Zdravje /zdravje/otrok
88 ogledov

"Ko jima ne morem kupiti poli salame"

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:07 19.januar 2016.

    Menim,da siromaštvo ne sme biti sraamota za posameznika ,ampak za državo ! Po Sloveniji prosjačijo ljudje iz vzhodnega Balkana ,lepo so organizirani in nič jih ni sram ! To kar počne ZPM in podobni je potuha državnim institucijam ,katere ne ...prikaži več opravljajo svojega dela ,vendar vseeno dobijo plačilo za to. TO JE SRAMOTA ,dragi moji.

  • blueone 18:17 19.januar 2016.

    Kdaj bo vrnjen denar državnim bankam, ki smo jih dokapitalizirali državljani...saj je en zelo znan in drag svetovalec raziskoval te stvari v državni banki...kje so sedaj rezultati njegovega raziskovanja...mene zanima kdo so ti ljudje, ki so dobili denar v državnih ...prikaži več bankah in ga nikoli niso vrnili...ta denar bi bil lahko namenjen za primere, kot je napisan v zgornjem članku...bilo bi ga več kot dovolj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Špela Smrekar 20:23 19.januar 2016.

    Žalostna ena izmed tolikih zgodb. Še bolj žalostno pa je da se najdejo ljudje z nekimi vzdevki, in ne upajo povedat kdo so komentarji pa za bruhat. Nikomur ne privoščim, da bi moral svojemu otroku reči,da mu ne more kupiti ...prikaži več hrane, kaj šele kaj drugega. Lahko bi pisala komentar dolg 100 strani pa se zavedam da to nikomur ne koristi, ne družini v stiski in ne ljudem, ki ne vedo kaj to je pa brez zamere.zanima me če lahko navežem osebni kontakt s to dužino mogoče jim pa lahko pomagam s kako malenkostjo. želim vam čimbolj brezskrbne dni

  • blueone 18:08 19.januar 2016.

    Točno tako..res bi bilo bolje, da bi bili nekateri včasih tiho

  • Avatar čavez
    čavez 09:23 19.januar 2016.

    Slovenec sem. Ne jamram. Iščem rešitve." KJE SI CERAR.

  • 1slovenka 09:53 19.januar 2016.

    *vsaka

  • september 09:57 19.januar 2016.

    Ljudem v stiski Cerar pravi,naj ne jamrajo.Pa kje to jaz živim?

  • korli 11:02 19.januar 2016.

    Mramor-lopov za njega je pa plačanapripravnost,upam da za v pekel

  • KOJAK 12:14 19.januar 2016.

    Nekaterim JE in jih razumem.

  • valerijakregar 11:31 19.januar 2016.

    a bi tale članek kdo poslal še debeli tovarišici tekavćić.je socialno zelo ćuteća pa to...............

  • korli 12:37 19.januar 2016.

    ti si en lulek pri koritu

  • korli 12:41 19.januar 2016.

    taki ko so Tovšakova,Šrot,Bavčar,Zidar,vse ijm pobrat ,potolčt ko zajce,denar pa dat revežem

  • max 13:24 19.januar 2016.

    Bodimo ponosni na to,da smo reveži,saj smo do tega prišli s poštenim delom.

  • dragec 14:19 19.januar 2016.

    janša, povzroči krizo te smotane vlade in prevzemi oblast, od danes menjam kaput in postajam desni komunist

  • Boris Odreitz 16:09 19.januar 2016.

    ti si prizadet

  • Boris Odreitz 16:10 19.januar 2016.

    Janša je imel 25 let oblast v rokah in še jo ima. To so njegove reforme !

  • marabunta 16:50 19.januar 2016.

    a je s tabo vse v redu?.....z nekaj evri, ki jih imaš na razpolago, si res lahko zelo razvajen...očitno nimaš pojma kaj je revščina

  • marabunta 16:57 19.januar 2016.

    ljudje ne razumejo, da nekdo, ki je nekoč normalno živel in zaide v težave, težko sprejema dejstvo, da mora prosjačit in se izpostavljat....žalostno, da se pošteni ljudje sramujejo svoje revščine, lopovi in kradljivci pa ne svojega nakradenega bogatstva

  • otohazza 18:00 19.januar 2016.

    Pravilno, še bolj nas naj izkoristijo, sami smo si krivi, ker se pustimo da nas strižejo kot ovčke.Dokler ne bo počilo bo samo še slabše.

  • Viktorija Puhner 18:28 19.januar 2016.

    Država te ni sram

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.