Videz močno vara. Tip je bil načrtno izbran in nastavljen. Nobenega naključja ni, da je vse poteze vodil JJ. Že mnogo prej, ko je stranka Resni.ca poslance označevala za drhal..In prav to izjajo so nekateri naivni volilci te stranke po… ...prikaži več notranjili in jih ploskali..Sedaj pa veselo v koaliciji z njimi kolo plešejo..
Iskali samo neko sredino in zdaj izvedeli da tega ni, LOGAR IN kvazi Resnica sta pokazali svoje. U glavnem resne sredine ni, vsi so pokvajenni in kupljivi
V Sloveniji sta dve manjšini, Italijani in Madžari, ki od nekdaj živijo na ozemlju države. Vsi ostali so ekonomski migranti, ki nimajo in nikoli ne bodo imeli pravice do priznanja manjšine. Pika! V Nemčiji živi nekaj milijonov Turkov pa nikoli… ...prikaži več ne bodo imeli statusa manjšine.
Pozabi na znana dejstva. Če bo razvojna koalicija o tem odločala bo morala večina javnega mnenja biti tiho..V predlog zakona bo vključila financiranje takšne manjšine in s tem bi postalo referendumsko odločanje ad acta..
Ravno on kot največji prostit kateri se je Janši nastavil čeprav je dal pismeno in overjeno izjavo, da se ne bo in tako prevaral volivce bo druge obkladal s pocestnicami. Nesnaga od človeka.
Bo nova vlada padla, še preden zleze Bruslju v rit do zadnjega lasu - ali pa bodo zokijevi poslanci postali Pucki? Slovenska politika da bi se še Alanu B'Stardu obrnil želodec.
StevanoviĆ je politična prostitutka od plešastega komunista . Imamo bolj ali manj vulgarno vlado , ki nas sili da v komentarjih delujemo po principu klin se s klimom izbija.
Mir naj dajo in utihnejo, saj je bil v svoji izjavi celo preveč prizanesljiv. Naj kure tudi pomislijo, kakp je šele nam, ki jih moramo gledati in poslušati ter plačevati..
Ti tlačan plačuješ čisto nekaj drugega..Verjamem tudi , da gojene Janševe koprive ne šteješ med kure..Janez verjame tudi, da imajo velik zdravilni učinek proti nasprotnikom njegovega evangelija.
Levičarji so res čudne kreature. Sami vse obkladajo s fašisti, lažnivci, korumpiranci... in ob tem tekmujejo med sabo, kdo bo zapisal večjo žalitev. Ko pa jim človek pokaže le kriv prst pa v jok ob tem pa ihtajo in hlipajo… ...prikaži več kot da bi jim kdo trgal kožo s telesa. Res so prave reve. Pa mimogrede- Stevanovič ji nikogar imenoval zato bo tista poslanka katera se bo odzvale bo sama priznala, da je kar je. So pa levaki še vedno bedaki, čeprav ne plešejo več in nimamo svobode.
ja oneh👎 še vedno ostajaš bedak, ker nisi samemu sebi dopustil biti svoboden in pisati to, kar čutiš in misliš sam in ne to, kar evangelij sekte SDS zapoveduje..
Se gospodin Lažov hitro uči pritlehnih tehnik (ne)politične komunikacije od nekdanjega ljubiteljskega ginekologa Pavleta v parlamentu in trenutnega gazde Janeza, ki se je moral še nedolgo nazaj na sodišču zagovarjati zaradi presstitutk, da kuma Milorada in žaljivih in obkladanj novinark,… ...prikaži več ki mu postavljajo neprijetna vprašanja sploh ne omenjam... Najbolj hecno pa je, da je lažov sam sebe prepričal, da zna tako prefinjeno užaliti, da mu nihče ne more dokazati pravega namena...
Stevota bodo poslanci koalicije skušali toliko sprovocirati, da bo naredil takšno neumnost, da bo izgubil mandat. Mogoče mu bodo, če se bo dalo tudi kaj podtaknili. Predsednik državnega zbora naj bi bil najbolj upogljiv človek, ki nič ne vidi niti… ...prikaži veči nič ne sliši. Če se bo Stevo obnašal kot šerif ne bo dolgo sedel na tistem stolčku.
Upam, da bo parlament premogel vsaj toliko modrosti, da bo preprečil Prodanoviču za tiste, ki so leta 1991 napadli Slovenijo, izboljšati položaj v naši državi z uvedbo manjšine za okupatorja.
Ne zgolj to. Takšna odločitev verjamem, da do tega ne bo prišla bi posledično povzročila domino učinek. Oglasili bi se Hrvati, Avstrijci...in vsak bi zahteval svoje manjšinjske pravice. Istočasno pa bi vsem omenjenim odvzeli volilno pravico, da se ve kdo… ...prikaži več je v Sloveniji gospodar. Vzporedno pa bi obudili mit o bratstvu in edinstvu.
Leta 1991 so se narodi Jugoslavije odločili, da bodo živeli vsak zase. Srbi so prišli v Slovenijo kot ekonomski migranti, kar tudi so še zdaj in bodo to tudi ostali. A hočete novo Jugo?
Pavel Rupar 2.0. Primitivec ostane primitivec, drage obleke ne pomagajo oz. obleka ne naredi človeka.
Nabildan, samovšečen čeufrček. Po vrhu še bivši policaj, ni slabše sorte na svetu
Videz močno vara. Tip je bil načrtno izbran in nastavljen. Nobenega naključja ni, da je vse poteze vodil JJ. Že mnogo prej, ko je stranka Resni.ca poslance označevala za drhal..In prav to izjajo so nekateri naivni volilci te stranke po… ...prikaži več notranjili in jih ploskali..Sedaj pa veselo v koaliciji z njimi kolo plešejo..
Ender, če bi šel pa z Golobom bi ga pa zdaj hvalil.... ne bluzi bedaček....
Iskali samo neko sredino in zdaj izvedeli da tega ni, LOGAR IN kvazi Resnica sta pokazali svoje. U glavnem resne sredine ni, vsi so pokvajenni in kupljivi
V Sloveniji sta dve manjšini, Italijani in Madžari, ki od nekdaj živijo na ozemlju države. Vsi ostali so ekonomski migranti, ki nimajo in nikoli ne bodo imeli pravice do priznanja manjšine. Pika! V Nemčiji živi nekaj milijonov Turkov pa nikoli… ...prikaži več ne bodo imeli statusa manjšine.
Pozabi na znana dejstva. Če bo razvojna koalicija o tem odločala bo morala večina javnega mnenja biti tiho..V predlog zakona bo vključila financiranje takšne manjšine in s tem bi postalo referendumsko odločanje ad acta..
Ko te nezna Stevo skupo bi te platio. Združuješ kriminalce kao za dobro ljudi. Prej ali slej te bodo zrihtali. Ne moreš iz svoje kože.
Ravno on kot največji prostit kateri se je Janši nastavil čeprav je dal pismeno in overjeno izjavo, da se ne bo in tako prevaral volivce bo druge obkladal s pocestnicami. Nesnaga od človeka.
...največji prostitut...(popravek)
Srbin,jasno vse.
Jaz nimam nič proti Srbom. Imam pa proti takim kriminalcem in lažnivcem pa katerega koli porekla so.
Kreten ostane kreten, dejstvo..Problem nastabe, ko taka oseba dobi funkcijo in s tem moč...
https://www.youtube.com/watch?v=1fgasmBkFq4
Kaj je Stevanovič vulgarnega rekel? Saj ni rekel, da so pocestnice, le opisal je nivo obnašanja določenih poslank, ki je bilo res neprimerno.
Noben se ne obregne ob obnašanje Gregurjevićke. Če je to kaka dama, lepo vas prosim. Sramota za nas ženske.
Bo nova vlada padla, še preden zleze Bruslju v rit do zadnjega lasu - ali pa bodo zokijevi poslanci postali Pucki? Slovenska politika da bi se še Alanu B'Stardu obrnil želodec.
StevanoviĆ je politična prostitutka od plešastega komunista . Imamo bolj ali manj vulgarno vlado , ki nas sili da v komentarjih delujemo po principu klin se s klimom izbija.
A si ti mogoče kaj boljši z besedami v svojem komentarju???????????
munja pa ne, da ti Zorana braniš in zagovarjaš.
Endrekač ti si pa lahko popolnoma tiho, ker te nihče ni nič vprašal!!!!!!!!!!!!!
Kaj pa lahko pričakuješ od kranjskega opankarja, kot balkansko folklorno vedenje!!
Stevanovič se bo moral navaditi, da so v svobodi divjaki in divjakinje, ki so pripravljeni narediti vse v škodo ljudi
Ti si bolnik.
Ti pa psihični bolnik
Mir naj dajo in utihnejo, saj je bil v svoji izjavi celo preveč prizanesljiv. Naj kure tudi pomislijo, kakp je šele nam, ki jih moramo gledati in poslušati ter plačevati..
Ti tlačan plačuješ čisto nekaj drugega..Verjamem tudi , da gojene Janševe koprive ne šteješ med kure..Janez verjame tudi, da imajo velik zdravilni učinek proti nasprotnikom njegovega evangelija.
Stevanović delaš sramoto tistim ,ki so ti zaupali ! Temu se reče politično prostituiranje
Levičarji so res čudne kreature. Sami vse obkladajo s fašisti, lažnivci, korumpiranci... in ob tem tekmujejo med sabo, kdo bo zapisal večjo žalitev. Ko pa jim človek pokaže le kriv prst pa v jok ob tem pa ihtajo in hlipajo… ...prikaži več kot da bi jim kdo trgal kožo s telesa. Res so prave reve. Pa mimogrede- Stevanovič ji nikogar imenoval zato bo tista poslanka katera se bo odzvale bo sama priznala, da je kar je. So pa levaki še vedno bedaki, čeprav ne plešejo več in nimamo svobode.
ja oneh👎 še vedno ostajaš bedak, ker nisi samemu sebi dopustil biti svoboden in pisati to, kar čutiš in misliš sam in ne to, kar evangelij sekte SDS zapoveduje..
Se gospodin Lažov hitro uči pritlehnih tehnik (ne)politične komunikacije od nekdanjega ljubiteljskega ginekologa Pavleta v parlamentu in trenutnega gazde Janeza, ki se je moral še nedolgo nazaj na sodišču zagovarjati zaradi presstitutk, da kuma Milorada in žaljivih in obkladanj novinark,… ...prikaži več ki mu postavljajo neprijetna vprašanja sploh ne omenjam... Najbolj hecno pa je, da je lažov sam sebe prepričal, da zna tako prefinjeno užaliti, da mu nihče ne more dokazati pravega namena...
Stevota bodo poslanci koalicije skušali toliko sprovocirati, da bo naredil takšno neumnost, da bo izgubil mandat. Mogoče mu bodo, če se bo dalo tudi kaj podtaknili. Predsednik državnega zbora naj bi bil najbolj upogljiv človek, ki nič ne vidi niti… ...prikaži veči nič ne sliši. Če se bo Stevo obnašal kot šerif ne bo dolgo sedel na tistem stolčku.
Upam, da bo parlament premogel vsaj toliko modrosti, da bo preprečil Prodanoviču za tiste, ki so leta 1991 napadli Slovenijo, izboljšati položaj v naši državi z uvedbo manjšine za okupatorja.
Ne zgolj to. Takšna odločitev verjamem, da do tega ne bo prišla bi posledično povzročila domino učinek. Oglasili bi se Hrvati, Avstrijci...in vsak bi zahteval svoje manjšinjske pravice. Istočasno pa bi vsem omenjenim odvzeli volilno pravico, da se ve kdo… ...prikaži več je v Sloveniji gospodar. Vzporedno pa bi obudili mit o bratstvu in edinstvu.
Leta 1991 so se narodi Jugoslavije odločili, da bodo živeli vsak zase. Srbi so prišli v Slovenijo kot ekonomski migranti, kar tudi so še zdaj in bodo to tudi ostali. A hočete novo Jugo?
Ne boj se. Te rdeče črte mu veličastni ne bo dopustil prestopiti..Zoran je nastavljen in voden bo po nalogu JJ.