Slovenija
67 ogledov

Zato bodo za "špeckahle" plačali 124 tisoč evrov

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 12:00 07.januar 2016.

    Folk, formula je enostavna. Če hočemo živeti v normalni državi, je to, da se poberejo davki ali večina davka samo eden od kamenčkov v mozaiku. Poleg odprave nešteto drugih nepravilnosti, o katerih folk razpreda na dolgo in široko. Nekje je ...prikaži več pač treba začet. Upamo pa lahko, da bo država tako uspešna, natančna in polna energije tudi pri vseh drugih odpravah nepravilnosti. Drugače je tudi ta korak brezvezen.

  • dragec 12:17 07.januar 2016.

    FURS naj nam javno odgovori, kako bo pobrala dolžnikom denar za neplačane davke (predvsem tistim z velikimi zneski)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:12 07.januar 2016.

    Vse lepo in prav ampak dokler ne boste vsaj 3x toliko inšpektorjev imel na terenu kot zdaj niste naredil nič.

  • principiumnovum 15:03 07.januar 2016.

    @stilist, bravo! Za stil ti dam 10ko!

  • stilist 16:22 07.januar 2016.

    ++++

  • Boris Odreitz 19:03 07.januar 2016.

    Z davki ne bo nić rešeno. Davki bodo ljudi še bolj zasužmkili, ne le to, Gotovino bodo kmalu umaknili , ne bo več prihrankov ne bo več ničesar, pač pa, človek bo še samo razdeljen na gospodarja in sužnja. To ...prikaži več pa te blagajne že omogočajo !

  • Boris Odreitz 19:05 07.januar 2016.

    to se ne bo zgodilo ker so tisti ta veliki pod zaščito. Reveža bodo olupili do kosti.!

  • erikkk 11:17 08.januar 2016.

    Tak članek lahko piše samo tak ki zagovarja neizdajanje računov ..

  • blueone 23:11 08.januar 2016.

    Mene pa tudi zanima kako se ti davki transparentno porabijo.

  • Janez Smodis 18:24 09.januar 2016.

    Vsakega ovaduha premlatiti .Naj me prosi račun bo ga dobil 100 % po nosu

  • Ludvik Miholic 19:23 11.januar 2016.

    BAV-BAV GA PA SERJES PO SLOVENSKO

  • wester62 09:28 07.januar 2016.

    ne razumem kaka špeckahla,če pa že vse ti računi potrjeni na davčni.saj ti lepo napiše da je potrjeno in potem je beseda špecanje brezpredmetno. niti to igro ne razumem,če oni že imajo potrjeno zakaj še preverba.to je brezveze.

  • tecumseh_1975 09:59 07.januar 2016.

    ljudje božji, vi ne veste kaj govorite... vsi ki se greste tele igrice s preverjanjem računov sami sebe kopljete grob. Vse skupaj nima blage veze z davčno kulturo, temveč je vse skupaj samo del sistema Big Brother ki ga uvaja ...prikaži veča država. Do sedaj so vas spremljali Mercator in Špar, sedaj pa vas bo še FURS. Da, todi vas fizikalce, ne samo nas trgovce. Kakšna davčna kultura neki... sploh veste kaj pomeni 23% BDP-ja? To je reci in piši 11 MILJARD €, za katere se ne izdajajo računi. In naši vrli dacarji, ki uvedbo davčnih blagajen utemeljujejo z zatiranjem sive ekonomije, obljubljajo da bodo iz tega "sklada" pobrali 75 miljonov €. 75 !!! Če bi vseh 11 miljard obdavčili po najnižji davčni stopnji.. to je po 9,5% bi moral pobrani davek znašati okroglo miljardo oz. 1000 miljonov! Ja? Slovenclji upam da ste vsaj približno spregledali nateg ki nam ga je nastavila država! Dvomim pa da boste nehali pošiljati račune na davčno, ker sloveclji bi za 15.000 še lastnega očeta prodali.

  • tomaz 10:46 07.januar 2016.

    Včasih smo imeli SDK, pa j vse laufalo kot je trteba....nič nimam proti blagajnam, pa tud prav je, da se izdajajo računi...samo to so se najmanj v 90% že preje...tisti, ki so pa manipulirali bodo pa sedaj prav tako to ...prikaži večko to počeli skozi "drugo luknjo". Delo na črno bo še vedno laufalo v istem obsegu naprej mimo oči dacarjevih inšpektorjev. Če ti bo nekdo prišel pipo zamenjat, dacar tud slučajno tega ne bo vedel, razen, če bo vodovodar izdal račun. K tebi domov pa tko ne more priti pogledat, ali si pipo zamenjal sam, ali jo je vodovodar. Pri obrtnikih se izgublja davek in se bo tudi v naprej. Po drugi strani pa ne znajo pobrati davka od storitev, k se kao smatrajo, kot donacije...če sem maloio žleht, še od prostitutk ne...

  • wester62 11:26 07.januar 2016.

    možno,a vseeno če ti pri oddaji(videl pri enemu ko je skeniral) napiše da je račun registriran pri davčni,pa se mi zdi ,da je račun pravi. mi ni jasno zakaj bi bil lažni račun.ne vem,možno pa je vse

  • mph 15:46 07.januar 2016.

    Če misli ta Glavač resno, ko pravi "Slovenija ima žal eno najvišjih stopenj sive ekonomije v Evropi," potem dejansko nima pojma. Jaaaa, TUDI to je problem, ampak minimalen v primerjavi z OSTALIMi, kjer pa se nič ne zgodi, nič ne ...prikaži več premakne, občasno kaj zagrmi, dežja pa od nikjer.

  • Boris Odreitz 19:13 07.januar 2016.

    butast odgovor. Upam da ti bo moderno suženjstvo kmalu prineslo bridkih izkušenj katere so navidiku.

  • stilist 12:47 07.januar 2016.

    Fronc, kot kaže te je tole kar dobro zadelo. Imaš pa telefon v žepu precej dražji, kot pa stroškov z uvedbo davčne blagajne, tako da ne nakladaj.

  • Avatar čavez
    čavez 09:11 07.januar 2016.

    Dimnikar lepo bi bilo da bi ta FURS prvo poravnal svoje dolgove, meni namreč dolgujejo vek kot 3 tisočake pa jih ne morem izterjat imajo tisoč izgovorov za nateg da nebi vrnili tistega kar so mi sami poslali da mi ...prikaži več dolgujejo, prosto se poščijem na to državo.

  • Boris Odreitz 19:11 07.januar 2016.

    Kaj pa jaz ki nimam denarja pa bom kolega prosil naj mi zamenja pipo ker to on zna jaz pa ne a to bo delo na črno pša ne je jebat no saj ni nič drugega kot le popoln nadzor, ...prikaži večr, poslanci in tisti ki so bogati bodo še bolj bogati, tisti ki smo pa revni pa še bolj revni. To so dosežki našega sistema katerega je ustvarila drhal ve se kdo. Še nič do slej ni bilo boljše. A si sploh laghko izračunate koliko država potegne od enega kateri pač dobiva plačo?na vsakih 100 Ecrov pobere država 55 Evrov pa si zračunajte kaki astronomski zneski se tu vrtijo, in to je ta davkarija , tam pa delajo samo trotlni taki ki ne zaslužijo imena človek tako inšpektorji in ostali-

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.