Slovenija
46506 ogledov

Starši: Učitelji našim otrokom prepovedujejo uporabo maternega jezika

Komentarjev 148
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 08:57 12.marec 2024.

    Provincia di Lubiana 1941 - Qui si parla soltanto italiano!!!

  • rd2dmk2 08:07 12.marec 2024.

    ha no, vi vsi ki tukaj tolk se repenčite, da vas vidim na javnme kraju, ko boste trgovca, kelnarja, kondukterja, policaja , redarja , in za konec generala podučili, da se v sloveniji govori slovensko. no da vas vidim junake.in ...prikaži večn kje ste bili tam okoli leta 1995 ( ja celih 5 let po osamosvojitvi, ko so še vedno v slovenski vojski komandirali v jugoslaovanščini. ja vem ne me basat, sem bi na orožnh vajah, pa sem jim lepo povedal da - non kapisko. pa vi ? 30 let ste jih poslušal in zdej imate.

    • atamama 17:36 12.marec 2024.

      Hudičevo prav imaš

    • SlavkoKrizman 18:06 12.marec 2024.

      Ne, rd2..dve besedi vse rešita in verjemi...deluje: NE RAZUMEM

    • rd2dmk2 18:30 12.marec 2024.

      po minusih vidim da sem vam stopil na rep. ka no Slavko, mislim da ne boš prišel daleč s tvojim - ne razumem. ker oni na drugi strani ne kapira kaj ti ne razumeš. pričaj srbski da te ceo svet razme ili čuti.

    • SlavkoKrizman 10:02 13.marec 2024.

      Žal ne razumem tvojega zadnjega stavka.

  • Friderik1950 08:15 12.marec 2024.

    Provokativni zapis, ker verjamem, da nekomu iz juga ne moreš odrediti s kom in v kakem jeziku se bo pogovarjal, ker so to narodi s ponosom. Vsekakor sociološko političen problem. Ker naši sociologi znajo zelo malo ali nič, ponujam rešitev ...prikaži več v komunikacijski slovenščini s potrebnim zakladom dvestopetdesetih besed, z ukinitvijo dvojine, nekaterih predlogov, medmetov, pridevnikov in veznikov, z uporabo uporabnih sopomenk, - germanizmov in srbohrvatizmov, ki smo jih ukinili. Pametno napisano, ni res?

    • srecko9 12:34 12.marec 2024.

      Zakaj 1941 do 1945,zakaj 1991.Zato da bomo sedaj počepnili če nismo takrat. Slovenščina je biser med jeziki in ne rabimo nobenih jugoanglonemskih dodelav.

    • Idioti 11:21 16.marec 2024.

      Glih po dvojini vidimo , kdo je Slovenc , kdo pa samo Državljan !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.