Slovenija
44000 ogledov

Slaba napoved, kot kaže izgubljamo boj z epidemijo

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:03 17.marec 2021.

    In kaj napovedujejo za obdobje jesen-zima 2021-2022 v svoji napovedi razvoja epidemije strokovnjaki z Inštituta Jožef Stefan.

  • PaPajapopi 13:54 17.marec 2021.

    Kaj pa Slovenski sev ??? Samo vprašam !!! Ali morilec Kalimero nima odgovora na to ????

  • Decko 15:00 17.marec 2021.

    Če ne bi bilo medijev sploh ne bi vedli da je kaka korona

  • Ender3 15:23 17.marec 2021.

    Državljani so malce zmedeni, ker ne vedo več katero taktirko naj poslušajo. Vsi skupaj naj se uskladijo vsaj, ko gre za napovedi številk in širjenje strahu in kaosa. Vse postaja tudi medijsko kontraproduktivno.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 15:41 17.marec 2021.

    Strah je treba vzdrževat, ker samo tako lahko pripraviš narod, da upošteva še tako nelogične in neumne ukaze oziroma ukrepe.

  • izy 14:10 17.marec 2021.

    In to kljub temu, da cepimo?!? LOL

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 19:37 17.marec 2021.

      se nehote zastavi vprašanje zakaj s potem cepiti, a ne!?

    • Avatar jate
      jate 19:48 17.marec 2021.

      cepit se zato,da gamad od farmacije preživi

    • Avatar MS
      MS 09:38 19.marec 2021.

      jate, gamad od farmacije bo zagotovo preživela, za anticepilske covid-kretene pa je velika verjetnost da jih čaka respirator in odhod onkraj mavrice!

    • Avatar jate
      jate 10:04 19.marec 2021.

      MS a ti boš večno živel? in zakaj dosti zdravnikov in farmacevtov se noče cepit? ONI ŽE VEDO ZAKAJ,KAJNE????!!!!!!

    • Avatar MS
      MS 10:43 19.marec 2021.

      Nisem še slišal da bi kateri zdravnik ali farmacevt odklonil cepljenje! Imaš kakšne konkretne podatke-ali je vir "rekla-kazala"

    • Avatar jate
      jate 10:50 19.marec 2021.

      ja ja MS poznam srčno kirurginjo,več pa ne povem,ampak ja ti dam prav ,da bo mir v hiši,ti si misli svoje jaz pa svoje ,me ne boš prepičal,tako kot jaz tebe ne...

    • Avatar MS
      MS 11:18 19.marec 2021.

      jate, "ja ja MS poznam srčno kirurginjo" Kakšen je to podatek? Prazen, nedokazljiv kot vse vaše trditve! V vsej debati s teboj in tvojimi istomišljeniki niste navedli niti enega samega dokazljivega kontraargumenta zoper moje preverljive argumente! Vse je prazno besedičenje ...prikaži več z stališčem "apriori proti" čeprav niti sami ne veste zakaj! No, bodi dovolj!

    • Avatar MS
      MS 11:51 19.marec 2021.

      1) Cvetober "argumentov" s katerim covid-kreteni utemeljujejo svoj prav! ===>"ti še tepec živiš v 70 letih...pa se vrni v kumrovec " => "ti tele zahojeno se zakoplji v svoj drek, da te ne dobi kak virus" => "Tale buhtelj je ...prikaži več povsem jasno prišel z NoreTV" =>

    • Avatar MS
      MS 11:52 19.marec 2021.

      2) Cvetober "argumentov" s katerim covid-kreteni utemeljujejo svoj prav! ===> "Pa ostani v tisti tvoji jebeni jami, v kateri si skupaj z lastno mamo, ki te doji še zdaj" => "Pendrek si porini tja v rit, da ti bo fino, ...prikaži več motenec ubrisani" => ploščata je samo tvoja glava.=>" "Pa 5G si tudi lahko zatakneš nekam pa še Gatesa zraven. Debilni koronapaničar"

    • Avatar jate
      jate 22:20 19.marec 2021.

      MS kaj si zmešan,zakaj me žališ ,ker imam svoje mnenje?..ti si porini pendrek ne jaz...

    • Avatar MS
      MS 09:39 20.marec 2021.

      jate, očitno nisi razumel mojega komentarja! Taksativno sem navedel nekaj "kontraargumentov" s katerimi se covid-kreteni zoperstavljajo mojim argumentom! To so primitivizmi,psovke in žalitve pobesnelih anticepilcev ker jim s konkretnimi podatki dokazujem njihovo neumnost. Pendrek pa je Borut_Bavarski namenil meni in ...prikaži večn ne ja tebi kot si narobe razumel!

    • Avatar jate
      jate 20:06 20.marec 2021.

      MS sem ženska sam toliko v vednost ,ker si pisal v moškem spolu...je že marsikoga zavedel moj vzdevek..

    • Avatar MS
      MS 11:34 21.marec 2021.

      OK, jate! Upam da si razumela da je primitiven, prostaški covid-anticepilec "Bavarski" pendrek namenil meni in ne ja tebi!

  • žurnalWTF 14:54 17.marec 2021.

    Ta vlada poka boljše štose kot Serpentinšek

  • AnzeSmolej 15:09 17.marec 2021.

    Polno laži, samo da bi vse PRISILILI k cepljenju! Idiotizem in največji nateg zgodovine!

  • Avatar MS
    MS 16:32 17.marec 2021.

    1)Trenutne razmere pri nas prikličejo spomine iz 70. let prejšnjega stoletja. Zgodba o izbruhu epidemije črnih koz v Jugoslaviji je zgodba o učinkovitem ukrepanju in iztrebljanju bolezni, za kar je SFRJ dobila priznanje mednarodne skupnosti in Svetovne zdravstvene organizacije (WHO).

    • timja 18:02 17.marec 2021.

      ti še tepec živiš v 70 letih...pa se vrni v kumrovec

  • Avatar pantani
    pantani 15:36 17.marec 2021.

    Tudi novinarji boste prišli na vrsto za hitro sojenje!!! Tik tak...!!!

  • sam1 15:19 17.marec 2021.

    Tudi 90% precepljenosti ne bo pomagalo kaj dosti,kot kaže situacija...

  • Avatar MS
    MS 16:33 17.marec 2021.

    3) Pregledali so tudi vsakega potnika, ki je prispel v Jugoslavijo. Ti so morali pokazati dokaze o cepljenju, uradna potrdila in mednarodno rumeno karto. Na terenu je mrgolelo zdravstvenih ekip, ki so izvajale cepljenja in bile pozorne na pojave simptomov.

  • JZekspert 18:10 17.marec 2021.

    Lepo pozdravljam vse normalne tukaj (ne pa Kopriv). Seveda gre za vedno bolj grotesken nateg, saj so že vnaprej ''vedeli'' da bo tretji val, da bo četrti, itd. Spustili bi nas ven junija, samo- katerega leta? Koliko časa rabite moji ...prikaži več sodržavljani, tudi najbolj prestrašeni in trdobučni, da ZAKAPIRATE??? Tri možnosti so, če še verjamete: 1. Imate korist 2. ste usrane prestrašen 3. niste preveč brihtni. Kaj bo?

  • la 19:21 17.marec 2021.

    če vam JJ reče cepite se,samo beži od cepljenja,ta ma plan zgleda da mrtvašnice napolni

  • Avatar drecos
    drecos 15:54 17.marec 2021.

    proklete vedezevalke lopovske

  • Avatar MS
    MS 16:32 17.marec 2021.

    2)V dneh po razglasitvi epidemije je bilo v Beogradu na 727 različnih točkah cepljenih okrog 1,8 milijona ljudi, splošno cepljenje pa so odredili tudi na območju celotne SFRJ. Po podatkih je bilo cepljenih kar 18 od 22 milijonov državljanov Jugoslavije. ...prikaži več Oblasti so hitro zaprle meje, razglasile masovno karanten

  • rd2dmk2 22:08 17.marec 2021.

    ok, ker prihaja tretji val, je treba na hitro ruknt en kafe z vejco. zato so odprl še eno regijo, da bo do bogi blokarji končno lahko mal zapustl štiri stene in bo baba lahk šla v gorico, dedc pa ...prikaži več v gorice. da se bosta vsaj za par ur lahk ločila in se posvetila ljubčku in ljubici in bo IJS in NIJZ lahko zvečer že stel nove pozitivne in okužene in prišel do svojega tretjega vala.

  • jakec1575 16:12 17.marec 2021.

    jaz si letos ne bom pustil motiti dopusta, pa ce bom moral biti ilegalni migrant. se v vojni si se lahko vec premikal kot v teh epidemijah. razen iz taborisca Ljubljana seveda, kjer si rabil prepustnico pa se to so ...prikaži več znali imeti prehode. No ja, saj se da iti s testiranjem in hebanjem na vsakem koraku. samo Slovenijo moras zapustiti in je prec bolje.

  • igorgeus 23:30 18.marec 2021.

    WHO je ugotovil, da bo covid ostal sezonski. bomo imeli lockdown forever?

  • Avatar MS
    MS 16:42 17.marec 2021.

    Zanikanje svetovne pandemije ob ekzaktnih podatkih je možno samo pri osebkih s pomanjkljivo izobrazbo in bednim IQ-jem! Ti svoje "znanje" črpajo v šank-debatnih klubih in pri perfidnih tvorcih raznih teorij zarot!!

    • Borut Bric 17:56 17.marec 2021.

      Ko bo enkrat prišla Resnica na dan in bo splošno sprejeta, se boste pogreznili v zemljo vsi, ki podpirate tole totalitarno politiko. Virus problem jaz rešim v enem dnevu. Prepovem, da se o njem govori v medijih. In naslednji dan ...prikaži več bo čudežno izginil. Če ste se pa cepili, pa na žalost svobode ne boste dočakali. In to bo tisti moment, ki bo pomagal dvigniti poprečni IQ na tem planetu. Ker jeseni boste cepljeni začeli množično odhajati v večna lovišča.

    • timja 18:09 17.marec 2021.

      ti pametnjakovič ekzaktno ni slovenska beseda, ker si očitno čipi, je zate to materin jezik...sicer pa so podatki eksaktni le zate...očitno kreten zahojen kretenski debilni...prirejeni eksaktno zate

    • igorgeus 23:31 18.marec 2021.

      kaj bo pa sedaj s pandemijo, ko so ugotovili, da bo covid ostal sezonski? bomo imeli permanentno pandemijo?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.