Slovenija
67 ogledov

Zato bodo za "špeckahle" plačali 124 tisoč evrov

Komentarjev 49
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Five 16:17 08.januar 2016.

    Kaj si mislil pod prisilo?

  • hpet 09:25 07.januar 2016.

    Ne vidim nič narobe v tem. Zaradi narave dejavnosti moram plačat čisto vsak davek in se mi zdi fer, da svoje obveznosti do države (kakršne koli pač so) poravnamo enako vsi - ne pa eni plačujemo drugi pa so frajerji ...prikaži več ker ne, a bonitete pa je logično da pripadajo vsem. Marsikaj je problem v tej državi, tudi že zakoreninjena kultura in odnos, da če se le da nategni drugega pri računu. Mi smo še balkanci in to je dejstvo. Podpiram ta ukrep, seveda pa bi podprl še prej kakšnega ki bi izgnal naše nesposobne voditelje in upravitelje iz te države.

  • Ludvik Miholic 19:27 11.januar 2016.

    KAJ MISLITE DA SO PUH 40 MILJARD NAREDILI S CRNIM DELOM KAJ STE NAREDILI V 25 LETIH KOLIKO TOVARN STE ODPRLI KOLIKO TOVARN PA JE TITO ODPRL OD LETA 1945 PA DO LETA 1970 ZA VSAKI 29 NOVEMBER SE JE ...prikaži več VSAKI REPUBLIKI ODPRLO NAJMANJ 4 TOVARN PROSIM NELAJAJTE KOT PSI

  • stilist 09:36 07.januar 2016.

    Jaz podpiram ta sistem preverjanja z nagradno igro! Kako boš drugače slovenskega podjetnika naučil poštenosti? Že leta hodim ob jutrih na kavo v isti lokal in dobival sem račun. Ko pa sem postal stalna stranka in bolj "domač", kar ...prikaži več naenkrat ni bilo več računa. Nekega dne pa prosim za račun, ter glej ga zlomka, pogled šefice, kot da sem ji ne vem kaj storil in "prijateljstvo" z njene strani ni bilo več tako pristno Podpiram davčne blagajne in preverjanja.

  • tomaz 10:55 07.januar 2016.

    Slovenske podjetnike reši samo pametna (ne oderuška( davčana politika..Dokler bomo imeli ceno dela tako visoko, zaradi vseh obremenitev, pač ne gre drugače, kot da tudi kaj "pomutiš", če hočeš vsaj za silo ostati konkurenčen na globalnem trgu. Če bi tu ...prikaži več. Če bi tu politika uravnovesila zadeve, tudi slučajno nikomur nebi prišlo na misel, da mora goljufati. Tako je pa to pogoj, da jih veliko sploh lahko preživi.

  • tecumseh_1975 11:20 07.januar 2016.

    ne. Delamo v taki branži da brez da izdam račun ne gre ker moramo blago na vhodu prijavljati v že obstoječe dacarske sisteme in so nas tako že sedaj kontrolirali če se jim je zahotelo.. Nimam možnosti igranja kot branjevke ...prikaži več in kafiči. Smo pa imeli zaradi uvedbe davčnih blagajn precej nepotrebnih stroškov, davkov pa država ne bo dobila niti centa več kot jih je sedaj. Precej verjetno celo par miljonov manj, ker se selimo čez mejo k sosedom. amapk vidva sta očitno dva kalsična zaplankana sloveclja ki noičeta razumeti kam nas peljejo, ne?

  • jakec1575 15:08 07.januar 2016.

    SDK se strinjam. Bilo je dela, ampak tudi vecji nadzor. Drugače pa Slovenci imamo zgodovinski problem po def manzzinija, sa katero se strinjam. Vedno smo bili pod drugimi gospodarji, kar je pomenilo, da zahtevamo cimvec od države in ji v ...prikaži več zameno damo cimmanj. Vsi bi, da država vse placa, hkrati pa so junaki tisti, ki uspejo spraviti cimvec mimo davkov. Davek bi bil res njizji. ampak najprej moras pobrati davke, da jih lahko znizas. Vsak mora spucat najprej pri sebi. Pa od države je treba zahtevat, da se zacne slaba banka dejansko izvajati. Da se vidi, koliko denarja se je steklo nazaj v proracun. Ljudstvo mora imeti nadzor nad tem.

  • principiumnovum 15:12 07.januar 2016.

    Skrajni čas je že, da se davke začne enkrat pobirati tako kot je treba. Ko gledam vse te obrtnike, kako cele dneve visijo po bufetih, medtem ko sužnji za njih zastonj delajo, kako pijani divjajo z dragimi avtomobili mimo šol ...prikaži več in vrtcev, njihove sponzoruše pa vsak dan visijo na Rdečem križu, Karitasu in CSD-jih ter kot mame samohranilke molzejo državo za vse možne subvencije, da njihovi razvajeni in nevzgojeni pamži lahko nato dobijo vse zastonj oz. na račun nas, ki plačujemo davke, ki bi morali it za zdravstvo, policiste, vojake, šolstvo, znanost... Pa ljudje božji, enkrat je pa ja dovolj te lopovščine?

  • Five 15:43 07.januar 2016.

    Durs in finančni učinki nagradne igre. To je igra na srečo s katero bododobro razvili delovanje korenčka in palice tudi na drugih področjih.Torej vladaj in deli: malo korenčka in veeelikooo palice.Imamo pa res srečo, da nam sploh ...prikaži več dovolijo da se še igramo.Brez igric pa res ne gre, saj je rajo treba zamotiti, če je že za zaposlitev težko.Živeli liderji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.