Kultura, da goljufaš, ko si policist, pove. Kultura, da kritiziraš Janšo se zakolneš in overiš pri notarju, da ne greš z njim v vlado, potem greš z njim v španovijo, pove Da boš z nesramnostjo naredil red, pove vse... kdo je Stevanovič...
Zdaj lahko svet vidi kulturo predsednika parlamenta. Torej so imeli prav vsi, ki so nasprotovali.
NAJBRŽ SE V BEOGRADU TUDI TAKO ""POIMENUJEJO", PA GRE STEVO MALO PO DOMAČE POKRAMLJAT.
Predsednik državnega zbora mora biti spoštljiv in umirjati zadeve.Vsi desničarji pa se spomnite,kako je od prvega dne vlade dr.Goloba desnica nagajala.Kar spomnite se njihove in vaše bolečine.Desničarji ste čisto zadnji,ki lahko odpirate usta.Take brezobraznosti,ki so si jo privoščili vaši poslanci… ...prikaži več takrat,to,to je dvignilo nivo debate v DZ.
Sploh pa! Nobenega imena ni navedel. Zakaj se sedaj Grgureviceva oglaša! Se je prepoznala v zapisanem! Torej se dama zaveda, da je ona tista "kriva". Od sedaj se ne bo mogla izgovarjati na dusevne probleme, če bo v prihodnosti kaj… ...prikaži več "obtožena"! Dama se zaveda, da dela napake, zgago, naklepno rovari... 😀
Ti bo sedaj slovenski srbijanc, ki je hodil po inštrukcije v Banja Luko in Beograd pomagal vzpostaviti državo, če jo že Janez sam ni zmogel... Bom z zanimanjem počakal komentarje ko bo slej ko prej na svetlo privlekel idejo, da… ...prikaži več slovenska država sproži postopke, da se slovenskim državljanom srbske narodnosti uradno podeli status narodne manjšine!?
McBobo 🖕 leta 91 smo imeli DEMOS na kar smo bili že takrat živeči državljani ponosni..Se je pa kmalu znotraj njega pričelo rušenje..Rušitelj pa nihče drug kot JJ..Višek tega početja je končal z afero Depala vas..Načrtoval je vojaški udar v… ...prikaži več državi, ki je komaj osamosvojila.
Pač vržene kosti morebitnim odvetnikom in novinarjem, da se tudi na cesti in v gostilnah kaj dogaja. Sam bi sodniku ali sodnici želel dokazati nedoločeni stavek tako, da je imel Stevanovič v mislih znani rek iz juga - 'Što na… ...prikaži večna umu, to na drumu', ki pomeni, da imajo pocestnice - ženske, ki hodijo po cesti, pač navado, da sprintajo vse, kar jim iz možganov prileti v print bufer. V drugem primeru pa je jasnoda posrečeno želel pokazati zgodovinsko tradicijo zahtevnega novinarskega poklica.
Kar je rekel, morda ni bilo lepo, morda pa tudi le ni bilo tako mimo. Ne bom pozabil norčevanja iz častne čete SV v rdečih petkah. Pa neartikuliranega kruljenja v mikrofon ob obletnici Dražgoške bitke... Takrat je bilo pa vse… ...prikaži veče ok? Malo samorefleksije..
Ne norčevanja ni bilo sploh v janšističnih medijih. Kaj si te memo vse preslišal. In če drugim priporočaš samorefleksijo naj ostane tudi kaj za vaša Norčevanja. Sploh pa projeciranje na druge, da bi izpadli bolj pošteni, kredibilni in državotvorni. Tudi,… ...prikaži več če pišeš po nareku drugih premisli na koga ciljaš s kritiko.
Stevo in koalicija se ves čas le odzivajo na tole očitno MISANDRIJO umsko pohabljenih kaviar levnuharskih babur, ki mislijo, da nad vsemi in načrto ustvarjajo javni konflikt med spoloma. Nic ne bo, mlajši vse to vidijo, zato so volili desno,… ...prikaži več starejši pa bodo v tem mandatu, kaj so te pocestnice!
Zakaj bi ga čakal sodni pregon.... Kopiral je izražanje poslancev SDS in NSi- Reberška, njih pa še nihče ni preganjal. Samo naučil se je narobe. JE PA SMEŠNO, DA BO UČIL REDA Z NESRAMNIM IZRAŽANJEM.
Kaži Stevanoviču nije moj kuraz vojni zločinac ali imam prijatelja bosanca Ahmeta ki jebe ovakav ološ kao su levakinje i slobodnjakinje, Samo naka se jave i čekaju u vrsti kao so hiše v Trsti
Pocestniško obnašanje je vsako primitivn, nekulturno in nespoštljivo vedenje, ki ga brez kokurence najbolj obvladajo "dame" iz Svobode in Levice.
Kultura, da goljufaš, ko si policist, pove. Kultura, da kritiziraš Janšo se zakolneš in overiš pri notarju, da ne greš z njim v vlado, potem greš z njim v španovijo, pove Da boš z nesramnostjo naredil red, pove vse... kdo je Stevanovič...
Zdaj lahko svet vidi kulturo predsednika parlamenta. Torej so imeli prav vsi, ki so nasprotovali. NAJBRŽ SE V BEOGRADU TUDI TAKO ""POIMENUJEJO", PA GRE STEVO MALO PO DOMAČE POKRAMLJAT.
Predsednik državnega zbora mora biti spoštljiv in umirjati zadeve.Vsi desničarji pa se spomnite,kako je od prvega dne vlade dr.Goloba desnica nagajala.Kar spomnite se njihove in vaše bolečine.Desničarji ste čisto zadnji,ki lahko odpirate usta.Take brezobraznosti,ki so si jo privoščili vaši poslanci… ...prikaži več takrat,to,to je dvignilo nivo debate v DZ.
Sploh pa! Nobenega imena ni navedel. Zakaj se sedaj Grgureviceva oglaša! Se je prepoznala v zapisanem! Torej se dama zaveda, da je ona tista "kriva". Od sedaj se ne bo mogla izgovarjati na dusevne probleme, če bo v prihodnosti kaj… ...prikaži več "obtožena"! Dama se zaveda, da dela napake, zgago, naklepno rovari... 😀
Od petka dalje se bo država Slovenija začela vzpostavljati kot bi se morala že l.91. Dobro, saj je samo 35 let mimo. Bolje pozno kot nikoli.
Diktaturo? Samo vprašamo?
Kriminalci, lažnivci, prevaranti, pristaši fašizma in morilcev otrok nam bodo spet uničevali državo.
Ti bo sedaj slovenski srbijanc, ki je hodil po inštrukcije v Banja Luko in Beograd pomagal vzpostaviti državo, če jo že Janez sam ni zmogel... Bom z zanimanjem počakal komentarje ko bo slej ko prej na svetlo privlekel idejo, da… ...prikaži več slovenska država sproži postopke, da se slovenskim državljanom srbske narodnosti uradno podeli status narodne manjšine!?
McBobo 🖕 leta 91 smo imeli DEMOS na kar smo bili že takrat živeči državljani ponosni..Se je pa kmalu znotraj njega pričelo rušenje..Rušitelj pa nihče drug kot JJ..Višek tega početja je končal z afero Depala vas..Načrtoval je vojaški udar v… ...prikaži več državi, ki je komaj osamosvojila.
Menda je nesojeni poslanec Valter Krmac ponosen na svojega predsednika.
Pukasti je obsojen vulganež. Stvanič je je njegov satelit...
Stevanovič ni mislil nič slabega, a hkrati to je svoboda govora , izražanja. in demokracija, tako se je obnašala Urška Klokočar
Urška ga je odpikala, si je pa izbral veterinarko, če slučajno kaj zboli, da bo pri roki.
Ha, UKZ je bila veliko hujša!!
Pač vržene kosti morebitnim odvetnikom in novinarjem, da se tudi na cesti in v gostilnah kaj dogaja. Sam bi sodniku ali sodnici želel dokazati nedoločeni stavek tako, da je imel Stevanovič v mislih znani rek iz juga - 'Što na… ...prikaži večna umu, to na drumu', ki pomeni, da imajo pocestnice - ženske, ki hodijo po cesti, pač navado, da sprintajo vse, kar jim iz možganov prileti v print bufer. V drugem primeru pa je jasnoda posrečeno želel pokazati zgodovinsko tradicijo zahtevnega novinarskega poklica.
Kar je rekel, morda ni bilo lepo, morda pa tudi le ni bilo tako mimo. Ne bom pozabil norčevanja iz častne čete SV v rdečih petkah. Pa neartikuliranega kruljenja v mikrofon ob obletnici Dražgoške bitke... Takrat je bilo pa vse… ...prikaži veče ok? Malo samorefleksije..
Ne norčevanja ni bilo sploh v janšističnih medijih. Kaj si te memo vse preslišal. In če drugim priporočaš samorefleksijo naj ostane tudi kaj za vaša Norčevanja. Sploh pa projeciranje na druge, da bi izpadli bolj pošteni, kredibilni in državotvorni. Tudi,… ...prikaži več če pišeš po nareku drugih premisli na koga ciljaš s kritiko.
Norčevanje iz častne čete SV v rdečih petkah??? Še eden, ki ni povsem gladek!
Stevo in koalicija se ves čas le odzivajo na tole očitno MISANDRIJO umsko pohabljenih kaviar levnuharskih babur, ki mislijo, da nad vsemi in načrto ustvarjajo javni konflikt med spoloma. Nic ne bo, mlajši vse to vidijo, zato so volili desno,… ...prikaži več starejši pa bodo v tem mandatu, kaj so te pocestnice!
Zoki sam ti napovedo, da ne moreš iz svoje kože. Srbofil ima že Zokijeve nastavke, nema nikog jačeg od mene.
Daj no, ni treba tukaj govorit o Jankoviću...
andrej 👍 nekateri z desnice uporabljajo Zokija kot kuharji vegeto. V vse jo tlačijo.
Zakaj bi ga čakal sodni pregon.... Kopiral je izražanje poslancev SDS in NSi- Reberška, njih pa še nihče ni preganjal. Samo naučil se je narobe. JE PA SMEŠNO, DA BO UČIL REDA Z NESRAMNIM IZRAŽANJEM.
Kaži Stevanoviču nije moj kuraz vojni zločinac ali imam prijatelja bosanca Ahmeta ki jebe ovakav ološ kao su levakinje i slobodnjakinje, Samo naka se jave i čekaju u vrsti kao so hiše v Trsti
Jožefu čuvaj dobro ti Darinku, da se ti je Ahmeta brat ne dočepa...
Od vseh, ki so se oglasili je bil Stevo še najbolj kulturen.
Jasno, če pa izhaja iz Srbije, kulturnega okolja..Naše ne/kulturnike pa se vzgaja v DZ in v kleti na Trstenjakovi
Tega ćefurja izgnati iz države! Presnete golazni ćefurske. Hodijo k nam delat red, ker ga doma niso sposobni delati. Noben vas ne rabi v sloveniji!