Slovenija
3451 ogledov

"Nika Kovač bi uvedla verbalni delikt." Tako se je odzvala

Komentarjev 110
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 12:25 20.julij 2023.

    ta žurnal kaj hitro umakne zadevo na skrajni rob, takoj ko se začne neka kritika ... pa sej mamo še druge medije ... bedaki iz tega seznama bi ukinili vse mogoča omrežja in vsakega klicali na odgovornost, pri tem pa ...prikaži več zaposlili neko policijo, ki bi se s tem ukvarjala ... kdo bo to plačal, država tone, kmetje utrpeli škodo ... kje mi živimo?

    • www 14:06 20.julij 2023.

      ti živiš v noriškem kraljestvu, stari. samo kralj ti je že ponorel.

    • lojs 14:07 20.julij 2023.

      janez janša

    • www 08:17 21.julij 2023.

      daj izvleci si janeza, stari :))))

  • lojs 12:48 20.julij 2023.

    dve leti nabijajo sovražnost , fašisti, ubi janšo, zmerjajo oblast, policaje napadajo, kante prevračajo, zapirajo ceste in delajo škodo, ... za vse to so oproščeni, ne razumem, zakaj ne dobijo še nagrade, kot recimo tale bleferski razcapanec jenull in nejgova ...prikaži več sodrga ... in danes taka vsebina ... ubogi holob, ki bo kmalu na vozičku ... le kje boste dobili novega mesijo, ... aja kučan bo poklical soroša, da se zmenita ... kakšno govno od govna

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 12:38 20.julij 2023.

    jaz bi uvedel obvezno hujšanje za mrože in njim podobna bitja

  • lojs 13:49 20.julij 2023.

    "jebo te pas mater" ... evo zato dobiš prešernovo nagrado, za katero te celo prosijo da jo prevzameš ... ja, 8.500€ ni malo keša za tek jezik ... ampak to ne dobi vsak ... zvezda je pač zvezda

    • www 14:11 20.julij 2023.

      stari, daj nekam v senco se spravi, ker se ti mozeg topi.

  • lojs 12:41 20.julij 2023.

    bogsigavedi kaj dajejo temu sorošu, ki ima prepovedan vstov v rojstno državo madžarsko, za žret ... al pa bajpase herca , al ne vem kaj , satan mu je vsak dan ob strani in uživa v uničevanju tega sveta ... ...prikaži več zadnjič je bil nek članek, da ima sina, ki ga uči kako jebat folk in delat pizdarije ... hudobija in zlo se širi kot požar ... res so ti prasci trdovratni ... delajo pa na naivnosti folka, ki se ne zanima za NIČ!

  • Kmodri 13:05 20.julij 2023.

    Verbalni relikt se vrača! Imenova se bo NiKov!

    • www 14:21 20.julij 2023.

      relikt je janis janscha.

  • lojs 15:36 20.julij 2023.

    na cnn so objavili posnetek, ki je navaden (seveda) plačan reklamni oglas za i8m in z raznimi milosavljevići in podobni paraziti javnega denarja ... v tem njihovem "antijanša spotu" ni prisoten niti en sam noviar tv hiše, ki bi karkoli ...prikaži več kogarkoli vprašal, da ne govorimo o različnih mnenjih, ker toliko jim pa tudi ne morš prati glave ... i8m financirajo neke gverilske fundacije, podedovani keš od prednikov, ki ga sedaj zapravlajo za anarhiste tipa i8m ... čista gola dejstva in nič drugega

  • www 14:09 20.julij 2023.

    pravkar me je prešinilo, da je beseda janscha ženskega spola. tista janscha. tota jansha. ova janscha.

  • Fredi34 10:12 20.julij 2023.

    https://www.youtube.com/watch?v=jqWInCksqCM

    • lojs 12:15 20.julij 2023.

      ja, sem gledal, dober film, celo dvd imam doma

  • www 13:30 20.julij 2023.

    pa ravno sektoliztci se tukaj usajajo, pozabili pa so že, da je hojs in sds leta 2020 dejansko vložil v parlament poseben zakon s točno takim namenom. zakon sicer ni bil sprejet, a vseeno ga je podprlo 43 poslancev. sektolizci ...prikaži več bi morali torej tak predlog podpirati, če bi bili konsistentni v beticah, kar pa pač niso. njim je važno le, kdo nekaj predlaga. če je njihov bodo podprli, če ni njihov bodo pljuvali. vsebina jim ni važna.

    • lojs 13:41 20.julij 2023.

      s kakšnim namenom, budala ... 2 leti so tulili "ubi janšo" , "janša fašist", plakatov neomejno, ne vem kam so jih dali ... tip s psom, ki je tulil ubi janšo, je na sodišču izjavil, da se dere po naročilu ...prikaži več micke kolačka ... se prav i po novem , bi morali taki v čuzo ... kaj bodo pa po tvojem kolesarji še drkal ... serjete v svojo smrdlivo skledo govna

    • www 14:17 20.julij 2023.

      lujzek, nena se mi jezi, da te nede hercšlag vseko

    • lojs 14:18 20.julij 2023.

      u me jebe u glavo ... jebo te pas mater, govno!

  • www 13:40 20.julij 2023.

    iz katere jame je zdaj prilezu tastar od janis? da ne bo naslednjič iz postonjske?

    • lojs 14:00 20.julij 2023.

      spet janša

    • www 14:08 20.julij 2023.

      že spet tota janscha? pelji si jo nekam...

    • lojs 14:09 20.julij 2023.

      janez janša tretič

    • www 14:14 20.julij 2023.

      janscha ti pamet manjša

  • Ender3 16:30 20.julij 2023.

    Pričakovano je bilo, kdo bo imel največ komentirati ob takšnem prispevku..Še nova up.imana ustvarjajo, da imajo večjo možnost všečkanja svojih komentarjev. Nika, komentiranje naj se zakonsko prepove s tem se bomo rešili sovražnega govora in jajošove propagande. Pa da vidimo ...prikaži več kako in kje bodo potem cvilili in izražali svoje enoumje.

  • www 13:43 20.julij 2023.

    janšisteki so še tolk bolj napiljen prot Niki, ker je CNN predstavu njihovga velečastnega kot starega zmerljivega prdca in twitter-bully-ja. sej vemo da boli. je pa res.

  • www 13:38 20.julij 2023.

    janschisti se bojijo, da jim bojo prepovedal sovražni govor, ker čer bo to res, jim čisto nič več ne ostane. na oblasti ne bojo nekoli več, pa še gofle vrtet ne bojo mogl po mili volji (ker vedno ko odprejo ...prikaži več usta, pride ven nekaj sovražnega).

    • lojs 14:00 20.julij 2023.

      spet isto janša

    • lojs 15:53 20.julij 2023.

      a ti bumbar sprejmeš to, da ti rečem bumbar in da ti povem, da te sovražim? ... kako boš to sprejel? ... pa ne mi spet s to janšo, tebe sem nekaj vprašal mojster

    • www 08:20 21.julij 2023.

      vedno ko odprejo usta, pride ven nekaj sovražnega

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 10:23 20.julij 2023.

    Bravo Nika! Slovenci te podpiramo, janšistom se pa kar blede od sovraštva.

    • ico8 10:36 20.julij 2023.

      Ne morem verjeti, koliko zlovenskih srbinov ljubi spehnate zlovenke!

    • munja 11:09 20.julij 2023.

      antikrist3 govori zase, ker je velika večina NE PODPIRA!!!

    • lojs 12:14 20.julij 2023.

      po novem bodo take antikriste-ekstremiste poslali v čuzo ... nabavi si vazelin, dokler je še taka cena, jeseni bo vse dražje ... mislim , da ne bo peklo

    • www 13:36 20.julij 2023.

      munja, govori zase, ker jo velika večina PODPIRA!!!

    • www 13:37 20.julij 2023.

      e moj lojsu, v isti sapi se zdiraš nad omejevanje sovražnega govora, hkrati pa nekoga pošiljaš v zapor zaradi drugačnega mnenja. saj ti ne morš bit diht.

    • lojs 13:44 20.julij 2023.

      pozivanje k temu da se nekoga fizično odstrani , je MOGOČE sovražni govor... , hmm, ali pa tudi ne, kdo bi vedel ... odvisno od tega, koga je treba likvidirat ... budalo na kubik, ni ti pomoči

    • www 14:10 20.julij 2023.

      a se ti kdaj prebereš, kaj pišeš, hojsek lojsek? vsi ventili ti že puščajo.

    • lojs 14:17 20.julij 2023.

      kaj če bi napisal, da je treba tebe likvidirat? ... leta a.d.1945 so bile to resne zadeve in moj dedek je bil dejansko na spisku, čeprav ni bil NITI domobranec ... kaj če bi ti GOVNO prebral svoj drek?

    • www 14:24 20.julij 2023.

      :))) stari moj, samo tako naprej, tvoja prihodnost je svetla!

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 15:02 20.julij 2023.

      @lojs Kaj pa je sploh vazelin?

    • lojs 15:13 20.julij 2023.

      ti ga ne rabiš, ker si že navajen na debele batine v šupku, najbrž si že v plenicah

    • Avatar Antikrist3
      Antikrist3 15:34 20.julij 2023.

      @lojs Očitno se na take stvari močno spoznaš, hehehe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.