalno , da ne čakaš kot bebec na blagajni, kot npr. v Tušu, kjer poleg svoje počasnosti, plačujejo še položnice, pogosto kakšna mamca prinese vrečko kovancev od 1, 2, 5 centov, ki jo potem na blagajni uslužno menjajo in ...prikaži več traja pol ure, da prešteje...BRAVO LIDL IN HOFER...tak način dela je za tite, ki cenimo svoj čas

  • sprehajalec 09:21 05.oktober 2015.

    Edino pravilno, naš penzioner je navajen, da se s prodajalko podebatira, da trpa počasi v vreče, vzame tošel, šteje drobiž, vse lepo počasi. Zadaj vrsta, on ima pa občutek, da on vodi tempo oziroma mu to dviguje ego. Češ "mladi ...prikaži več so nestrpni". Najbolj ubijalske so pa tiste Merkator pike, ko sešteva odšteva. Hofer je super, hitro noter, hitro ven.

    • GERE 09:30 05.oktober 2015.

      Bodi vesel, če čez dvajset let ne boš rabil koga, ki bi pospravljal namesto Tebe.

    • onyxx 08:21 21.december 2018.

      tako je, debatirat naj gre pa nekam na kavo

  • kapibara 13:03 05.oktober 2015.

    Saj nisem reku, da ga zahteva !! Nisem imel opravka z njo,ker sem jo že od daleč ignoriral.. za to pa sprašujem.. ??

  • Ferluci 13:05 05.oktober 2015.

    Torej, hipotetično, če bi ti bil blagajnik, iz blagajne vzel nekaj denarja - in tvoj delodajalec bi moral kriti tvojo 'poštenost' ? Tega ni nikjer.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.