Slovenija
2033 ogledov

“Plačo krvavo zaslužim, ne odpovem se niti centu”

Komentarjev 193
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobr 16:14 15.april 2012.

    Lahko bi bilo boljše ja.Ampak mi se postavimo zase, ko nam kdo hoče še to vzet.Ko je gospodarstvu šlo dobro,se nam ni nič poznalo.Zdaj ko gre slabše,pa ne po naši krivdi in ne ...prikaži več po krivdi delavcev iz privatnega sektorja,temveč zaradi nesposobnih vodilnih in lastnikov,bi pa to breme prevalili še na nas?Da ne bi slučajno res :)Zdaj najbrž že poznaš tole:Ko ste dajali tajkunom kredite,me ni bilo zraven. Ko ste kradli vsepoprek,me ni bilo zraven. Ko ste privatizirali vsepoprek,me ni bilo zraven. Ko ste vračali Cerkvi in domačim izdajalcim,me ni bilo zraven. Ko ste dajali denar Grkom,me ni bilo zraven. Ko ste si delili denar vsepoprek preko razpisov in poslovali po domače,me ni bilo zraven. Ko ste vlekli svoje prijatelje iz "dreka"ala Bavčar,Šrot,Tovšakova,Zidar,Lovšin, Časar,me ni bilo zraven. Ko je vsaka vas,dobila svojo občino,me ni bilo zraven. Nisem ne odvet

  • bobr 16:41 15.april 2012.

    Nisem ne odvetnik,ne tožilec,ne sodnik,ne politik,ne župan,tako,da me ne mešajte zraven. In zdaj,ko ste vse zajebali,naj VAM pa jaz dam 15 %,otroke naj bi mi ulica vzgajala in jem listje in travo! E,ne bo šlo tako. <br ...prikaži več />Vi ste zajebali Slovenijo,zato jo VI na vaših plečah spravite nazaj k življenju. Nas ne mešati v vaš drek.

  • xy1995 18:19 15.april 2012.

    jaz sem bil v sosednjem razredu kot lara pa je pri problemih v razredu pomagal tudi nam in nemalokrat ker je v drek potlačil svoj razred. samo njemu se lahko zahvalimo da smo med odmori zunaj igrali košarko in da ...prikaži veča smo imeli tabor v strunjanu ki je bil res fantastičen in ga nikdar ne bomo pozabili. kar se pa testov tiče je vedno v tvojem odgovoru (tudi če si v temo brcnil z njim) našel nekaj pravilnega za kar ti je dal vsaj 0,5 točke in zaradi takih točk je marsikdo dobil 2. če bi bili pri samo eni njegovi uri bi videli da je biologija fina in bi ga lahko poslušali en mesec neprekinjeno, ker ti enostavno zna razložit vse podrobnosti tako da boš razumel pa čeprav ti mora o isti svari povedati sto krat.mislim da vsi ki smo hodili in hodijo na oš komenda moste si te šole ne moremo predstavjati brez njegain takšni profesorji si zares zaslužijo takšno plačo kot jo imajo

  • krtmen1 18:27 15.april 2012.

    Ha, delaš 23 ur na teden, domov hodiš ob 13.00, na leto 50 dni prostih ??? BODI RAJŠI TIHO! Nobenemu normalnemu človeku se ne smiliš. Kaj pa naj na to rečejo tisti, ki delajo 50 ur na teden za 600 EUR ?????

  • krtmen1 20:49 15.april 2012.

    Idiot ti je fotr in tale Boštjan je idiot.Sploh če ne razumeta, da, vedno manj zaposlenih ne more prehraniti vedno večjega javnega sektorja. In ja, g. Učitelj - nočete dati niti centa od vaših 1400 EUR - dali boste vseh ...prikaži več 1400 . In upam končali na cesti. Ali pa v najbolšem primeru kot "delavček".

  • krtmen1 20:59 15.april 2012.

    Na žalost smo sami krivi, ker kakršne politike imamo, take zaslužimo in take smo (ste) izvolili. In pika. Pa še zadnjič- ni problem, da učitelj dobi 1300 EUR, problem postane takrat, ko v državi preveč ljudi zasluži 600 ali kolikor ...prikaži več že EUR. In dokler bo tako, žal ne bo mogoče delati 23 ur na teden za 1300 EUR. In imeti sektor 180000 javnih uslužbencev. Ni nobene računice.

  • Pravični 21:29 15.april 2012.

    .... tudi v javnem sektorju ni nič boljše...najbolj glasni so tisti ki imajo triletno izobrazbo in za povrh osem ur ne dela nič produktivnega plačo bi pa imel 1500 EUR....

  • Niko_K_ 23:53 15.april 2012.

    Samo intermezzo.. Jaz nisem tarnal, da imam 600€ plače.. Je pa res, da imam narejeni dve fakulteti. Ampak, za tem kar mislim, stojim, pa tudi z dejstvi sem to podkrepil.

  • Niko_K_ 23:56 15.april 2012.

    Ti pa moraš prostitutke res dobro poznati. Moti me le to, da jih plačuješ z mojim denarjem.

  • Niko_K_ 23:58 15.april 2012.

    Če ti ne kopiraš, še ne pomeni, da druga večina tega ne počne.

  • omara 09:46 16.april 2012.

    Amalija , strinjam se s tvojim mnenjemPoznam delo gospoda Boštjana, je učitelj, ki si jih lahko samo želimo. Mislim, da ni starša v Komendi, ki ni zadovoljen z njegovim poklicnim delom in dodatnim ukvarjanjem z otroki. Govorim o starših, ...prikaži večh, ki imamo z njim dolgoletne izkušnje.Je pa problem to, kar ti navajaš, veliko učiteljev je v službah samo na pisotnosti in na plačilnih listih. Prepričana sem, da Boštjan pozna tudi take in todi to , da prejemajo enako plačilo za nesposobnost in nedelo. Trdno upam, da se bodo reševale zadeve tudi na teh področjih . Negdo , ki mu je uspelo pridobiti univerzitetno izobrazbo, si ni kupil vstopnice v večnost.

  • Vesna Dolšak 23:06 18.marec 2016.

    Da je v naši državi tako kot je, so krivi politiki in MI. Mi zato, ker smo leta in leta dopuščali, da dalajo z nami ko "svija s kurbusom". Ker nič ne ukrepamo. Podpiram stavko policistov, ker ko se zgodi ...prikaži več kaka "piz******, nesreča, vlom, umor, nekoga pogrešamo ... kličemo policijo, mar ne? Podpiram tudi stavko učiteljev. Gasilcev. V bistvu bi se morali "gor postavit" VSI državljani! Ker učitelj uči take otroke, kot jih je opisal gospod v zgornjem članku. Otroke, ki iščejo le pravice in ne vidijo dolžnosti, ker jim butasti starši "držijo štango". Jaz jih ne bi hotela učiti. Ali bi pa prepovedala, da se starši vmešavajo v šolsko delo. Bemti, včasih nas je učitelj lahko za ušesa, postavil v kot, z ravnilom po roki .... pa nam nič ne fali. Vsi smo preživeli. A naši starši se niso vtikali v delo učitelja in nas zagovarjali. "si si že zaslužil", je rekla mama sošolca, ki ga je učitelj za ušesa dvignil v zrak. Danes je ta učenček državljan kot se spodobi. Da ga lahko država jebe v zdrav mozek.

  • Vesna Dolšak 23:11 18.marec 2016.

    Tudi tebi isto vprašanje kot gaji2011, dragi krtmen1: Zakaj pa nisi šel za učitelja? Bi še ti delal 23 ur na teden, hodil ob 13h domov in dobil 1300. Pa hodil z učenci v šolo v naravi, kjer bi 24 ...prikaži več ur na dan 5 dni non stop bil odgovoren za hordo otrok. Če se komu kaj zgodi, kdo odgovarja in jih dobi po "kapsni"? Učitelj!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.