Slovenija
77 ogledov

Vseh 20 žensk jo bo še lahko obleklo

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 00:18 11.december 2015.

    V gostovi hisi vedno spostujes vrednote in tradicijo gosta. Vendar do kdaj si gost ko se nekam preselis. 20 let, 30 let, 40 let? Trenutno sem proti nidzabu in burki. lahko pa se bo moje mnenje spremenilo.

  • mph 22:44 10.december 2015.

    Točno tako, še ena katastrofalna odločitev te bebave vlade. Verjetno je bila slabša še samo od JJ, pa še to nisem več prepričan. Namesto, da bi se pridružili naprednim državam ala Francija in Belgija, ostajamo, kjer pač smo.

  • McClain 09:32 11.december 2015.

    zadnjic so privreli s policije k bratu na dom, 10 minut po tistem ko se je pripeljal domov. Namrec 100 m pred domom so se ustavili in nataknili celade, prihajali so namrec z dirk. Otrokom doma v zabavo, ki so ...prikaži večo cakali pred hiso. Malo so se nasmejali, optem pa policija z modro lučjo. Toliko o svobodi. Takih butlov kot je evropska levica menda na svetu ni!!

  • matermila 07:02 12.december 2015.

    Z vidika izvajanja policijskih nalog pa zakon o nalogah in pooblastilih policije določa pogoje za ugotavljanje identitete ter način ugotavljanja identitete.Naj mi nekdo to razloži,kako za vraga,lahko ugotovijo,kdo je pod to masko,če dama ne sme pokazati obraza moškemu,kaj šele tujcu.

  • Ferluci 08:14 16.december 2015.

    No ja, slabši gospodarstvenik od dosedanjih levakov vsekakor ne bo mogel biti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.