Slovenija
75 ogledov

Vseh 20 žensk jo bo še lahko obleklo

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 08:55 11.december 2015.

    Še spodnje gate naj si nataknejo na glavo.

  • maresem 08:56 11.december 2015.

    Če so dovoljene burke, poptem so tudi maske za pusta. Kultura je kultura, razen, če je muslička več vredna od naše.

  • maresem 08:57 11.december 2015.

    Mi nismo Švica. Mi smo Slomuslistan.

  • kapibara 10:14 11.december 2015.

    @wester.. žal še nisi opazil, da nam vladajo- so na vodilnih položajih- sami balkanci.. poglej seznam zaposlenih v državnih službah..!!

  • kapibara 10:16 11.december 2015.

    Imaš prav.. očitno nekateri ne poznajo določil zakona, glede "zakrivanje" osebne identitete..

  • kapibara 10:17 11.december 2015.

    S klobukom NE zakrivaš identitete..

  • kapibara 10:18 11.december 2015.

    In vse te so nekoč bila očkotove male princeske.. le kaj porečejo starši.. ??

  • kapibara 10:20 11.december 2015.

    Demokracija je to, da dva bedaka, preglasujete enega pametnega..

  • Presvetli 13:40 11.december 2015.

    še huje je da dva pametna izgubita od enega bedaka kateri je na položaju!!!

  • gornik 14:35 11.december 2015.

    Muslička ima kazen da nosi burko je tudi manj vredna, samo pol moškega. Tudi partijske istomišljenice so enake, a se ne upajo povedat.

  • Omega_v6 15:19 11.december 2015.

    Lepa ženska se nima zakaj skrivati!! Kaj veš kaka pojava je v teh cunjah??

  • dragec 15:42 11.december 2015.

    Hipotetično, kaj, če se za burko skriva Eva Irgl

  • Dolfi 17:20 11.december 2015.

    Majmunska muslimanska vlada!!!

  • Zmago 09:54 26.avgust 2016.

    Ali pa Spomenka Dikić ???

  • Zmago 09:55 26.avgust 2016.

    Burkeži so za burke !! ;-\

  • jakec1575 00:15 11.december 2015.

    Tukaj pa sem po dolgem premisleku prisel do sklepa, da nidzap ni izraz svobode druzbe. če je nekdo begunec ali migrant ima pravico ziveti in pravico uspeti kjerkoli na svetu. vendar pa je pravica sestavljena iz pravice in dolznosti. Vsak ...prikaži več država ima svoja pravila. če pravil ne moreš spostovati, zamenjaj državo. na svetu je več kot 1,6 mrd muslimnov in precej manjhna manjsina uporablja nidzab ali burko. gre za zelo ekstremne in konservativne oblike islama. Ne gre le za zakrivanje. najvecji sovraznik napredka niso le moski ampak tudi tradicionalne zenske, ki nasilno zelijo ohranjati tradicijo. Za mnoge je nidzab tudi varovanje in zascita pred pogledi. Vsekakor gre za poseg v dosezene pravice zensk v svetovnem merilu. v tem primeru je francoski ukrep povsem na mestu. Ko se odlocas med pravico do enake obravnave spolov in versko tradicionalno obleko, ki po standardih gostujoce države zali enakopravnost. Ne vem. linija je tanka. če je za zahodno zensko zalitev, da neka druga zenska nosi nidz

  • jakec1575 00:21 11.december 2015.

    Po drugi strani pa imamo ortodoksne juede s svojimi klobuki in prav tečno ideologijo, ki jo forsirajo na vsakem koraku in težijo s tem, da so izbran narod in jih je tezko premakniti kot res tezek kamen. V tem primeru ...prikaži več je burka veliko lazja izbira. Dokler je izraz proste volje in izbire.

  • Avatar Zala
    Zala 01:47 11.december 2015.

    Nekako bi še razumela, če bi se v cunje omotale ženske, ki so se rodile in odraščale, recimo v Savdovi Arabiji ali Afganistanu in so pač pred kratkim prišle v Slovenijo. ...... ....... ..... Ne, v te cunje se ovijajo ...prikaži več Slovenke, pa ne naturalizirane ali rojene v muslimanskih družinah iz Bosne ali Kosova. Slovenske s slovenskimi koreninami, da se zgroziš. In iz tovrstnih spak nastajajo ekstremistke. .... ...... ...... V kolikor želimo, da se normalizirajo jih je potrebno povsod diskriminirati in izločiti iz poklicne in socialne sredine. ..... ..... ....... V kolikor je sprevrženkam dovoljena osebna svoboda izražanja vere, je tudi meni dovoljeno, da jih zavržem, ker mi "moja vera" prepoveduje kakršnekoli stike z njimi.

  • Tatjana Ha 07:43 11.december 2015.

    PREPIS Eden izmed švicarskih kantonov je sprejel zakon, ki za nošenje burke na javnih mestih predvideva denarno kazen. Parlament najbolj južnega švicarskega kantona Ticino je zakon o prepovedi nošenje burke sprejel...Zakon velja tudi za tujce. http://www.zurnal24.si/denarna-kazen-za-nosenje-burke-clanek-260573

  • jakec1575 00:15 11.december 2015.

    nidzab, je vprasanje na mestu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.