Slovenija
3 ogledov

Nikogar ne bo "farbal"

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 14:50 12.oktober 2011.

    >je tudi njegova žena pristala na toŠe ena podobnost z Miloševićem. Tudi tam je vse žena furala.

  • dalia 16:02 12.oktober 2011.

    Ja, mi ga bomo poklicali in mu povedali, kaj je dobro za naš kraj, mu sestavili program in potem bo on izvoljen. Fino, a ne??Deligiranje g.Janokvić obvlada v nulo. Stara šola.

  • Avatar roksa
    roksa 16:33 12.oktober 2011.

    Pa ne ga srat, ma kaki šerif!!!!!A ste slišali za poštenost!?!Zoki tote vrline nima in je tudi nikoli nebo imel!!!!!Ma, ne more vodit države vsak balkanski šalabajzer ki ima pet minut časa!!!!Lepo vas prosim!!!!

  • 1111 17:25 12.oktober 2011.

    ... gologlavček, ki je v kazenskem postopku, več kot 20 let pa lahko???...je pokazal kaj je sposoben on in njegovi hlapčki...Grims, Černač, Gorenak...če ima slovenec kaj pameti v glavi bo velik NE, janši!

  • Dimsi 18:29 12.oktober 2011.

    Če ste očitali SDS da ima brezplačnike za kampanijo. Pa se jaz že sprašujem, če ni Žurnal namenjen Jankovičevi kampaniji. Toliko člankov, kot je zadnje dni o njem, še nisem prebral o nobenem politiku v Žurnalu.

  • vladek 18:34 12.oktober 2011.

    kaj pa če je Žurnal od njegova sinova

  • vladek 18:35 12.oktober 2011.

    tako se govori.Slovenija Slovencem

  • vladek 18:36 12.oktober 2011.

    Slovenija Slovencem

  • mirko 20:11 12.oktober 2011.

    Lahko se pobereš od kod si prišel, te nobeden ne drži za rokav. Sicer pa, če ne bi bilo vas ičev v sloveniji, ne bi bili v takem dreku kot smo sedaj.

  • privat 18:40 14.oktober 2011.

    ne janšizem!!

  • privat 19:32 17.oktober 2011.

    glej ni moja ljepa ...je pa lepa dežela z lepimi ljudmi!! No zdaj je še lepša od nevihte!!

  • privat 19:34 17.oktober 2011.

    samo da ni beograd trofazni...teh noben ne mara..

  • Pozitivka 22:18 17.oktober 2011.

    http://www.pozitivna-slovenija.com/ wtf?

  • Kane 19:03 12.oktober 2011.

    Ma glupani nacionalistični slovenski....upam da vas bo ta foušija pokopala....kaj je naš predragi SLOVENSKI PAHOR naredu?*???? NIČ!!!!! kaj je naš SLOVENSKI JANŠA naredu??? NIČ!!!! Samo nakradli so se....Jankovič je vsaj Ljubljano zrihtal tiste ciganska naselja je zrihtal ob žalah oz. ...prikaži več vrtičkarje....gnil narod ste slovenceljni res....na bruhanje mi gre ko moram živeti z takimi ljudmi....žalostno

  • KOJAK 21:25 12.oktober 2011.

    @KaneFoušija? Jaz nikjer ne vidim foušije, ljudje ga pač ne marajo in to je njihova pravica, tako kot nekateri ne marajo Janše. Oba imata sumljivo preteklost in sta se znašla v sumljivih poslih. Ljubljano je že zrihtal, toda za ...prikaži več kakšno ceno, kdo jo bo plačal?Višek vsega pa je izjava Mencingerja, da sta sinova polnoletna in da ni odgovoren za njuno početje... HALO, a zagovarjal ju je pa lahko, ko je en izmed njiju grozil novinarju s smrtjo, takrat je pač rekel da je pač malo preveč spil.

  • mkm 22:20 12.oktober 2011.

    Vsi ki podpirate Jankoviča upam da imate dobre avte, lepe hiše in na računih tisoče eurov. Ker če nimate ste bedaki. Kaj mislite (če pogledamo merkator in delavke, ki so delale vsak dan eno uro zastonj, da se mogotec lahko ...prikaži več bogati) koliko ima takšen človek posluha za navadnega človeka. Kaj imamo mi od teh predragih mostov, kongresca, nepotrebnega stadiona? On je imel projekte od katerih je lepo zaslužil, nam je pa ostal dolg, ki ga bo enkrat potrebno poplačat. Verjemite.

  • privat 08:21 13.oktober 2011.

    ja podpiramo ideje in izgradnjo Ljubljane ali drugih mest....samo da imajo toliko denarja??? Kdo ga je pa proveril da to ni zemunski član klana mafije?? Mi smo rekli da z to mafijo nočemo ničesar...

  • privat 19:31 17.oktober 2011.

    kaj ne...imam tudi rešitev za vas..haag..da ne brskaš zopet po smetiščih...??'

  • gec 10:48 16.oktober 2011.

    ZA ENGA IDIOTA DOBR RAZMIŠLJAŠ...

  • Veteran 19:33 12.oktober 2011.

    danes se ni težko znajti v kazenskem postopku vendar to še ne pomeni da si kriv.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.