Pod streho /pod-streho/nepremicnine
51024 ogledov

Psi lajajo vso noč, sosedi kličejo policijo, ko prispejo, sledi to ...

Komentarjev 110
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 07:13 29.avgust 2024.

    Lastniki psov so zelo brezobzirni ljudje. Za njih ne velja pregovor , kdor ima živino rad ima rad tudi ljudi. Mislim, da bi morali biti psi v blokih prepovedani oz. dovoljene pasme ki ne lajajo. Prav tako , v gosto ...prikaži več poseljenem naselju hiš. Ko se prvi oglasi , laja cela ulica. Poleti v tej vročini komaj čakaš, da lahko zaspiš ob odprtem oknu, pa te vsaki dve uri zbudi lajež sosedovega psa. Pse vozijo na sprehode po temi ali neprivezane, da ne "rabijo" pobirat iztrebkov. In še bi lahko našteval...

    • jazalen 07:56 29.avgust 2024.

      Se strinjam.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:06 29.avgust 2024.

      Moj predlog je: davek na psa v bloku 100 evrov na mesec,pa da vidite koliko psov bo še

    • izotk 08:17 29.avgust 2024.

      Se strinjam. Uvesti posebne dajatve za lastnike psov v mestih.

    • radovednica 08:48 29.avgust 2024.

      Cucke imajo tisti, ki želijo s tem pokazati nekaj: Oh, jaz imam pa kužka, a ne kako je lep, pa je, pa čeprav je grd kot zadnja smet. Predvsem pa si jih zamislijo babe, ki za drugo rabo niso več. ...prikaži več Ali lajež, seveda celo noč, ne vsaki dve uri, koga moti, na to se požvižgajo. Da, davek na ščeneta in vse cucke, najmanj 100 € na mesec, to bi bilo minimalno nekaj pravega. Cucki so še bolj moteči kot cigani.

    • mojacebela1234 13:01 29.avgust 2024.

      vaši komentarji povedo o vas marsikaj. Ste stvori v človeški podobi ali ljudje? Samo vprašam. Vi bi morali plačevati davek na idiotizem! Neverjetno koliko nečloveške empatije vre iz vas. Grozno, kaj je čas napravil iz človeških osebkov!

    • optimist11 15:56 29.avgust 2024.

      moja cebela1234 , lahko bolj podrobno razložiš kaj je z nami narobe? jaz sem napisal kaj me moti. Daj mi odgovori na moje zapise...

    • Enzgg4 17:18 29.avgust 2024.

      Radovednica ni nujno. Veliko jih tudi posvoji iz zavetišča, ker se jim tisti reveži tam smilijo. Eni vzamejo mačka, drugi psa, odvisno od značaja posameznika. Z enim originalnim čistokrvnim mešancem, ki ima v sebi gene trinajstih pasem, se ne moreš ...prikaži več ravno postavljati. Seveda je tudi tak lahko krasen pes. Poanta: nimajo vsi živali za šminkerisanje

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:22 30.avgust 2024.

      Živali v bloku ne morejo biti,ker trpijo,samo se idioti, ki imajo pse in mačke tega ne zavedajo,zato ker so idioti

    • mojacebela1234 12:02 30.avgust 2024.

      Optimist11, kako lahko vse ljudi mečeš v en koš? Mar so vsi ljudje slabi. Smo vsi ljudje slabi, ker je nekdo nekoga umoril!?? Kako lahko govoriš o nekom tako zaničevalno, pa ga sploh ne poznaš? Ti koronski časi so na ...prikaži več ljudeh pustili posledice. Prej ljudje niso bili tako zblojeni, pa sovražno nastrojeni, celo prestrašeni so eni. Skratka, ljudje so postali nemogoči. Vsi bi vse pobili, zažgali, uničili. Potrebna je ena apokalipsa ali neka naravna selekcija. Bolno človeško tkivo bi moralo izumreti

    • mojacebela1234 12:06 30.avgust 2024.

      Optimist11. Zaradi nekaterih "pokvarjenih" ljudi, ki imajo pse, se vse meče v isti koš. Eni trpinčijo živali, drugi ne, eni pobiramo pasje iztrebke, drugi ne, eni pustijo psa lajati, drugi ne, eni imajo pse izpuščene, drugi ne. Med sprehodom psa ...prikaži več sem že dvakrat bil kontroliran s strani inšpektorjev. Ampak na žalost ustavijo nas tiste, ki se pravil držimo. Kontrole pa so delali z razlogom. Ko pa sem omenil, kdo krši pravila, pa sta ignorirala.

    • mojacebela1234 12:07 30.avgust 2024.

      Optimist11, Če bi bilo več kontrole in izrečenih kazni, ne bi obstajale skupine ljudi, ki sovražijo pse in njihove lastnike.

    • mojacebela1234 12:47 30.avgust 2024.

      Garancija, zakaj si tako pristranski? Tudi živali v akvarijih trpijo, tudi živali v živalskih vrtovih trpijo, tudi živali za vzrejo zelo trpijo, ti pa celo tisto ješ, razen če nisi slučajno vegetarijanec.

    • Enzgg4 13:17 30.avgust 2024.

      Čebela, te zadnje še najbolj. Kosem pred 30 leti videl, kako so z bagerji metali pobite krave v ogenj, jame ali kamorkoli že, sem sprevidel, da vse to popolnoma noro. Ves ta sistem reja živali, pobijanje, vse... Takrat sem sii ...prikaži več rekel "not in my name" in šaltal v vegije.

    • optimist11 14:25 30.avgust 2024.

      moja čebela1234, se strinjam s tabo pri zapisu prvega stavka. Res niso vsi enaki. Pri ostalem ostajam pri enakem mišljenju. Pa da ne boš mislil, da sovražim živali. daleč od tega. Sem imel več psov , pa tudi mačke.

    • jazalen 16:34 31.avgust 2024.

      Čebela posploševanje ne koristi nikomur. Se delno strinjam s teboj, ve večjem delu z optimistom. Tisto o veganih je pa itak reklama. Da se tovrstne članke izkorišča za propagando veganstva je pa poden od podna. Zanimivo, da vsejedi nikjer in ...prikaži večn njikomur ne vsiljujemo svojega načina prehranjevanja. To je že druga tema, ja, saj vem.

    • Enzgg4 08:27 01.september 2024.

      Jazalen Lahko se sprenevedas do nezavesti ampak ti kot "vsejed" hočeš nočeš sodeluješ pri trpinčenju živali. Dejstvo je, da rejne živali še kako trpijo in da se to togaja iz enega samega razloga: da se zagotovi kadavre za "vsejedce". Tako ...prikaži več preprosto. Povprasevanje namreč ustvarja ponudbo. Če ni povpraševanja, ni ponudbe. Vse ostalo je kot rečeno sprenevedanje. In glede vsiljevanja: o čem govoris? Kakšno vsiljevanje? Je vsiljevanje, če napišem, da sem pred 30+ leti prišel do zgoraj navedenega..

    • Enzgg4 08:34 01.september 2024.

      ... spoznanja in naredil edino logično potezo: odpovedal se kadavrom? V mohem imenu se pač ne bo ubijalo. Če pa ti želiš, da ubijajo v tvojem, ti pa nihče ne brani. In glede "izkoriščanja" teme: nobenega izkoriščanja teme ni. Čebela ...prikaži več je opozoril na dejstvo, da so živali izpostavljene trpljenju v različnih okoljih, od katerih je ravno "pridelava" mesa najbolj problematična. Tako je, pa če to hočeš vedeti ali ne. Edini način, da kot posameznik/potrošnik vplivas na to, sem pa že omenil. Eni...

    • Enzgg4 08:36 01.september 2024.

      ... uporabimo možnost, ki jo imamo, drugi pač (žal) ne.

    • jazalen 09:02 02.september 2024.

      Enzgg. jebi se ti in veganstvo. Boj kokt vsiljujete tarvojednost, večji odpor dosegate. To vam še ni potegnilo ali ne??? jebite se,ti Golob veganski in ostali, si razumel????

    • Enzgg4 09:06 02.september 2024.

      Jazalen jebi se ti, idiot zahojeni. Pejd žret svoje ćevapćiće, ćefur smrdljivi

    • Enzgg4 09:09 02.september 2024.

      Jebizalen ti si ena navadna nizko razvita opica, ki ji ni popolnoma nič jasno. Važno ti je samo, da žreš, piješ in fukaš. Po tem kriteriju nisi nič boljši od zadnjega ščurka. Od zavesti pri tebi ni niti z-ja.

    • jazalen 09:17 02.september 2024.

      Še dobnro. da te imamo travolubjejedec. Družba brez travolubjejedcev bi bila ničvredna. O kako si mi polepšal dan. BTW, lubadarja imam v gozdu, smreka je po polovični ceni do15. tega meseca.

    • Enzgg4 09:25 02.september 2024.

      Ajde, ćevapćićar, pejd spat dalje

    • jazalen 09:37 02.september 2024.

      Še vegič, paše, lubje kliče.

    • Enzgg4 09:53 02.september 2024.

      Kar dokazuj, kaksen bebec si. Be my guest. Vsem pokaži 🤣🤣🤣

    • Enzgg4 09:58 02.september 2024.

      Alen ćefurković te je v živo zadelo, da ti kdo naprej meče tvoje ćevapćiće, a ne. Boli resnica, boli. Pa ne bo nič drugačna, če bos svojo prazno glavo tiščal v pesek. Ajde, pejd se zdej naprej basat s svojimi ...prikaži več ćevapćići za 2€ po kili iz Ludlna in čim prej crkni. Bo manj golazni na svetu.

    • jazalen 10:45 02.september 2024.

      Res si pridobitev v družbi. Ko vidiš, da ne zmoreš ostale prerpičati v travojedenje, smo vsi slabi in najslabši, nas ponižuješ in zmerjaš in ja, res si pridobitev družbe. Dobro v tej zgodbi je dejstvo, da si v manjšini. Smiliš ...prikaži več se mi, sploh pa tvoji bližnji, ki te morajo prenašati.

    • Enzgg4 10:51 02.september 2024.

      Ćapac opankarski, v lidlnu imajo tvoje ćevapćiće znižane na 1.50€/kg. Dej, lavfi. Siromaček.

    • Enzgg4 10:54 02.september 2024.

      Poniževanje in zmerjanje pa kar sebi pripiši. Moji prejsnjinzapisi niso vsebovali nobenih žalitev. Sam si me prisilil, da se spustim na tvoj nizek nivo. Če si pismen, pejd gor brat, kdo je začel s primitivnimi žalitvami.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:41 29.avgust 2024.

    Pes ne sodi v blok pika, amen...Če nimaš 200 kvadratov zelenice, ne moreš imeti psa, stvar zaključena.. Imejte mačke, hrčke in podgane, če že hočete mučiti živali..

    • jazalen 07:56 29.avgust 2024.

      Podpis!!!!

    • Toma 09:12 29.avgust 2024.

      In to mačke vzrejene za notranje bivanje in ne kakšne pol divje kot sem imel priliko videti!

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:29 29.avgust 2024.

      Sam imam kanarčka,pravi užitek ga je poslušati, pa še zelo kulturen je, po 21.00 utihne :D

    • mojacebela1234 13:02 29.avgust 2024.

      Mislim da je človek največje zlo tega sveta. samo ozrite se v ogledalo. Človek dela sranje na tej prelepi zemlji!

    • Enzgg4 17:12 29.avgust 2024.

      Pes sicer lahko čisto ok funkcionira tudi v bloku, če je vzgojen, da se ne dere in če je sprehojen tako kot je treba. Malo je pa mogoče tudi od pasme odvisno. Kakšni mini lizači znajo biti hudo tečni. Po ...prikaži več drugi strani pa je lahko čisto konkreten pes pa je živa lenoba. Malo bleji po stanovanju in leži. Vse to smo že videli. Maček imo težje živi v stanovanju, ker je bolj samostojen. Pes je zadovoljen s tem, da ga gazda(rica) vsaj 2x dnevno fino sprehodi.

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 17:18 29.avgust 2024.

      Saj mnogim v zaporu tudi nič ne manjka, imajo hrano, streho nad glavo in TV..Mnogi ne rabijo več..Ampak ni to to...

    • Enzgg4 17:31 29.avgust 2024.

      Žena je pasje sorte in sem videl pri njeni psici, kako to funkcionira. Pes je žival tropa, čredno bitje. Lastnik je njegov vodja tropa (vsaj tako mora biti) in za psa je ključno, da ima ob sebi vodjo. Vsaj toliko, ...prikaži več kot da ima zadovoljene osnovne potrebe po hrani, primerbem bivališču in zdravstveni oskrbi. Zato pes ne more biti dolgo sam. Če ima se dovolj gibanja, je to njemu povsem dovolj. In glede gibanja: starejša kot je žival, manj se ji ljubi. Ven se posrat, en krog okoli bloka in to je to.

    • Enzgg4 17:32 29.avgust 2024.

      ... Predstava, da pes rabi ure in ure preganjanja naokoli je zmotna. Kaksna lovska sorta malo več ampak več kot toliko se jim tudi ne da.

    • mojacebela1234 12:55 30.avgust 2024.

      Enzgg4, nekateri ne poznajo zgodovine o združitvi človeka s psom, ki ga je človek vsaj pred približno 24.000 leti udomačil. To ni od včeraj, kot očitno nekateri tako mislijo. To je evolucijsko pogojeno.

  • Avatar Leon
    Leon 06:46 29.avgust 2024.

    DRŽAVA je nesposobna izvajati ukrepe lastne zakonodaje ...

    • mojacebela1234 13:00 30.avgust 2024.

      Leon, to pa imaš popolnoma prav. Če bi imeli npr. živalsko policijo, kot jo imajo v veliko državah, če bi se izvajal nadzor in pisale visoke kazni (žal, ker le te zaležejo, pa brez polovičk), bi bilo povsem drugače. Žal ...prikaži več pa, kot na drugih področjih, tudi tukaj država nič ne ukrene. Tako kot stara navada: to ni v naši pristojnosti! Državo briga za majhnega človeka, v smisli, naj se sami stepejo, to ni naša stvar.

  • Toma 07:17 29.avgust 2024.

    Lepo nabaviš ultrazvočni piskač in cucku se bo vtrgalo a nihče ne bo vedel zakaj ;-)

    • atamama 13:03 29.avgust 2024.

      Pri prijatlu v štepancu je eden prakticiral. Random-nikakršno zaporedje, prijateljev kokršpanjel podivjal.... In rezultat? Ovadbe, meritve, policajev ko toče, sedaj ima prijatelj namesto psa ženo in 2 punčki. Vsi zadovoljni.

    • mojacebela1234 13:03 29.avgust 2024.

      Neverjetno, če človek ne prebere, sama hudobije gre iz tebe!

    • Toma 13:14 29.avgust 2024.

      Jebat ga, če vem kako je lepo spati ob lajajočih kuzlah!

    • trtmrtsmrt 13:25 29.avgust 2024.

      ma to bi ti jaz nabil veš kam..na pravo frekvenco..

    • Toma 14:50 29.avgust 2024.

      Zate je cucek več vreden kot človek! Ne sekiraj se, saj je več kot ti sigurno ;-)

  • mph2 08:49 29.avgust 2024.

    Iz vse skupaj je očitno samo eno, RABIMO SPREMEMBO TEH BEDASTIH ZAKONOV. Taki naj se s svojo lajajočo obsedeno žival brez vzgoje spravijo živet nekam globoko v gozd. Problem rešen, vsaj za naselje.

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:42 29.avgust 2024.

    No,zdaj veste zakaj nastavljajo zastrupljeno hrano po poteh okoli blokov in celo žiletke vmežajo,pa pes v mukah umre,nekdo je popizdu,čeprav ,če bi ga videl da to nastavi,bi ga namlatu kot norca,zato pa pes ne spada v mesto v bloke,to ni ...prikaži veči naravno okolje niti približno ne za njega,zato lajajo za znoret,na vasi pa laja samo privezan pes,zakaj ker ne mara biti privezan in rabiš dolgo časa da ga privadiš.

    • jazalen 07:55 29.avgust 2024.

      Se povsem strinjam. Naj bo kuža v naravi, na odprtem in ne za štirimi stenami. Egoizem človeka vedno bolj narašča, cena je temu primerna. Od trpljenja živali vse do sporov s sosedi....

    • mojacebela1234 13:05 29.avgust 2024.

      NickMason, po zakonu moraš imeti psa na vrvici, tudi na žalost na vasi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:17 29.avgust 2024.

      in kaj ima to veze zdaj ,tudi nagobčnik mora imeti ,a bo kar grizu vprek al kako

    • mojacebela1234 13:05 30.avgust 2024.

      NickMason, ker si omenil, da na vasi lajajo samo privezani psi. Vsi pri morajo biti privezani, razen če je postavljena ograja ali kakšna druga ograda, mimogrede. Pa brez zamere.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:43 30.avgust 2024.

      celo življenje sem na vasi doma,imate prav,nič ne vem,mestni podhranjenci imajo vedno prav

  • karantanc56 08:43 29.avgust 2024.

    Nesposobna OBLAST, ki ne zna ,noče urediti zelo preproste stvari.

    • atamama 13:05 29.avgust 2024.

      A veš kako je, če je politični ''jet set'' degeneriran... Nesposoben komunikacije in druženja z nekom, ki ni odvisen od njegove hrane.....

  • Soljatar 09:42 29.avgust 2024.

    takemu sosedu je pač treba na nek način vrnit in mu tako zagrenit življenje, da mu bo žal da tam živi...sicer pa je nujno treba uvest davek na pse, sploh v mestih, kjer je zaradi neodgovornih in brezbrižnih lastnikov, vse ...prikaži veče posrano in poscano.

    • Ender3 10:49 29.avgust 2024.

      Soljatar a niste ravno vi tisti, ki jamrate, da je preveč davkov..Vizjak pa v nasprotju temu trdi, da je plačevanje davkov glupo. Končno se enkrat zmenite kaj sektaši hočete.

    • Soljatar 11:35 29.avgust 2024.

      samo tem, ki nam ne pašejo bomo zvišali davke, našim jih bomo znižali...

    • mojacebela1234 13:13 29.avgust 2024.

      Soljatar, trosiš nebuloze. Te povabim k nam, kjer se stvori v človeški podobi zverinsko derejo pred gostilno (mimogrede: ki stoji med stanovanjskimi bloki) do dveh zjutraj (mimogrede: gostilno zaprejo ob desetih zvečer). Kupijo si pijačo in še po zaprtju gostilne ...prikaži več veselo sedijo in kričijo. To nikogar očitno ne moti. Policija nič. Inšpektorji nič. Lastnica plača kazen in mirno dalje. Da ne omenjam nevzgojene mladine, ki po polnoči drvijo s predelanimi izpuhi po naselju.

    • mojacebela1234 13:15 29.avgust 2024.

      Kar pa zadeva "smetenja" s pasjimi iztrebki in sečem. Vsakokrat, ko boš vrgel plastiko v koš, se zamisli, kako smetiš po zemlji ti, svetnik v človeški podobi. To je ena stvar od neštetih.

  • dare326 07:35 29.avgust 2024.

    Soseda je imela psa, ki je lajal pred vrati, ko je hotel v hišo. Ker je gledala tv, ga ni slišala in je nabijal po eno uro. Najprej mi je šlo na jetra, potem sem ga odmislil kot promet in ...prikaži več me ni več motil. Druga sooseda ima tri kitajske nevem kaj in ko so zunaj kuzla laja nonstop. Odmislim. Najbolj pametni so liberalci, ki se preselijo na kmete zaradi miru in čistega zraka. Potem jih motijo psi čuvaji, mukanje krav in vonj gnoja. V blokih prepovedati domače živali. Tudi tigre in prašiče. :)))

  • Enzgg4 08:52 29.avgust 2024.

    Soseda ima dva bedasta psa, ki se non-stop dereta. Bo treba dat ratluka za jest, onega plavega, ki je močnejši, in bo mir.

    • Enzgg4 08:57 29.avgust 2024.

      Je pa potem še drugi sosed, ima enega psa, podobna, če ne celo ista pasma, kot zgoraj omenjena kretena, pa ga niti enkrat še nisem slišal lajati. Krivda je torej na strani lastnikov: bedast lastnik, bedast cucek

    • mojacebela1234 13:11 30.avgust 2024.

      Enzgg4, ti si pravi sadist! Od kod jemlješ to? Kaj ti pa je storil pes?! Spravi se na lastnika in ne na psa! Pes ni kriv, če je lastnik neodgovoren! Nehajte s takšnimi zločinskimi. Sam sem videl psa umirati v ...prikaži več mukah! Obnašate se kot pravi na_i_ti! Bože sačuvaj, bi rekli kje drugje.

    • Enzgg4 13:22 30.avgust 2024.

      Čebela kaj sem jaz sadist. Cucka sta nepivratno zajebana, ker je lastnica budala. Imam pa tudi zamero, ker sta ubila sosedovega mucka, krasen mladič je bil, igriv, nežen... pa sta ga ferderbala, idiota pasja.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:28 29.avgust 2024.

    Zakaj imamo Policijo, v sosednejm članku so nemočni v primeru skiroja,sedaj berem,da ne morejo nič v primeru psov...,kaj bo v naslednejm članku "Otroka ugriznil pes,policija nemočna"!!!

    • Avatar Leon
      Leon 15:03 29.avgust 2024.

      Dobro vprašanje ! Policijo imamo ,da iščejo izgovore za svoje ne delo !

  • sandi76 10:03 29.avgust 2024.

    IN potem se čudijo, da kdo zastruplja pse ??

    • Ender3 10:45 29.avgust 2024.

      Veliki ljubitelji živali so...

    • trtmrtsmrt 13:18 29.avgust 2024.

      in potem se čudimo od kod toliko idijotov

    • mojacebela1234 13:12 30.avgust 2024.

      Corona je rodila idiote. Ljudje so se čisto spremenili! Čisto so zblojeni, zmedeni, prestrašeni, negotovi itd...!

  • kapibara 08:01 29.avgust 2024.

    Od živali za v blok so edinole - picajzlni

  • Avatar lopov
    lopov 09:51 29.avgust 2024.

    V tujini plačaš kot za človeka... prijavljen... vse stroške od vode dalje... Obdavčit.... ne samo lajež kako smrdi iz stanovanja

    • Ender3 10:44 29.avgust 2024.

      To naj ostane v tujini in tvoji glavi..

    • mojacebela1234 13:16 29.avgust 2024.

      Veliko ljudi je smrdljivih.

    • Avatar lopov
      lopov 11:26 30.avgust 2024.

      Počasi bomo imeli še doma hišne ljubljenčke SVINJE, KRAVE, KOKOŠI, SLONE, NILSKE KONJE, NUTRIJE, ITD... Ljudje si ne dajo dopovedat da blok ni kmetija ali štala...

  • wax 12:32 29.avgust 2024.

    Med takšnimi idioti, ki ne pobirajo drekov na katere potem veselo stopamo, pustijo psu da laja non stop, in vami, ki pišete tako kretenske komentarje, me je sram da sem človek. Kako lahko mečete vse v isti koš? Se strinjam, ...prikaži več da pes ni za v blok in da tisti, ki ne zna skrbet za psa ne sme imet psa, ne morte pa posploševat zadev in dajat idej kako ubit žival, samo zato ker je lastnik kreten. Žvim v bloku in veste kaj, ljudje so večje svinje kot psi. A jim je treba zdaj po veašem polomt noge al kwa?

  • herman3 13:51 29.avgust 2024.

    Tukaj pišete samo o laježu v mestu. Živim na podeželju pa ni nič bolje. Zaradi laježa spimo pri zaprtih oknih, psi se sprehajajo brez povodcev, iztrebki pa so tako vsepovsod.

    • Avatar Leon
      Leon 15:00 29.avgust 2024.

      V našem naselju nastavljajo hrano za pse brez povodca in žal jih je nekaj končalo zastrupljenih . Bilo je nekaj napisanega v medijih in to je tudi vse .

    • Toma 08:45 30.avgust 2024.

      Pri nasje bilo enako. Vsaka hiša je imela ščeneta in celonočni koncert je bil zagotovljen. Potem so prišle klime in spet sem lahko spal. Danes pa imajo le še dva ali tri cucke, je predrago postalo!

    • mojacebela1234 13:16 30.avgust 2024.

      Vsi tisti, ki tako sovražite pse, upam, da nikoli ne boste potrebovali pasje pomoči, pa mimogrede srčno upam, da tudi proti ljudem niste tako sovražno nastrojeni!

    • munja 10:01 31.avgust 2024.

      čebelca, koliko psov imaš???

  • atamama 13:12 29.avgust 2024.

    Spomnim se člankov, ko se je spreminjal zakon. Izjave, napišimo da so živali čuteče...to je drzno in napredno... Večina spletnih časopisov ima arhiv, poiskati kdo je ''forsiral'' tak zakon. Volitve bodo in takrat se spomnit spiska kdo od vladajočih je ...prikaži več bil napoto in ga ne izvoliti... In ko bodo v DZ nekako normalni ljudje, samostojni poslanci in ne politične lutke se bo morda začelo spreminjati vključno z zakonodajo. Do takrat pa bo vsaka ''finka'' ki skrbi za frustracije lahko vplivala na nas...

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 13:46 29.avgust 2024.

      Spomnim se SDSsovcev, ki so trdili, da so psi na kmetijah "delovne živali" in so zato lahko na verigah...Grims prfuknjen..

  • kapibara 11:25 29.avgust 2024.

    sI VZMAŠE CAJT ..POČEKIRAŠ KOD TAKO NADLEŽNO ZVERINO SPREHAJA.. PA POLOŽIŠ ALI PODGANJI STRUP ( KI NE DELUJE TAKOJ).. AL PA TISTEGA ZA LISICE.. VSE LEPO ZAVITO V BASO - P.S. / Sorči, NE bom spreminjal

    • trtmrtsmrt 13:19 29.avgust 2024.

      Idijot kretenski!!

    • Marko020 13:42 29.avgust 2024.

      No to pa počnejo narkomani, ker jih lajež zelo moti, ker so večinoma samo ponoči budni... Da bi zastrupil kakega psa, ti pa zapor ne uide, ni vredno....

    • kapibara1 17:43 29.avgust 2024.

      sEVEDA SE STVAR PONOVI VSAKI DAN... PA ŠE PRI SOSEDIH...

    • kapibara1 17:45 29.avgust 2024.

      Kdo pa pravi da sem jest zastrupil... Podganji in lisičji vohka dostavi bilo kedo

  • rd2dmk2 09:42 31.avgust 2024.

    pes je ogledalo , odraz lastnika. vsakega psa, tudi starega se da spremenit v nulo, lastnika pa ne. torej psa vzet,lastnika pa kaznovat, z petletnim šolanjem na lastne stroške kulture in bontona.

  • bobubob 10:12 30.avgust 2024.

    In potem se pasjeljubci še čudijo 'neuravnovešencem', ki po zelenicah nastavljajo strupene vabe? Nima vsak ne denarja, ne časa in ne živcev, da bi hodil po sodiščih zaradi takih egoističnih osebkov....Ta 'država' je res karikatura od države. Podobno je s ...prikaži večs cigani, koliko besed in denarja gre za to sprenevedanje, namesto da bi država, če je je na pozitivni strani (skrb za državljane) sploh še kje kaj, pričela delovati - s preprostim uveljavljanjem zakonodaje za vse enako !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.