Slovenija
2820 ogledov

Vrača se Karl Erjavec, okrog njega so se zbrali nekdanji ministri in ministrice

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 21:00 30.september 2024.

    starim prdcem zmanjkalo denarja in moči

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 20:48 30.september 2024.

    Če se Rjavcu uspe vrniti v vrh slovenske politike, potem nam res ni pomoči...Edino. če bi namesto Janeza vodil SDS...tam s o dovolj butasti..

  • Rim 20:54 30.september 2024.

    Toliko polomij in porazov kot jih je on doživel res nima konkurence. Propad arbitraže, propad stranke, odstop z ministrskih položajev, to je več kot dovolj za ubogo Slovenijo. Še en njegov nastop, pa bo šla cela Slovenija dokončno rakom žvižgat. ...prikaži več Kdor ga poriva hoče da Slovenija propade.

  • Avatar NickMason
    NickMason 20:42 30.september 2024.

    Ena in isti skozi v parlamentu do same smrti,vedno pridno izvoljeni parlamentarci ,ki je en stroj,skozi tako,malo se pomešajo ,tu in tam malo predstave za folk in to je to.

  • bleki 20:59 30.september 2024.

    Za skuzlt.

  • Žvižgač 20:59 30.september 2024.

    Tipu se je po moje odpeljalo.

  • Kmodri_ 21:21 30.september 2024.

    God save as! Comedy going on!

  • Grunf 21:22 30.september 2024.

    Res hecno. Sicer je stari lisjak Korl navedel dejanske razloge, zaradi katerih bi v resnici potrebovali nekoga, ki bi znal voditi politiko drugače kot ti do zdaj, seveda pa ne njega. Tudi je res, da za Korla ni več časa.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 21:58 30.september 2024.

    Pa ja ne, da to pomeni, da se za naslednje volitve pripravlja zamenjava taktike, na katero so levo od sredine zanašali za zadnje tri volilne mandate, ki očitno ni prinesla pričakovanih rezultatov in tokrat novih obrazov ne bodo menjali drugi ...prikaži več novi obrazi ampak stari preizkušeni "lisjaki", ki že imajo porcijo masla na glavi!? Zdaj lahko samo še čakamo, da kot feniks iz pepela vstane plemeniti Zmagec in potem smo tam...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:28 30.september 2024.

    Res nam samo še on manjka!!!

  • libris5555 21:09 30.september 2024.

    Moj ata, nekoč v njegovi stranki, izjavil, tega pa nikoli več. Bo raje volil mlade, tak kot jaz.

  • sam1 21:37 30.september 2024.

    Ta je phejahal že vsa minisgststva in nikjeg ni pustil za seboj nič pozitivnega-zato je le vprašanje,česa ni še zaje...in kam zatika svoj pokvarjeni nos ???? Najprej naj zagotovi upokojencem to kar je obljubljal s figo v žepu,potem pa jih ...prikaži večh je odje....kot suho slivo,ko se mu je škaf pričel potapljati,ampak od tega je že nekaj let in naš narod rad pozablja.....

  • LukaMB 23:40 30.september 2024.

    KaHl Ehjavec! "15miljonob euHov a je to kakšen denaH ?!".

  • Puklastimiha 21:30 30.september 2024.

    Rojeni oportunist in luzer ima strahovit potencial. 530 glasov bo pa že dobil, ene par več kot sivilja, mu bostazoki in ptič pomagala...

  • Enzgg4 23:17 30.september 2024.

    Kaj mata skupnga janša pa pahoh? Ja, ehjauca, ne.

  • LukaMB 23:41 30.september 2024.

    Maskota Slovenije - pozdHavljeni ljubitelji kač, jaz sem Kahl Ehjavec modHi diHkač.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.