Slovenija
3432 ogledov

"Nika Kovač bi uvedla verbalni delikt." Tako se je odzvala

Komentarjev 110
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 08:19 20.julij 2023.

    Bajsa delati začni. Tortice si pospravila, vozniška morda nekoč le pride, do takrat se delati spravi.

    • www 10:24 20.julij 2023.

      vidiš, ravno za take, kot si ti, rabimo nagobčnike. ker ne znate govorit civilizirano. lajat pa pojdi nekam v rovte. iz kake družine morš ti izhajat, stari moj, ojej....

    • alen04 12:13 20.julij 2023.

      www, le zakaj imaš samo minuse? KO dobiš odgovor povej bajsuši, da naj začne delati, ker tortic ni več.

    • blayo 12:47 20.julij 2023.

      alen, verjetno zato ker idioti ne znajo drugega kot klikat pa svajpat.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:29 20.julij 2023.

    Kako lahko ena taka smrketa pride v vlado,a je to po vezah al ne?

    • www 10:21 20.julij 2023.

      ti sploh veš, kaj je vlada? očitno ne...

    • munja 11:06 20.julij 2023.

      www po vsem dosedaj videnem, tudi vlada sama ne ve zakaj je in kaj je in kaj bi morala delat.

    • www 13:56 20.julij 2023.

      munja, ti si cunja. zgrešil si poanto.

  • andrej084 08:28 20.julij 2023.

    Tile, ki pripravljajo to idiotarijo ne vedo, da pripravljajo tudi teren za Janeza. Ko bo na oblasti, jih bo na podlagi smrt janšizmu strpal v zapor in oglobil. Nesposobni do amena. Nika, kako kej Brazilija, tam imajo radi bolj mesnate...

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:30 20.julij 2023.

      Narediš en “kumrovški“tečaj,pa si že pr korit

  • Fredi34 09:27 20.julij 2023.

    Država nam tone, po gospodarski konkurenčnosti strmo tonemo, politični kader nesposobno vodi državne firme in jih vodi v propad... Mi pa se ukvarjamo z eno f***no Niko K. Pa ljudje zresnite se. Na ulice bo treba če ne bomo končali na nivoju Srbije.

    • leonardo 10:22 20.julij 2023.

      Ja vse si naštel in jaz bom dokončal. Zato pa je potrebna Nikica, da nam zaveže jezike, da ne bomo šinfali, postali pokorni našim velikim, in jim z molkom pomagali do še večjega oblastništva. Že sedaj ne moremo komentirati na ...prikaži več na 24 ur vsake druge zadeve, novinarji so popolnoma pod kontrolo in še slabše bo.

    • www 10:22 20.julij 2023.

      ti se ukvarjaš. mi ostali se ne. pač si čuden...

    • www 13:58 20.julij 2023.

      ne razumem bedakov, ki se bojijo priporočil, in nike. res ubožčki.

    • Ender3 16:25 20.julij 2023.

      Fredi👎 tebi tone razum. Za to ne rabiš nov nick, da izražaš kritiko, kot oni srbski boti. Za takšne streznitev ne obstaja.

  • blayo 08:34 20.julij 2023.

    Hmm, od kar je obelodanila, da se nekaj časa ne bo več javno izpostavljala, se javno izpostavlja še 3x več kot prej.

    • www 10:22 20.julij 2023.

      glej v drugo smer, če te kaj moti

    • blayo 11:04 20.julij 2023.

      Mene konkretno to nič ne moti, ker me ne tangira na noben način. Gre samo zato, da govori eno, dela drugo in to dosti pove o človeku.

    • blayo 11:05 20.julij 2023.

      S tem pa ko se na tak način pojavlja v medijih pa bolj sodi v rumeno rubriko kot pa med novice.

    • munja 11:08 20.julij 2023.

      www pelji si jo domov.

    • www 12:38 20.julij 2023.

      vse z(a)mešano v vaših beticah. mediji so prišli k njej, ne ona k njim. ni to tko kot pri janisu :))

    • blayo 12:45 20.julij 2023.

      www, ona nima cajta (baje, tako je sama rekla), ker piše doktorat. Ne vem zakaj ni odgovarjal Petrovec (on že ima doktorat)?

    • www 14:01 20.julij 2023.

      hm, verjetno zato ker je ona predsednica te skupine. ampak to je že pretežko za tvoje 4 razrede, a?

    • blayo 19:00 20.julij 2023.

      Predsednica lahko pooblasti kogar hoče iz svoje ekipe, razen če se pač na vsak način hoče sama ven metat. Tukaj razredi šole ne vplivajo na nič.

  • Toma 10:59 20.julij 2023.

    Lahko bi zastonj delila rumene zamaške za ušesa ;-)

  • Pierre 10:00 20.julij 2023.

    Človek ne more verjet kaj si privošči tale smrklja...

    • munja 11:12 20.julij 2023.

      Ne samo kaj si privošči smrklja, ampak tudi golob si jo je privoščil imenovat v to nekoristno godljo, ki je zdaj še večja in še bolj gosta.

    • lojs 12:16 20.julij 2023.

      holob je lolek prve vrste, pred volitvami je bil zadetek , na koncu ob razglasitvi je bil zopet zadete, tako da je bil na tv ... z eno besedo, uničevanje države, danes je na berglah, jutri na vozičku

    • blayo 12:58 20.julij 2023.

      Pierre, ti tut zgleda nisi prebral kdo je zadevo pripravil. Nika je samo PR.

    • lojs 13:09 20.julij 2023.

      kdo je to nika? a misliš unga našminkanga okroglega pajacka, ki mu pravijo kolaček

  • Antivaxer 09:46 20.julij 2023.

    Žurnal, ali Vas lahko prosim, da objavljate reklamo za Niko brez njene fotografije?

    • alen04 09:53 20.julij 2023.

      Meni je tudi ogabna grdavša in to bolj kakor poziv na orožne vaje v Jugi.

    • munja 11:17 20.julij 2023.

      Ko odpre usta, je pa še slabše.

    • blayo 12:51 20.julij 2023.

      Baje piše doktorat... mogoče bo potem kaj bolje. Pustimo se presenetit.

    • www 14:05 20.julij 2023.

      eni ga pišejo, drugi ga dobijo :)))

    • blayo 19:01 20.julij 2023.

      Bomo sodili, ko ga preberemo.

  • Antivaxer 12:26 20.julij 2023.

    "Denar Niki priteka iz zasebnih skladov, ki so blizu organizacijam razvpitega milijarderja Georgea Sorosa"!!! In sedaj mora princeska nekako vrniti uslugo in želi zatreti svobodo govora, po navodilih mojstrov velikega reseta: imel ne boš nič in boš srečen! Ljudje, zbudite se!

    • www 14:05 20.julij 2023.

      nisi navedel vira svojega citata. Je to noratv?

    • Antivaxer 15:32 20.julij 2023.

      @Www, for your eyes only: https: //moja-dolenjska .si/politicna-aktivistka-od-cesa-zivi/ Vsekakor boš napisall, da vir ni zanesljiv! Glede na to, da sem antivax, vir ni iz fb😀

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:41 20.julij 2023.

    Še mleko iz ust teče,pa že grozi z zakoni,kam smo mi to pršli

    • blayo 12:49 20.julij 2023.

      Nisi prebral kdo je pripravil zadevo. Ona jo je samo "skomunicirala" z mediji, čeprav nima cajta ker piše doktorat ;)

  • BenX 08:45 20.julij 2023.

    Jaz nisem pristaš tega, da mi politika oz. kakršnakoli vladajoča struktura določa, kaj lahko rečem in kaj ne! Raje bi se ukvarjali s tem zakaj je Assange v zapru, če bi že radi kaj pozitivnega za govor in demokracijo naredili.

    • Fredi34 09:30 20.julij 2023.

      Zdaj si v Svobodi. Zdaj moraš bit tiho. V diktaturi in fašizmu si lahko vse rekel, lahko si metal granitne kocke po Ljubljani, zdaj, pazi, smo svobodni. Samo tiho moramo biti. Bognedaj da rečeš kaj konra, tukaj nebo sodnih izostankov, ...prikaži več nelegalno pridobljenih izločenih dokazov. Tukaj boš na hitro obsojen!

    • blayo 12:55 20.julij 2023.

      Fredi, ni ti treba bit tiho. Lahko nabijaš neumnosti v nedogled ampak tvoj komentar ne bo izbrisan. Čez 50 let bodo lahko tvoji vnuki ali pravnuki to komentirali z:"Glejga kakšene kozle je naš star ata streljal."...

  • pravicnez 09:45 20.julij 2023.

    Ko skrbiš za agendo globalistov.

  • lojs 12:21 20.julij 2023.

    na cnn so objavili jamranje tega kolačka in še nekaterih njenih pristašev iz tega seznama, ki živijo na konto proračuna ... nihče od njih ne živi od svojega (ne)dela ... ogled posnetka odsvetujem, ker je tako sranje, da je škoda ...prikaži več časa ... resen novinar sploh ne bi tega objavil, ampak očitno so oni plačali to kot nek oglas ... amerika je dežela, kjer lahko prodaš ali kupiš vsako sranje

    • www 14:30 20.julij 2023.

      izvajaš cenzuro in vnaprej vsiljuješ mnenja. zakj ne pustiš, da si vsak ustvari svoje mnenje? saj si ga itak bo, pa če se ti razpočiš, samo, a ne vidiš kako gušiš vse okoli sebe s svojo resnico?

    • lojs 15:23 20.julij 2023.

      nimam jest nobene resnice, pač tisti, ki serjete nebuloze in zavajate folk , ki nima spomin nekih ribic ... ti pejt v korak s temi aktivisti, ki serjejo in smetijo po tej državi ... pipica se zapira in ko boš ...prikaži več lačen gnoj, boš spet čivkal, da ti janša ne da hrane ... čeprav vem da so težke sanje polne nočnih mor ko ti janša diha za vrat, ampak ti samo uživaj

  • lojs 08:35 20.julij 2023.

    noro! ... kam smo prišli, da nam en takle kolaček pamet soli? ... vsak dan bolj se čudim, kaj je ta holob počel na tem gen-i , ne vem a je res tako enostavno biti direktor take firme, al so ...prikaži več vsi drugi delali on je pa samo prišel v službo, ali pa še to ne

    • oneh 08:50 20.julij 2023.

      Le kako težko je skleniti z JEK dolgoročno pogodbo o nakupu proizvedene energije in jo nato prodati po višji ceni? Če ni dovolj za plače svojih delavcev in delitev dobička pač razliko v ceni povečaš. Enako pa sedaj vodi državo- ...prikaži več iz proračuna plačuje svoje in nagrajuje strice iz ozadja, ko pa zmanjka v proračunu pa navije davke. In to bo tako dolgo, dokler bo (še) svoboda in levaki plešete.

    • lojs 12:11 20.julij 2023.

      "e hvala što si mi rekao, ja nisam znao" ... bolj pristno pač ne more biti

    • www 14:04 20.julij 2023.

      lojs, hojs, pojs, ali kaj pač si - koga boš še vse zmešal v ta svoj miks, svojo možgansko nevihto? :)))

    • lojs 14:08 20.julij 2023.

      janez janša drugič

    • www 14:27 20.julij 2023.

      ja, drugič bo boljše, sej boš videl

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 11:02 20.julij 2023.

    Podpiram Niko Kovač v marsičem povsod pa tudi ne , ker verbalni delikt je pa v isti kategoriji , kot če neko žensko pogledaš v dekolte ali v rit in to postane spolno nadlegovanje. Nika podpiram te , toda včasih ...prikaži večh dobim občutek , da začenjaš pretiravati , ker ti je vse skupaj nekako stopilo v glavo.

  • Decko 11:59 20.julij 2023.

    Uvedejo naj grmade

  • h4ck3r 09:46 20.julij 2023.

    Huh pestri predlogi...pa se je kdo potem še vprašal, kako definirati javnosti? kakšna množica ljudi mora biti vključena, da se bo lahko takšno "vznemirjanje" preganjalo. Ker če sklepam po odzivih samo pod tem člankov, gre za javnost in množico ljudi ...prikaži več in bi si gospodična prislužila že najmanj eno prijavo za prekršek "vznemirjanja javnosti". :-D Jao kakšne bučke trosijo samo da se delajo da delajo.

    • www 14:02 20.julij 2023.

      ta funkcija ni plačana. ampak kje bi ti to vedel, stari...

    • h4ck3r 08:05 21.julij 2023.

      www...kaj? Kako? od kje tebi, da sem napisal da je plačana? Hjao zadnje čase me res postaja strah kam drvimo.

  • lojs 14:07 20.julij 2023.

    gospodična ima danes preko zakonodaje neksončno možnosti, da gre preko sodne veje v tožbe nešteto posameznikov... jaz lahko tožim kogarkoli za razžalitev, lahko me sumljivo pogleda, pa ga tožim, nobenih ovir... to nakladanje o verbalnem deliktu in neki policiji in ...prikaži več o domnevnem "sovražnem govoru", ki je itak vsak dan vsepovsod prisoten, je pa mlatenje prazne slame... nič drugega kot ustrahovanje množic in medijev in blokiranje mnenja državljanov... kako bodo mene blokirali na twiterju, evo kako?

    • www 14:21 20.julij 2023.

      mnenje lahko poveš kulturno ali pa tako kot ti. zakaj bi se morali ukvarjati s tebi podobnimi? samo smetite po medijskem prostoru. ker se sami ne znati kultivirati, ravbite nagobčnike. vključno z vašim primatom.

    • lojs 15:25 20.julij 2023.

      ja ti se ukvarjaš z mano , ne pa jaz s tabo ... in potem meni očitajo (tebi podobni), da sem nek plačanec ... taka logika deluje samo v vaših praznih beticah

  • jakec42 13:03 20.julij 2023.

    Te babe nobeden ni volil,pa nam piše in vsiljuje zakone,kot da bi bila del vlade!'

    • www 13:32 20.julij 2023.

      sej janeza tut noben ni volil, pa je bil 2 leti premier. s prevaro pač, tako kot samo on zna.

    • lojs 15:27 20.julij 2023.

      nekaj 100.000 glasov je zate nobeden ... ja maš prav, se strinjam

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 08:39 20.julij 2023.

    zakaj pa ne PLEŠETE? Sej ste volili totega stvora?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.