Slovenija
3 ogledov

SDS strmo navzdol

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • CastrumFF 11:10 29.avgust 2013.

    Če mene vprašaš, me bistveno bolj moti politično kadrovanje, ki ga je v devetdesetih letih uvedla LDS in se očitno prakticira tudi danes, kot pa tam neko zborovanje v Rovtah, ki sploh ne bi smelo doživeti take pozornosti. To zborovanje ...prikaži več na moje življenje nima nobenega vpliva, politična kadrovanja v državna podjetja pa vplivajo tudi na stanje v moji denarnici.

  • bojovi 21:15 29.avgust 2013.

    Ko smo že o opranoglavcih, ni večjih od Janšistov. Če je kdo proti Janpi, tisti je takoj komunist. Je tako? So res vsi Janšisti taki hinavci?

  • milek 09:03 29.avgust 2013.

    Saj ni čudno, ko pa se ukvarjajo samo s preteklostjo. Medtem pa Zoki pridno krade. Še malo pa ne bo več imel minusa na računu.

  • jocif 09:57 29.avgust 2013.

    Očitno so anketo izvedli v Murgljah!

  • Izudin 10:16 29.avgust 2013.

    Logišni padec za SdS-ovce, po neonacističnem zborovanju in pozivanju svojega krdela k uporu.

  • CastrumFF 10:20 29.avgust 2013.

    Only in Slovenia!Vladajoča stranka izvede politični spin s političnim kadrovanjem v Luki Koper, a podpora pade stranki v opoziciji. Pa ne moreš, da verjameš....

  • vladek 10:21 29.avgust 2013.

    ta ti je ta prava,BRAVO

  • vladek 10:23 29.avgust 2013.

    Od Viranta sem včeraj slišal nekaj nezaslišanega.Da je bilo Mišićevo kadrovanje mafijsko kadrovanje.BRAVO.Samo imaj oči na hrbtu.LP

  • mph 10:43 29.avgust 2013.

    Hmm, konec koncev pa kot kaže celo simpatizerji (ne govorim o obolelih od janšitisa) niso za sodelovanje z nacisti.

  • mph 10:45 29.avgust 2013.

    V bistvu je pollitično kadrovanje to, kar bi radi zdaj dosegli. Dobil je kosobrin tudi glasove zaposlenih, kar bi težko rekli politično. Dejstvo pa je, da bolj politično kot je to, kar bi zdaj radi naredili, pa težko, da bi ...prikaži več imenovali. Po mojem previrant in ta drugi kameleon nimata možnosti za 4%.

  • mph 10:45 29.avgust 2013.

    Eh, ljudje pač ne marajo narodne izdaje in podpore nacizmu. Mislim, da se je naš firerček tukaj malo uštel. Še sreča za njega, da si ni oblekel kakšne domobranske uniforme na shodu. Bravo Slovenci.

  • EnBralec 11:22 29.avgust 2013.

    Na slovesnosti v Rovtah je bil nacizem ostro obsojen - kje imaš ti kakšne naciste?Če je nekdo proti komunizmu, to še ne pomeni, da pa podpira nacizem.Jao, levičarski opranoglavci, se mi kar smilite

  • bojovi 21:13 29.avgust 2013.

    To se že bolje strinjam, kdor voli SDS pa res ima IQ v zimskem stanju, zunaj.

  • macica12 21:14 29.avgust 2013.

    Kdaj bo pa ta SLOVENSKA DOMOBRANSKA STRANKA dokončno izbrisana??????????????????????????????

  • mph 10:35 30.avgust 2013.

    @EnBralec, kakešn Velinovič nekaj. V ozadju je rdečaudbokučanomafija! Če jim je uspelo nastavit svojega papeža, si povsem podrediti Finsko in Avstrijsko sodstvo, .... pa bo ja mala malica si podrediti še STA. :-) Bogi Janezek. :-)

  • Oxxo 14:22 30.avgust 2013.

    Bolj korektno bi bilo: Pada podpora PARLAMENTU. Poslanci bi se resno morali zamisliti nad svojim: slabim zgledom, neproduktivnostjo, foteljskem vegetiranju, nepotizmu, nestrpnosti, korupciji, itd.

  • gornik 00:02 18.september 2013.

    Lukšiču rejtig raste zato, ker ga dviguje helikopter. Ko ga bo spustil bo padel prostim padcem na tla .

  • ennanova 10:55 29.avgust 2013.

    Sem GG – življenje je a roller coasterZakaj imamo nesposobno politiko in zavoženo gospodarstvo?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1137-sem-gg--zivljenje-je-a-roller-coaster

  • krtina 11:33 29.avgust 2013.

    o opranoglavcih...če je morda kdo danes v Rovtah verjetno res ne podpira Nacizma. Njegovi dedki (in tudi nekatere babice) pa so ga. Odkrito in aktivno. Ne toliko zaradi protikomunizma, kot se danes želi prikazati. Ampak zaradi tega, ker so ...prikaži več verjeli, da tako organizirane velike in močne vojske pač ni mogoče premagati. Zmotili so se in tu je njihova napaka.

  • mph 14:46 29.avgust 2013.

    Si kdaj obiskal kakšno tujo enciklopedijo (npr. dvomim, da je Britannica okužena od kučanovega klana, čeprav, po drugi strani, glede na to, da je uspel nastavit svojega papeža, kdo ve ... :-)) in malo pobrskat po FAKTIH? Domobranci SO de ...prikaži več facto podpirali NACIZEM. In to je bila proslava posvečena njim. Lahko bi, če so videli nevarnost v komunizmu, naredili to, kar partizani, se borili ISTOČASNO proti okupatorju in domačemu "sovragu" ... ampak ne, odločili so se za borbo ob rami z NACISTI, za katere pa se ve, kakšno mnenje in cilje so imeli glede naše manjvredne slovanske rase.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.