Magazin /magazin/vip
210 ogledov

Oglejte si sina naše premierke

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sintesi 20:24 14.avgust 2013.

    KLOBasač, če pa ti veš kaj je konstruktivna debata........

  • KOJAK 20:42 14.avgust 2013.

    Spodaj lahko človek vidi nekaj komentarjev primerov tipičnega slovenceljna - zagamanega, nevoščljivega in predvsem tupastega.

  • Silva Cimirotič 16:56 14.avgust 2013.

    Čudno, da ni BARCCI!!!!!!

  • McBobo 18:28 14.avgust 2013.

    Sloveniji bo šlo na bolje, ko jo bo TROJKA iz Bruslja prevzela in niti sekunde prej!!!

  • KOJAK 10:28 15.avgust 2013.

    IN KAJ IMAJO TVOJE NEBULOZE s tem najstnikom, ki se je rodil v Sloveniji in že od rojstva živi v Sloveniji.

  • allstarr111 21:00 14.avgust 2013.

    KOJAK, tko je aveš, v večini normalnih demokracij se državljanstvo dobi po dolgoh letih ko se prosilec že asimilira in pokaže neko lojalnost do države v kateri prosi za državljanstvo, sem spada kot očka ENA znanje jezika države ve keteri ...prikaži več bi rad živel, tako govorno kot pisno, to je prvi pogoj, kao govoriš doma nobenge nič ne briga.Za primer si poglej Avstralijo, ali pa njihov bratski sistem Anglijo, tam ne boš delal preden ne boš imel vizo in preden dobiš stalno delovno vizo mora miniti najmanj 5 let, plus da sploh dobip vizo morajo potrebovati ljudi tvojega poklica ali znanja. Šele po dolgih desetletjih nekje 20 let, z dosti muke dobiš državljanstvo.Mene sicer ne moti ampak, nekaj pe je res, mi smo talal državljanstva za par flaš piva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.