Slovenija /slovenija/crna-kronika
100 ogledov

Vozil v napačno smer in ubil 41-letnika

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luka Lovše 17:27 10.maj 2013.

    Sožalje svojcem.

  • kapibara 18:49 10.maj 2013.

    Hudiča smo pršli tako daleč, da se človek vpraša: za koji kur_ac pomagajo preživelemu povzročitelju nesreče.. na žalos premunilim, naj še končno ta parazit pogine..!!!

  • JANEZON 19:18 10.maj 2013.

    Takoj bi ga peljali na žale,da bi tam izdihnil,debil pijani...........

  • ssbee 01:52 11.maj 2013.

    Pa sej ti nisi resen hahah, vskak mulc k ma avto se počut k kralj sveta in se bo z njim preseravu okol, pa če je to bmw, opel, renault al pa mercedez :) jst sama zase vem k vozim ...prikaži več bmw-ja : svoje življenje in svoj avto mamm preveč rada da bi divjala okol in izzivala da se mi zgodi nesreča ;)

  • mph 09:01 14.maj 2013.

    Govori se o statistiki.

  • Đorđe Đukić 14:47 10.maj 2013.

    ni problem BMW so še drugi avti problem je v ljudeh takim bi sam cegu okol vratu pa v savo pa da mu je fotr predsednik ni izgovorov al pa kak kol pa ga premlatit parkrat bi ...prikaži več tko naredil takim pa bi usi lepo vozil nerečem ne se cjazt po cesti pel kulturno potegn kjer lahko ampak v mejah normale

  • STF 15:12 10.maj 2013.

    Ponedeljkova je bila ALFA, pa ni noben po voznikih alf tolkel.

  • fazko 10:46 10.maj 2013.

    Tatip se je šel frajerčka verjetno ga celjski policaji prav dobro poznajo tudi po celju ni nikdar ponoči vozil brez prekrškov in to kritičnih nazadnje pa tole naredi brezumno v napačno smer .Policija hja treba je oglobit tistga ko ma ...prikaži več zaneč avto za majhen prekršek tisti kot je bil tale pa čakat da naredi orkn neki . Sožalje svojcem umrlega.

  • Timotej Siter 12:06 10.maj 2013.

    demirelis - bumbar, daj še enkrat preberi: nihče ni rekel, da je vsak voznik bmw-ja čefur - je pa čefur tisti, ki bmw-ja fura tako, kot ga je ta arogantni, objestni 21 letni smrkavec, ki bi ga blo treba zapret ...prikaži več za dolgo časa in mu naložit tako težko fizično delo, da bi vsak dan jokal ali vsaj stokal za svoje grehe. In z oznako čefur mislim (in verjetno sprehajalec tudi) na slog življenja, ne pa na narodnost... (balkanci smo konec koncev vsi, ali ne?)

  • mph 12:36 10.maj 2013.

    Na žalost točno tako. Očitno pa je bil tatica zmeraj poln denarja in mu je rit dobro filal z njim, pa se je primerno temu obnašal, kot da je mali bog na cesti. Takšnim, pa me ne briga, če ima ...prikaži več ta morilec 21 let, bi bilo dvojno kazen za odmerit.

  • bolimelud 14:22 10.maj 2013.

    Mene se je to zgodilo prejšnji teden na prehodu za pešce. Pogledam levo, desno, nikjer nobenega, stopim naprej, sem že na sredini, ko izza ovinka prileti črna BMW 5 z LJ registracijo. Če ne bi stekel bi me zbil. Omejitev ...prikaži več 50. Vozil je najmanj 90 km/uro.

  • renemario 18:09 10.maj 2013.

    smrkavec je ubil še enega nedolžnega, ki je verjetno imel tudi družino! Verjetno mu je ata kupil auteka, ki ga pokavec ni obvladal. Dosmrtno mu odvzeti pravico do možnosti nakupa avta ali kakršnehga koli stika z prevoznim sredstvom, ki je ...prikaži večje hitrejše od pešca.

  • sprehajalec 20:54 10.maj 2013.

    Lej še malo se poglobi v psiho človeka. So ljudje na svetu, ki rabijo frizerja, da se počutijo samozavestnejše. Imaš ene, ki jim pištola za pasom, da občutek moči. Ali pa stanfordski terier na ketni ob nogi. Imaš ...prikaži več pa tudi take, ki jim BMW torpedira ego do neba. Ne gre za konje. Gre za občutek moči. Malo opazuj na avtocesti (če tudi ti s svojim nisi) ljudi v močnih mašinah. Praviloma so na prehitevalnem pasu, sposoben je voziti od Ljubljane do Mribora po prehitevalnem. Moti ga nekdo v slabši mašini pred njim na prehitevalnem. Zakaj? Ker ima občutek moči. Pa bo potem cviknil in vozil po predpisih, vendar samo daje prvi.In bolj greš od severa Evrope proti jugu in naprej v Arabijo, bolj je to izrazito. Dvig testosterona je opazen veliko bolj kot na severu. In ne ti meni o primitivcih. Če si pa hotel povedati, da imaš BMWja pa drugače povej. In naj ti ga bog požegna.

  • Stolp 21:58 10.maj 2013.

    Kot prvo, BMW je toliko kriv za nesreče kot sekira za umor. V obeh primerih pač predmeta nista kriva, če ju je nekdo zlorabil za drugo stvar kot sta namenjena.Kje je pa največ testosterona? To bi se dalo ...prikaži več razpravljati. Očitno se še nikoli nisi vozil po nemških autobanih. Prekipeva od njega. Pa v avstriji kolikokrat se mi je zgodilo da se mi je norec na par metrov prilepil zadaj za odbijač in mi mežikal z lućmi. Pazi ne tako kot v Sloveniji, ko pravimo da se ti je prilimal za rit ampak dejansko na par metrov da samo še čakaš kdaj te bo ruknu oz. te dobesedno zrine na sosednji pas pa če je to zate varno ali ne. O Avstrijcij, ki sta že dvakrat v zadnjih letih divjala pri nas(slednjič se je to končalo s hudo poškodovanima policistoma) raje ne bi.Po drugi strani so južnjaki sicer znani po kaosu na cestah. A kdor je peljal po južno evropskih državah je lahko videl da gre v bistvu za urejen kaos. Kaos, ki ima neka pravila. Recimo: izsiliš lahko nekoga ampak pod pogojem

  • Stolp 22:05 10.maj 2013.

    Aja, nimam BMWja da ne bo kdo misli. Imam običnega Opla, ki pri nas sicer morda velja za malo močnejšega, v Nemčiji pa za navaden plebejski avto. Z njim se moraš na nemških autobanih pokorno umikati BMW-jem, mercedezom in Audijem.

  • Neja35 10:28 10.maj 2013.

    sklepam, da bo do drugi morilec na prostosti v enem tednu. A smo sploh še varni na cestah?Zakaj jih ne izločijo takoj iz prometa tako, da jih zaprejo v zapor in odvržejo ključ.

  • becar 12:06 10.maj 2013.

    To kar se govori o lastnikih BMWjev še kako drži. Včeraj popoldne pri McDonaldsu Domžale en BMW-bedak kar iz parkirišča ven zdriftal 1 m mimo mene. Sami postavljači z majhnim k.

  • puksicd 14:47 10.maj 2013.

    Sorry, ampak VELIKA večina novic o prometnih s smrtnim izidom ima v naslovu "BMW". "Vsi" ni daleč od resnice.

  • dd1307 20:41 10.maj 2013.

    Da so za nesreče kriva vozila vrste BMW lahko izjavi samo primitivec, poln zavisti. Praktično tako neumna izjava, da ni vredna nobenega protiargumenta, podprtega s statistiko, ker za take bolezni na možganih ne delajo zdravil.Kar se pa tiče ...prikaži več krvnika..vsaka sekunda življenja mu bo itak težka in gnusna. Ubil je poštenega človeka na delu. Sožalje svojcem.

  • Stolp 22:00 10.maj 2013.

    da bo izsiljeni lahko varno ustavil(pri nas to ne velja vedno). Lahko parkiraš na cesti ampak pusti toliko prostora na svoji levi, da bodo lahko ljudje peljali mimo ne da bi jim bilo treba zaviti na nasprotni pas. In podobno...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.