Slovenija
42502 ogledov

Tina Gaber znova dvignila prah, razjezila je društvo onkoloških bolnikov

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecko9 19:02 05.avgust 2024.

    Aja sem pozabil povedat da je že 6 let od uspešne operacije raka ustnega dna. Vsa zahvala ekipi maksilofacialne klinike ki so me rešili.

  • manja53 19:07 05.avgust 2024.

    Bom jaz stopila Tini v "bran"! Tina bodi rajši tiho. ne komentiraj o zdravju drugih, kajti ne veš, kaj te še čaka , še nisi zaprla zadnjih vrat....

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:02 05.avgust 2024.

    Tina naj ti nutrija zapre gobec. Dost te mamo.

  • srecko9 18:58 05.avgust 2024.

    Lepo "pelzmontel" gospodična ki v življenju še ni ničesar konkretnega z rokami naredila in manager piramidne sheme prodaje megle Herbalife učita onkološke bolnike kako bodo sami od sebe ozdraveli če ju poslušajo. Vse me spominja na staro črno rdečo varianto ...prikaži več POSLUŠAJTE ME NE ME PA GLEDAT KAJ POČNEM.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:23 05.avgust 2024.

    Tale ni gladka!!!

    • Gandolf 21:17 05.avgust 2024.

      od korenja in buč se ji meša.Lačna je full drugačna!

  • Nelaži 20:40 05.avgust 2024.

    ko ljudje nimajo kaj pametnega za počet se ukvarjajo s trači ;)

  • PasjaProcesija 18:13 05.avgust 2024.

    Lepo, da jih v Društvu skrbi za Tinino zdravje. "Na naši spletni strani ozaveščamo tudi o tem, kako se pravilno opravi samopregled mod za moške. Lep pozdrav in vljudno vabljeni k nam, če bi želeli izvedeti kaj več". Kot se ...prikaži več je Pirc Musarjeva glede opredelitve spola oglasila v primeru Imane Khelif, bi mogoče tudi tu morala stopiti Tini v bran.

    • ico8 19:02 05.avgust 2024.

      Buh pomagi, ta je se bolj butasta kot ameriska Kam(e)ala. Kot da je nekje skrito tekmovanje butastih babnic. Sivilja in ffaffajonka so sigurno v komisiji.

  • Gandolf 21:21 05.avgust 2024.

    Tinca bi lahko veliko pripomogla pri ugotavljanju raka mod in prostrate. Naj ga vsakemu potegne in prešlata jajca na tromostovju

  • AMEX_No_Thanks 20:37 05.avgust 2024.

    Kdo pa je ta ženska?

  • Lana Kunc 21:52 05.avgust 2024.

    Naj se ne vtika povsod. A hoče bit več kot izvoljeni Golob? A ona odloča o vsem? Nje ni volil nihče rada bi pa bila pametna za vse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.