Slovenija

Stevanović ženske obkladal z vulgarnimi opazkami, ga čaka kazenski pregon?

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • slovenski3 21:28 18.junij 2026.

    Pocestniško obnašanje je vsako primitivn, nekulturno in nespoštljivo vedenje, ki ga brez kokurence najbolj obvladajo "dame" iz Svobode in Levice.

  • Dieta 22:56 03.junij 2026.

    Kultura, da goljufaš, ko si policist, pove. Kultura, da kritiziraš Janšo se zakolneš in overiš pri notarju, da ne greš z njim v vlado, potem greš z njim v španovijo, pove Da boš z nesramnostjo naredil red, pove vse... kdo je Stevanovič...

  • Dieta 22:58 03.junij 2026.

    Zdaj lahko svet vidi kulturo predsednika parlamenta. Torej so imeli prav vsi, ki so nasprotovali. NAJBRŽ SE V BEOGRADU TUDI TAKO ""POIMENUJEJO", PA GRE STEVO MALO PO DOMAČE POKRAMLJAT.

  • groffriedrich 07:12 04.junij 2026.

    Predsednik državnega zbora mora biti spoštljiv in umirjati zadeve.Vsi desničarji pa se spomnite,kako je od prvega dne vlade dr.Goloba desnica nagajala.Kar spomnite se njihove in vaše bolečine.Desničarji ste čisto zadnji,ki lahko odpirate usta.Take brezobraznosti,ki so si jo privoščili vaši poslanci ...prikaži več takrat,to,to je dvignilo nivo debate v DZ.

  • Gadje 15:34 03.junij 2026.

    Sploh pa! Nobenega imena ni navedel. Zakaj se sedaj Grgureviceva oglaša! Se je prepoznala v zapisanem! Torej se dama zaveda, da je ona tista "kriva". Od sedaj se ne bo mogla izgovarjati na dusevne probleme, če bo v prihodnosti kaj ...prikaži več "obtožena"! Dama se zaveda, da dela napake, zgago, naklepno rovari... 😀

  • McBobo 15:58 03.junij 2026.

    Od petka dalje se bo država Slovenija začela vzpostavljati kot bi se morala že l.91. Dobro, saj je samo 35 let mimo. Bolje pozno kot nikoli.

    • Kmodri_ 16:05 03.junij 2026.

      Diktaturo? Samo vprašamo?

    • Kondor 16:23 03.junij 2026.

      Kriminalci, lažnivci, prevaranti, pristaši fašizma in morilcev otrok nam bodo spet uničevali državo.

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 19:04 03.junij 2026.

      Ti bo sedaj slovenski srbijanc, ki je hodil po inštrukcije v Banja Luko in Beograd pomagal vzpostaviti državo, če jo že Janez sam ni zmogel... Bom z zanimanjem počakal komentarje ko bo slej ko prej na svetlo privlekel idejo, da ...prikaži več slovenska država sproži postopke, da se slovenskim državljanom srbske narodnosti uradno podeli status narodne manjšine!?

    • Ender3 21:12 03.junij 2026.

      McBobo 🖕 leta 91 smo imeli DEMOS na kar smo bili že takrat živeči državljani ponosni..Se je pa kmalu znotraj njega pričelo rušenje..Rušitelj pa nihče drug kot JJ..Višek tega početja je končal z afero Depala vas..Načrtoval je vojaški udar v ...prikaži več državi, ki je komaj osamosvojila.

  • Žvižgač 19:15 03.junij 2026.

    Menda je nesojeni poslanec Valter Krmac ponosen na svojega predsednika.

  • Kmodri_ 05:30 04.junij 2026.

    Pukasti je obsojen vulganež. Stvanič je je njegov satelit...

  • nada85 18:38 03.junij 2026.

    Stevanovič ni mislil nič slabega, a hkrati to je svoboda govora , izražanja. in demokracija, tako se je obnašala Urška Klokočar

    • Žvižgač 18:53 03.junij 2026.

      Urška ga je odpikala, si je pa izbral veterinarko, če slučajno kaj zboli, da bo pri roki.

    • munja 22:01 03.junij 2026.

      Ha, UKZ je bila veliko hujša!!

  • Pipec 16:02 03.junij 2026.

    Pač vržene kosti morebitnim odvetnikom in novinarjem, da se tudi na cesti in v gostilnah kaj dogaja. Sam bi sodniku ali sodnici želel dokazati nedoločeni stavek tako, da je imel Stevanovič v mislih znani rek iz juga - 'Što na ...prikaži večna umu, to na drumu', ki pomeni, da imajo pocestnice - ženske, ki hodijo po cesti, pač navado, da sprintajo vse, kar jim iz možganov prileti v print bufer. V drugem primeru pa je jasnoda posrečeno želel pokazati zgodovinsko tradicijo zahtevnega novinarskega poklica.

  • Avatar Gregsy
    Gregsy 17:20 03.junij 2026.

    Kar je rekel, morda ni bilo lepo, morda pa tudi le ni bilo tako mimo. Ne bom pozabil norčevanja iz častne čete SV v rdečih petkah. Pa neartikuliranega kruljenja v mikrofon ob obletnici Dražgoške bitke... Takrat je bilo pa vse ...prikaži veče ok? Malo samorefleksije..

    • Ender3 22:10 03.junij 2026.

      Ne norčevanja ni bilo sploh v janšističnih medijih. Kaj si te memo vse preslišal. In če drugim priporočaš samorefleksijo naj ostane tudi kaj za vaša Norčevanja. Sploh pa projeciranje na druge, da bi izpadli bolj pošteni, kredibilni in državotvorni. Tudi, ...prikaži več če pišeš po nareku drugih premisli na koga ciljaš s kritiko.

    • MarkoSkače 22:47 03.junij 2026.

      Norčevanje iz častne čete SV v rdečih petkah??? Še eden, ki ni povsem gladek!

  • Xman 17:54 03.junij 2026.

    Stevo in koalicija se ves čas le odzivajo na tole očitno MISANDRIJO umsko pohabljenih kaviar levnuharskih babur, ki mislijo, da nad vsemi in načrto ustvarjajo javni konflikt med spoloma. Nic ne bo, mlajši vse to vidijo, zato so volili desno, ...prikaži več starejši pa bodo v tem mandatu, kaj so te pocestnice!

  • Žvižgač 17:25 03.junij 2026.

    Zoki sam ti napovedo, da ne moreš iz svoje kože. Srbofil ima že Zokijeve nastavke, nema nikog jačeg od mene.

    • andrej6572 18:22 03.junij 2026.

      Daj no, ni treba tukaj govorit o Jankoviću...

    • Ender3 21:01 03.junij 2026.

      andrej 👍 nekateri z desnice uporabljajo Zokija kot kuharji vegeto. V vse jo tlačijo.

  • Dieta 15:27 03.junij 2026.

    Zakaj bi ga čakal sodni pregon.... Kopiral je izražanje poslancev SDS in NSi- Reberška, njih pa še nihče ni preganjal. Samo naučil se je narobe. JE PA SMEŠNO, DA BO UČIL REDA Z NESRAMNIM IZRAŽANJEM.

  • argentinac 17:18 03.junij 2026.

    Kaži Stevanoviču nije moj kuraz vojni zločinac ali imam prijatelja bosanca Ahmeta ki jebe ovakav ološ kao su levakinje i slobodnjakinje, Samo naka se jave i čekaju u vrsti kao so hiše v Trsti

    • MarkoSkače 22:13 03.junij 2026.

      Jožefu čuvaj dobro ti Darinku, da se ti je Ahmeta brat ne dočepa...

  • Luksi 16:46 03.junij 2026.

    Od vseh, ki so se oglasili je bil Stevo še najbolj kulturen.

    • Ender3 22:01 03.junij 2026.

      Jasno, če pa izhaja iz Srbije, kulturnega okolja..Naše ne/kulturnike pa se vzgaja v DZ in v kleti na Trstenjakovi

  • borut890 18:56 03.junij 2026.

    Tega ćefurja izgnati iz države! Presnete golazni ćefurske. Hodijo k nam delat red, ker ga doma niso sposobni delati. Noben vas ne rabi v sloveniji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.