Slovenija
34025 ogledov

To pravi Krek o uvedbi pogoja PC

Komentarjev 68
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Koper 15:28 02.november 2021.

    Necepljeni smo v glavnem doma.Za katerokoli stvar se testiramo. Ne hodimo v druge države po dopustih kot cepljeni in se ne sprehajamo po trgovskih centrih.Nikogar ne ogrožamo. In vam to še vedno ni jasno. Le zakaj?

    • marko345 16:57 02.november 2021.

      Ja zakaj vas je 75 % potem na covid oddelkih. Ne niste doma, ne nosite mask imate ponarejena potrdila, ste pokvarjena egoistčna raja, ki se noče cepit zato, da ima Slovenija problem Pri veći i cepiva delujejo, je pa jasno, ...prikaži več, da 100% za nobeno bolezen ni cepiva. Cepite se.

    • si_rob 17:04 02.november 2021.

      Ne nakladaj marko, cepljeni so nevarnejši od necepljenih. Da ne bo kake pomote, jaz sem cepljen in potem prebolevnik. Cepljeni hodijo na okrog, celo pozitivni in raznašajo virus. In to je za stroko v redu.

    • marko345 17:25 02.november 2021.

      Ne nakladam, ker največ kar posameznik lahko naredi je, da se cepi Ga pa ni 100% cepiva za nobeno bolezen, ampak jo pa potel z lahkoto preboliš.- poznam več primerom.

    • vzev 18:21 02.november 2021.

      In zakaj bi se cepil, če pa s cepljenem ne bom nič pridobil? Še vedno lahko zbolim, še vedno lahko prenašam virus okoli in še vedno lahko pristanem v bolnici. Lahko pa tudi umrem. Cepiš se samo zaradi sebe, ne ...prikaži več zaradi drugih. In če si mlad, cepljenje proti kovidu izgubi smisel.

    • timja 19:58 02.november 2021.

      Marko samo ti očitno nočeš razumeti, da ste cepljenci večji problem...ker raznašate okoli prosto po Prešernu

    • kapibara1 21:21 02.november 2021.

      MarkoviĆu, kako pa veš da ista oseba cepljena ali pa ne cepljena, bi različno lahkotnoprebolela Covid ?? To ti je nekdo prišepnil, in ti se tega držiš ! 100% imaš nepremičnino u Rvacki !

    • sandi76 09:29 03.november 2021.

      Samo še kakšne naivce moraš najti, ki ti verjamejo ..

    • marko345 10:33 03.november 2021.

      Timja ti si en navaden osel, okožujejo necepljeni tudi cepljene. Če bi bili vsi cepljeni ni već okužb. A razumeš, me verjamem, bluzi še naprej, će pa zbolišostani doma, fa ne širiš okužbe.

    • timja 12:01 03.november 2021.

      si pa bedak ali pa ne veš čisto nič o biologiji...zapri raje svojo kloako in ne trosi puhlic

    • igorgeus 13:39 05.november 2021.

      ce cepljeni lahko zbolijo in sirijo okuzbo, kako lahko iz tega potegnes zakljucek, da ce bi se vsi cepili, ne bi bilo okuzb?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:27 02.november 2021.

    PC ukrep bo še slabši ukrep kot PCT....Testiranje je pomenilo, da so vsaj tu pa tam kakšnega okuženega našli, sedaj pa se bodo cepljeni prosto sprehajali okrog in se med seboj dodobra "opraševali"....In na koncu bo tako kot sem že ...prikaži veče davno napovedal, v bolnišnicah bodo le še cepljeni in krivi bodo tisti, ki bodo samo trikrat cepljeni in ne petkrat..

    • Jernej65 15:49 02.november 2021.

      Od kdaj se ti sekiraš za cepljene, skrbi za svojo rit, da bo na temnem.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:59 02.november 2021.

      Jernej, niso se vsi, oziroma le malo se jih cepilo iz lastne želje. Večinoma so bili v to prisiljeni, če so hoteli ohraniti službe,ipd...Sicer pa cepljeni skrbijo da ukrepov ne zmanjka.

    • Jernej65 16:02 02.november 2021.

      lluckyss, 10 dnevna zapora bo zaradi takih kot si ti in ne nas, ki smo se cepili. Stvar je v tem, da se človek prilagodi. Tisti ki se prilagajajo preživijo, butnglavci pa izumirajo.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 16:09 02.november 2021.

      Zapora bo samo zaradi nedelovanja cepiv in PCTja. In če bi cepivo delovalo, bi se sam tudi cepil, če bi cepivo seveda bilo preverjeno in bi zanj kdo jamčil...Tako imam tri razloge za NE, ti pa nobenega za JA...Razen, če ...prikaži večče verjameš, da boš lažje prebolel, vendar se boš moral cepiti na dva meseca in upati, da ne bo posledic..

    • Jernej65 16:27 02.november 2021.

      lluckyss, ti imaš zaradi mene lahko 1000 razlogov proti. Na mojem vratu je moja glava in če se je ta glava odločila za cepljenje je to moja stvar, kaj ti toliko rogoviliš okrog tega. Prej ko slej se bom najbrž ...prikaži več tudi okužil in potem bo tudi cepljenje morda izgubilo smisel. Bomo videli, prilagajam se sproti in do sedaj brez problema, ti imaš pa ogromno problemov z vsem okoli sebe, ker si neprilagodljiv, trmast in zamorjen. Sem se kaj zmotil?

    • marko345 17:07 02.november 2021.

      Iilucyss sem te že vprašal ali imaß kaj uradnega znanja iz zdravstva. Ker ne odgovoriš smatram,da ga nimaš. Torej blebetaš, zavajaš, si škodljiv za našo družbo. Ni res kar zopet nakladaš, večina se nas je cepila prostovoljno, sam sem se ...prikaži več danes s tretjim odmirkom, in vsi smo to storili prostovoljno v svoje in družbeno dobro. Poglej se v ogledalo, si ena sama zagrenjena zguba,in ko fašeš covid ne hodi v bolnico, saj jih sovražiš.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 17:39 02.november 2021.

      Marko skače.... Če so najprej trdili, da se bomo cepili samo enkrat in da bomo varni pred boleznijo in ne bomo prenašalci in se je to sprevrglo v to, da se je treba cepiti trenutno tretjič, pa to ne pomeni, ...prikaži več da ne moreš zboleti ali prenašati bolezni, potem ni treba biti profesor imunologije, da vidiš, da gre za zavajanje..

    • marko345 18:19 02.november 2021.

      Ja dokazal si da nimaš pojma o ničemer, samo nakladaš in zavajaš, kot da niti osnovne šole nisi dokončal. Škoda besed s tabo, ker ne razumeš čisto nič- prazna buča, to si in nić več. Amen

    • Ender3 18:21 02.november 2021.

      lluckyss 👍ampak tile aktivisti so pravi butli in se " prilagajajo " po reku," kamor gre bik, naj gre še štrik." Vse bi naredili za ideologa, ki jih honorira, starši pa preživljajo. Sramota politike, ki jih izkorišča za propagando.

    • Jernej65 22:39 02.november 2021.

      Ender3, spet govoriš o aktivistih, honorarjih, ideologu, pa starši nas preživljajo. Upam si trditi, da sem v življenju veliko več ustvaril kot ti, sem odrasla odgovorna oseba, se znam prilagoditi in prav odločati. Prepričan sem, da se trenutno tudi prav ...prikaži več odločam. Si že opazil, da se ponavljaš kot stara lajna. Ko bo vse okrog tebe pocepljeno, še boš ti vedno gonil svojo lajno. Maš toliko korajže, da tudi svojim sorodnikom, prijateljem, znancem, ki so se cepili v obraz rečeš, da so butli?

    • Jernej65 22:46 02.november 2021.

      Ender3, še to ti povem. Če bi se vsi tako obnašali kot se jaz, bi sedaj prosto hodili okrog. Okuženih bi bilo veliko manj, ne bi bilo nobenih omejitev. Če bi se vsi tako obnašali kot ti, bi bolnice že ...prikaži več zdavnaj bile zašopane do amena, bilo bi veliko več mrtvih kot jih je trenutno. Sreča, da je vsaj dobra polovica slovencev pametnejših od tebe in vsaj 75% starejših od 60 let. Budala je bil budala, je budala in bo ostal budala in to si ti.

  • QSprm 15:30 02.november 2021.

    Tretji odmerek je nakazal predvsem smer, kamor se pelje ta karavana norcev. V 4 in 5 in tako naprej. Spomladanski cepljenci so presegli rok pol leta neke kvazi zascite in so zdej celo na slabsem kot necepljeni. Ker so primorani ...prikaži več v tretji odmerek. Nekasni odvisniki od cepljenja. Kar je tudi edini cilj in namen te cepilne floskule.

  • xxx 15:31 02.november 2021.

    Kreki, ni sam v Austriji pCT pogoj protitelesa, je tudi v Litvi in najbrž še kje. Ni čudno, da mi je potekel PC pred parim mesecim, prehlajen, vročina, kašljanje, prav tako cela družina. Pcr negativen pri vseh. Aaaaa najbrž je ...prikaži več gripa, prehlad, in ostale izkoreninjene bolezni.

  • mihatirs 15:36 02.november 2021.

    neustavno...PC za gripo, kjer si to videl...ovce...Kreka bomo pa z oljem zalil, da ga ne bo prej infarkt...ker ne bo več dolgo med nami!

  • Kvakec 16:55 02.november 2021.

    Pizda ste dosadni. PC ne morete uvesti zaradi ustavnega sodišča !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Koper 15:34 02.november 2021.

    Poguglajte odysee.com Posledice zvarka.Ne vem kdo si lahko upa uvesti pc,po tem,ko je to poslušal.

  • solatko 19:27 02.november 2021.

    Cepljene prisilt, da upoštevajo vsa priporočila strokovnjakov - maske, razkuževanje in distanca. Ravno tako omejiti druženje, izogibat se rokovanju, zračit zaprte prostore, kjer se nahaja več ljudi,.... to so priporočila, sa katerimi se strinjajo tudi tisti strokovnjaki, ki so proti cepljenju.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 18:14 02.november 2021.

    Prenehajte ljudi hujskat javno po medijih eden proti drugemu ! Cepljeni proti necepljenim ! Pa kam smo mi prišli ! A se bomo streljali ? A me bodo ubili, ker hočem nazaj svojo svobodo in mirno starost ?

  • vzev 18:16 02.november 2021.

    Bolj bodo grozili s tem PC-jem, več ljudi se bo namerno okužilo.

    • dani5 10:44 03.november 2021.

      Problem je, ker če se hočeš, pa se ne moreš okužit.

  • Luksi 17:14 02.november 2021.

    Pa kaj tem ni jasno, že ptiči čivkajo, da tudi cepljeni lahko zbolimo in širimo virus, oni bi pa edino zanesljivo metodo odpisali... Da o odločbi ustavnega sodišča sploh ne govorim..

  • PaPajapopi 16:19 02.november 2021.

    Adijo pamet kalimeroti ! ! ! Treba je zaslužiti z cepivi dokler se da, da si napolnite žepe in potem pocrkate, prasci ! ! !

    • Ender3 18:27 02.november 2021.

      Pfizer s svojim zvarkom pričakuje 37 miljard $ prihodkov. Na račun česa in koga, brez odgovornosti na osnovi cepiva, ki se neposredno preverja na populaciji z vsemi stranskimi posledicami. Adijo pamet.

  • Kirka 20:01 02.november 2021.

    Pa saj necepljenih ne morejo bolj omejiti. Že 1,5 meseca ne smem: na pošto, na Petrol, v veleblagovnice, v kino... skratka - nikamor, razen v manjše trgovine z živili. A mi bodo tudi to prepovedali? Cepila se pa ne bom, ...prikaži več ker: nočem biti "prostovoljka" pri cepivih v 3. fazi testiranja; ker nihče ne odgovarja za posledice cepljenja, ki jih je kar precej; ker covid niso črne koze ampak respiratorna bolezen s smrtnostjo 0,15%; ker ni razglašene epidemije in ker SDS-mafija ne bo služila z menoj.

    • Ender3 20:40 02.november 2021.

      Kirka 👌👏👏 pridružujem se s podpisom !

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 19:20 02.november 2021.

    zdaj ne rabim več facebooka ,da mi kdo posreduje kako so cepljeni v bolnicah in bolani ,kar naprej.Jih imam v družini in znanci ,soseda je že skoraj v bolnici doma tako dolgo je tam,pred tem sred poletja dve pljučnice fasala ...prikaži več ,lahko bi pisal še za en roman od znancev in prijateljev .In še huje tudi pogreb smo meli ,ko se je cepil da bo mirne duše hodil na morje ,e pa ni nič od morja itd.....

  • solatko 19:24 02.november 2021.

    I Z J A V A Delodajalec: Xxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxx Xxxxxxxxxxxxx SLOVENIJA Izajvljam in s svojim podpisom jamčim da bom delavcu …………………………………………… roj. ………………………. na delovnem mestu ………………… v primeru zapletov pri cepljenju za Covid19, za katerega se mora zaposleni odločit ...prikaži večočit prostovoljno pod prisilo, izplačal: 1. Odškodnino, zaradi zdravstvenih zapletov. 2. 100%-no bolniško v primeru bolezni covid19 ali stranskih pojavov zaradi cepljenja + 10%-ov ..... In nadaljne dodajanje točk

  • bobubob 17:12 02.november 2021.

    Suspendirana sta tako pravna država (še preostanki) kot zdrava pamet. Medicina pa je postala - religija. O kateri se ne dvomi in ne razpravlja. Pod plaščem 'širših koristi' je raziskoval tudi dr. Mengele.

  • rd2dmk2 19:12 02.november 2021.

    sem se zagledal v fotografijo na začetku članka.. a je to mogoče slika iz afrike kjer razsaja ebola ???. čemu taka zaščita.. saj je medicinsko osebje cepljeno, 3x, kot je vsem pokazala zala urška.. koga in kaj se potem bojijo ...prikaži več tile osebki v vesoljskih skafandrih ? če so tile cepljeni tako zamotani v skafandre, a se mogoče v cepljeni kaj vprašate? še upate na ulico ? se oborožili z ionizatorji, uv, ir in gama sevalci ? mikrovalvnimi oddajniki, z metalci plamena in pihalniki tekočega vodika?

  • kapibara1 21:19 02.november 2021.

    Lahko da se povaljam, nisem bral vsega. ..''Zamudili smo zelo pomemben čas v avgustu in septembru, da bi se lahko obnašali tako, kot so bila pravila,'' - Zakaj pizde pa ste dovolili da se vsi gastrebajtarji nji prosto šetajo: SLO. ...prikaži več. bosna- Srbija- Rvacka !! Za kaj ? Zaradi enega banzena ..

  • Avatar Leon
    Leon 08:44 03.november 2021.

    Metadon. Oseba, ki redno jemlje metadon, postane odvisna. Ko človek prične z jemanjem (pri zdravljenju odvisnosti), povzroča sprva podoben občutek kot heroin; dremavost, rahlo zadetost – ko pa se ga človek navadi, se počuti normalno in predvsem ne občuti abstinenčne ...prikaži več krize. Covid boste lažje premagali ob redni uporabi Metadona .

  • hubertfast 06:49 03.november 2021.

    Kaj bo meni Krek prepovedal. Naj skrbi zase in svoje zdravje, mene pa naj pusti pri miru. On bo zdaj predlagal PC, pa kaj si misli, da je?

    • molka 11:32 03.november 2021.

      zavaljena 180 kg mascoba polna bolezni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.