Slovenija
259 ogledov

Namestitev beguncev v Sloveniji: "Problem so politiki in ne občani"

Komentarjev 135
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malonaokoli 09:21 25.februar 2016.

    Borut, jaz sem delal in živel preko 30 let v Mohamedanskih državah na gadbiščih in poznam njihovo pripadnost, trmo in omejenost, lahko te pa drugič vzamem s seboj, ker ti očitno hodiš po svetu samo kot turist in ne poznaš ...prikaži več sovražnosti med islamskimi plemeni.Breivik je bil zrcalna slika ekstremizmu ki prihaja v EU.Kaj je s svojim dejanjem sporočil politikom doma ? meni je jasno.

  • Avatar praufo
    praufo 09:22 25.februar 2016.

    Za tole ti dam minus, pa upam, da še kdo. Počakaj še nekaj mesecev , pa bo že marsikaj znanega. Upam, da boš potem še razmišljal o afganistanski gostilni.

  • 1slovenka 09:24 25.februar 2016.

    ..zgolj za šest otrok gre...zakaj jih ne vzameš k sebi?!

  • 1slovenka 09:24 25.februar 2016.

    ..jakec?!

  • stanekos 09:43 25.februar 2016.

    zakaj drhal? Tudi jaz lahko potem rečem, da sem videl v Šenčurju skupino ljudi, ki je mahala z domobranskimi zastavami, s traktorji rila po tuji zemlji. A to pa ni drhal? Zakaj so oni boljši?

  • Gigiiinjo 10:44 25.februar 2016.

    oni hodijo delat v ljubljano. butlMedtem ko tile hodijo v države vlečt socialno ker jim je bilo marsikaj obljubljeno. kdo jim je to obljubljal zraven nemčije in zakaj je večje vprašanje

  • Zmago 15:04 25.februar 2016.

    Takoj naj tebe zamenjajo za enega pametnega begunca, tebe pa naj izženejo v Sirijo pa tam pametuj o nevednih, umsko lenih,..... pa tam paradiraj z mavrično zastavo,.......

  • maresem 15:40 25.februar 2016.

    Vi bi brez nerezidentov pocrkali kot cerkvene miši.... napihnjenec močvirski. Le kje spiš, da te ne ukradejo. Verjetno v hotelu mama.

  • stanekos 17:03 25.februar 2016.

    Še zmeraj bolje hotel mama kot Potočka zijalka.

  • Presvetli 17:06 25.februar 2016.

    Jakec,daj povej kdo vodi med temi migranti tole akcijo preseljevanja!!!!!Mafijaaaaaa,kteri ima neizmerne koristi od renosa orožja do droge,katere policisti nesmejo pregledovat!!!Če boš negiral poglej nazaj kar je bila izjava enega od poliistov na Šentilju!

  • dragec 12:47 26.februar 2016.

    Kliče vas Janša, SSDSS, NSi. Igral vam pa bo Grims na puškomitraljez

  • stanekos 11:57 25.februar 2016.

    sprehajalec, daj no, ne ga biksat...

  • Ferluci 07:56 25.februar 2016.

    Res so krivi politiki. Izgubili so kompas, delajo kampanjsko, nepremišljeno, imajo cmeraste in neodločne ministre, včasih ga še malo cugnejo, skratka nesposobni in neodločni so. In takšnim osebkom ljudje res ne moremo zaupati.

  • DmC 09:41 25.februar 2016.

    Mene je strah, da je še več takšnih kot ti...seveda razgledani kot ste v svojih komentarjih dokazujete vse prej kot to...

  • KOJAK 09:31 25.februar 2016.

    ha ha kake strahove imajo nekateri :)

  • KOJAK 09:37 25.februar 2016.

    A si ti vzela kakega slovenčka, tistega z 200 € penzije, ali pa brezdomca, menda jih je polno bolj potrebnih pomoči.

  • stanekos 09:39 25.februar 2016.

    odlično, jakec1975, bravo. Zdajle čakaj, kako se bo po tebi vsulo... Skrivajo za neko zaveso lažnega domoljubja, v resnici pa zadrti, nestrpni, da ni res.In vse kar si napisal, je res.

  • kapibara 09:49 25.februar 2016.

    Ljubljana na novoletno jutro: Prešerc - čist ko suza.. pa tudi črepinj, ni že kar nekaj let..

  • stanekos 09:56 25.februar 2016.

    praufo... Naštej mi 3 kriminalna dejanja beguncev oz. migranotov, če ti je ljubše. Prek SLO jih je zdo zdaj šlo baje okoli pol milijona.

  • Avatar olor
    olor 08:09 25.februar 2016.

    V Murglje naj jih dajo, ali pa Štrukelj naj jih vzame domov na svoje stroške, ne na moje. Če so begunci gredo v prvo varno državo in to ni Slovenija.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.