Slovenija
44008 ogledov

Slaba napoved, kot kaže izgubljamo boj z epidemijo

Komentarjev 66
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bogdan76 17:49 17.marec 2021.

    PRINAS RAZSAJA KORDIŠEV IN SITARJEV SEV KI TROSI KNAPOVSKE VICE DAJE 15 ISTO KOD 40 ALI GA ŠE POTPIRAJO ZASAVCI.

  • Avatar MS
    MS 16:33 17.marec 2021.

    4) Kosova nihče ni smel zapustiti, prav tako pa na Kosovo niso spustili nikogar, ki ni bil cepljen. "Prepovedani so bili javna zborovanja, omejena poslovna potovanja ter preseljevanje delavcev.. Ob sprejetju vseh drastičnih ukrepov pa v Sloveniji za črnimi kozami ...prikaži več ni zbolel nihče. Pandemija je bila zatrta v treh tednih! Tako se to dela! Covid-kreteni razumejo le pendrek-ukrepe!

    • timja 18:04 17.marec 2021.

      ti tele zahojeno se zakoplji v svoj drek, da te ne dobi kak virus

    • JZekspert 19:49 17.marec 2021.

      Tale buhtelj je povsem jasno prišel z NoreTV, obremenjen s Kosovom - Kosovo-republjik, kajne, tako kot njegov idol in heroj, z oljem namazani ''svetilnik'' Evrope. Mi smo v Sloveniji zaenkrat še svobodna država, kjer še velja svoboda giganja, in bo ...prikaži več veljala tudi po tej noriji, kjer ne uvajamo kosovskih metod, a je jasno, ti posrani hlapček!

    • Avatar MS
      MS 19:59 17.marec 2021.

      JZekspert, ==> LOL LOL LOL jaz v Nori tv? Res si kreten če mene uvrščaš med Janševike! Očitno ne bereš moje kritike velikega vodje ! Zberi se in ne laprdaj neumnosti!

    • si_rob 21:23 17.marec 2021.

      Ok MS. Vse si prav povedal. Takrat smo bili kot sedaj Kitajska. In črne koze so nekaj drugega kot ta covid gripa.

    • Borut_Bavarski 22:25 17.marec 2021.

      Nekam vas vse nabijem, teoretiki matematični, ki z življenjem nimate nobene realne povezave. S svojimi računskimi modeli ste tudi Kreku izračunali, da bo 90.000 mrtvih! Pa kaj vi veste o angleških sevih? A vam je Janša dodatke zrihtal? Pa kaj ...prikaži več jr z vami? Nekoč tako spoštovana institucija, zaj pa leglo paničnih teoretikov. Gonite se nekam.

    • Avatar MS
      MS 10:04 18.marec 2021.

      OK si_rob, po tvojem komentarju sodim da si mlajši in da ne spadaš v rizično skupino! Večina vas mladih covid res preboleva kot gripo! A velika večina starejših po covidu ima hude posledice, veliko jih tudi umre! Razumem vaše hrepenenje ...prikaži veče po svobodi, mladi ste a starejša populacija z večjo pravico od vaše hrepeni po življenju! Se zavedate da s svojim obnašanjem lahko umorite svoje najdražje, dedke, babice in tudi starše! Boste vztrajali?

    • JZekspert 13:37 18.marec 2021.

      Plačanec retardirani, se pa ne naveličaš, ko sam sebi škoduješ... Ignorirajmo, kolegi! Nekaj, kot da slišite cviljenje netopirjev, podgan, ali kruljenje in riganje prašičev, naj mi živali oprostijo.

    • Avatar MS
      MS 14:14 18.marec 2021.

      1) V eni od zadnje čase najbolj temeljitih analiz, ki je pod drobnogled vzela ljudi, ki verjamejo v teorije zarot, je raziskovalna ekipa iz Atlante Medical Universe uspela izrisati dva izrazitejša osebnostna profila: Prvi je precej tipičen: t.j. mladi neizobraženi ...prikaži več zagrenjenec, ki skrbno beleži vse krivice, ki misli da so se mu zgodile, je impulziven aroganten in pretirano samozavesten. Nadvse si želi razkriti naivnost vseh okoli sebe, kar seveda ne velja tudi zanj .

    • Avatar MS
      MS 14:14 18.marec 2021.

      2) Drugi je manj pogost, je bolj samotarski tip, nekoliko nervozen, muhast in mentalno odsoten. V tej skupini je več starejših, ki so izgubili socialni stik in živijo sami. Analiza je še pokazala, da je pri najbolj ekstremnih prisoten tudi ...prikaži večdi element patologije (ali ene od vrst osebnostnih motenj, kot bi strokovno temu rekli psihiatri).

    • Avatar MS
      MS 14:30 18.marec 2021.

      Grem stavit da ekspert, rob in bavarski, verujejo tudi da je zemlja ploščata!

    • Borut_Bavarski 15:25 18.marec 2021.

      ploščata je samo tvoja glava. Pa 5G si tudi lahko zatakneš nekam. Aja, pa še Gatesa zraven. Debilni koronapaničarji.

    • Avatar MS
      MS 17:06 18.marec 2021.

      Dokazi za moje trditve dokazljivo ležijo v bolnicah, nekateri tudi na respiratorjih žal jih veliko že onstran mavrice! Vaši "dokazi" so samo prazno laprdanje, primitivizmi, psovke in puhoglava vera v nekakšne zarote! Vam ni pomoči! Velika pa je verjetnost da ...prikaži več boste svoje zablode obžalovali hlipajoč na respiratorju!

    • Avatar MS
      MS 17:57 18.marec 2021.

      Po klasifikaciji psiholoških profilov Medical Universe iz Atlante je borut tipičen primerek! Borut je mladi neizobraženi zagrenjenec, ki skrbno beleži vse krivice, ki misli da so se mu zgodile, je impulziven aroganten primitivec in pretirano samozavesten. Nadvse si želi razkriti ...prikaži veči naivnost vseh okoli sebe, kar seveda ne velja tudi zanj

    • JZekspert 18:03 18.marec 2021.

      Zdravo Borut, timja, si_rob! Pustite bednika pri miru, nima smisla, saj se bo umiril, tako ali drugače, morda edino opozorimo lečeče psihiatre na poslabšanje zaradi korona-stiske?

    • Avatar MS
      MS 18:46 18.marec 2021.

      Borut, timja, si_rob, JZekspert združite se! Tako bo neumnost zgoščena znotraj intelektualo podhranjene črede covid-kretenov! Zanikanje svetovne pandemije ob ekzaktnih podatkih je možno samo pri osebkih s pomanjkljivo izobrazbo ki svoje "znanje" črpajo v šank-debatnem klubu!

    • Avatar MS
      MS 18:48 18.marec 2021.

      Razkuževanje, umivanje rok, nošenje mask, držanje distanc, cepljenje in rigorozne kazni za kršitelje ukrepov = receptura za konec pandemije! Vse ostalo je p..... dim! A covid-kretenom je očitno lažje zabit v rit kot v glavo! Take lahko prepriča le pendrek tretma!

    • Borut_Bavarski 06:59 19.marec 2021.

      Razkužuj ti svoje smrdljive ude še naprej, nosi masko, ko se gledaš v ogledalu. Pa ostani v tisti tvoji jebeni jami, v kateri si skupaj z lastno mamo, ki te doji še zdaj, pa si star 85 let. Pendrek si ...prikaži več pa le porini tja v rit, da ti bo fino, motenec ubrisani.

    • Avatar MS
      MS 08:55 19.marec 2021.

      Borut, vse si napisal o sebi! in potrdil diagnozo! Impulziven aroganten prostaški primitivec in pretirano samozavesten revež si! V svoji intelektualni podhranjenosti ko ostaneš brez kontrargumentov te popade noro besnilo in potem bruhaš psovke in žaljivke! To je vse kar ...prikaži več zmoreš revše ubogo!

    • Borut_Bavarski 10:41 19.marec 2021.

      bodi dovolj. Dolgočasen si kot pasulj brez klobase.

    • Avatar MS
      MS 10:48 19.marec 2021.

      OK Borut, strinjam se! Dovolj je! Kdor bolj verjame teorijam zarote kod znanosti je vsak debata z njim izgubljanje časa! Imej se fajn!

    • timja 14:30 20.marec 2021.

      ms ti si navadna zblojena čefurčina ki je prebrala nekaj cajtng pa misli da obvlada znanost...

    • Avatar MS
      MS 14:50 20.marec 2021.

      Razen žalitev ki mi jih stalno serviraš, navedi vsaj en znanstveni dokaz zoper moje trditve! Enega samega bi rad slišal. Žalitve, primitivizem, prostaštvo niso argumenti! Žal ti tega ne veš! No sedaj čakam na tvoj nov rafal .... Če pa ...prikaži več mi ovržeš z znanstvenim dokazom moje trditve se ti javno opravičim- čakam. Bo kak dokaz ali zopet primitivizem in prostaške psovke. Čakam!!!

    • JZekspert 15:13 20.marec 2021.

      Kolegi, pustimo ga pri miru... če ga žalimo, bo rekel: ''To si ti, kaj sem pa jaz...'' To je ta stopnja. Včasih je boljše odnehati, enostavno je čista izguba časa - namenjati ga temu... Kako pa kaj Pingo sokec, dobro ...prikaži več odžeja, kaj, in kako tekne sendvič, dobro vem, kaj je notri, hahaha... https://www.youtube.com/watch?v=Xmfj99kGtb0&t=4s

    • Avatar MS
      MS 15:40 20.marec 2021.

      JZekspert, "Kolegi, pustimo ga pri miru..." v prevodu pomeni beg inelektualno nemočnih pred mojimi argumenti! Sedaj bi se radi zavlekli v mišjo luknjo! Bedno, bedno!

    • JZekspert 23:45 20.marec 2021.

      MS, ponavljaj za mano: nori na Pooolii, nori na splošno!

    • Avatar MS
      MS 15:48 21.marec 2021.

      Cepljeni bodo z veliko verjetnostjo preživeli pandemijo covida-19, za anticepilce je ta verjetnost veliko manjša kar sploh ni škoda! Kužili se bodo medseboj, veliko jih bo covid rešil njihovih zablod in jih deponiral onstran mavrice! Lahko smo jim hvaležni saj ...prikaži več bojo s tem sami prispevali k očiščenju od kužne populacije! Čimveč anticepilcev si želimo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.