Slovenija
259 ogledov

Namestitev beguncev v Sloveniji: "Problem so politiki in ne občani"

Komentarjev 135
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 12:53 25.februar 2016.

    bravo, kr ena, še več takih filmčkov, da se še komu odprejo oči, sicer pa ne vem koliko časa bo komentrianje še odprto

  • Zmago 15:01 25.februar 2016.

    Ma kako fiskalno pravilo ?? ! ;-) https://www.youtube.com/watch?v=e5UiZ9iPEK4

  • Avatar olor
    olor 13:37 25.februar 2016.

    Toliko polemike in raznovrstnih komentarjev. NAJ NAROD ODLOČI NA REFERENDUMU ali smo za naselitev azilantov ali ne. Sedaj bomo pa mi nastanili tiste katere Avstrijci nočejo? Hrvatti jih pa nočejo nazaj. Zakaj že?

  • mph 14:52 25.februar 2016.

    Pejdi malo v Iran, Irak, Malezijo, ... širit leve ideje, malo spoznat muslimansko kulturo kamenjanja istospolnih, nezvestih žena, ... pa se potem malo slišimo na temo muslimanske "kulture".

  • mirror 14:15 25.februar 2016.

    Vse zavrnjene begunce je treba nastaniti v Ljubljani, ker imajo samo tam zagovornike. Ljubljana je tudi najbolj multikulturna, tako da ne bo nobenih težav vključevanja meščanov v novo multikulturo migrantov.

  • mirror 14:32 25.februar 2016.

    Danes je vlada spet naročila izdajo novih obveznic, oziroma novega kredita. Bravo!

  • stanekos 14:37 25.februar 2016.

    Edina racionalna solucija za tole načrtno zganjanje histerične ksenofobije je tista, ki so se je poslužili v Radgoni in Šentilju. Srečanje, spoznavanje in tudi komunikacije med prebivalci in begunci. In potem nestrpneži v krilih izgubijo vzgon.

  • h3o 15:00 25.februar 2016.

    še boljša pa je ta, da tebe pošljemo prej na enomesečno spoznavanje kulture v irak, sirijo itd

  • Papaja Popi 14:39 25.februar 2016.

    Toliko o fiskalnem pravilu !!!

  • stanekos 14:41 25.februar 2016.

    Ti pa dejstva sta tok narazen kot Pluton in Zemlja. ;)

  • jakec1575 15:01 25.februar 2016.

    Kolikor vem Hrvaška sprejema migrante, ki so bili zavrnjeni na avstrijski meji. Razsvetli me z novicami, če sem dezinformiran.

  • Zmago 15:17 25.februar 2016.

    Zanimivo ? Neprimerna vsebina zaradi leta 1462 ??

  • stanekos 15:31 25.februar 2016.

    pa zakaj bi hodil tja, če imamo primerov domačega nasilja kolikor hočeš. Varnih hiš za malo 'zaspano' naselje. Fuzli, a ste vedeli, da ima na število prebivalcev Slovenija največje št. varnih hiš? Hmmm, le zakaj, se sprašujem? Zaradi preveč 'močne' ...prikaži več moževske oz. partnerske ljubezni?

  • maresem 15:43 25.februar 2016.

    Ti pa res ne moreš bit dezinformiran.. ne..neeee.....

  • StrelaBesna 15:48 25.februar 2016.

    Pametna ja, kristjani se ne pobijajo med seboj a ne? Kdo je prvi rinil h komu? Kristjani delat sranje muslimanom ali je bilo obratno? Ovce...

  • Presvetli 17:02 25.februar 2016.

    1-1,5 je bilo stanje par let nazaj,te reklame kar požirajo črke medtem o tipkaš

  • Presvetli 17:19 25.februar 2016.

    To sem jaz lani povedal pa polovici ni bilo nič jasno o čem govorim!

  • Zmago 18:48 25.februar 2016.

    Slabo kaže. Nisi še čisto zdrav Neon Aci. In kaj imate na Kotnikovi ?? Ćifurjado ?? A bo ćifur Zoki poplačal delavce, ki so delali Stožice ???Sicer pa 1x na dve leti v čifuristan pa še to je preveč. ...prikaži več A kaj ko moja hoče gledat majmune in ko že hočem zaviti za ZOO ona meni ukazovalno: "Pelji v center !"?!??!??!!!

  • sprehajalec 20:18 25.februar 2016.

    "Deca komunista" pravijo na jugu takšnim kot si ti strela. Zrastla na delavskih žuljih drugih.

  • prrotti 22:34 25.februar 2016.

    Se vidimo jutri v Lenartu,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.