Slovenija /slovenija/jaz-porocam
166 ogledov

"Neupravičeno so mi zaračunali opomin"

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Alfa155 23:47 29.avgust 2013.

    Če imaš poslovni paket start 1, imaš naročnino 10,07€.Če zamudiš rok plačila en teden že imaš 16,17€.Taka zamyda te stane 60% glede na glavnico dolga!Pa saj to je kaznivo, to so oderuške obresti!

  • ─► Primzi Trgo-ex ◄─ 19:29 29.avgust 2013.

    Račun za 100 eur, operaterju je pa težko uporabnika prijazno opomniti z brezplačnim obvestilom o neplačanih računih.

  • erikkk 21:03 29.avgust 2013.

    Slabo bereš ... Tu plačilo ob pravem roku nima prav nič ...Gre se zato da na strani poslovni uporabniki piše ne zaračunavamo opomine ... temu pa zaračunavajo vsak opomin po 5 €... on bog ve kolikim še ...<br ...prikaži več />Zame je to nezakonito zavajujoče s strani simobila...

  • erikkk 21:03 29.avgust 2013.

    niti pod razno ni bedak ... prijavi naj

  • marko.s 21:10 29.avgust 2013.

    Se vid da simobilovi plačanci udruhajo tule po komentarjih ...Par mojih kolegov je imelo z njimi zelo neprijetne izkušnje ... Simobil so najbolj nesramni pa neprijazni operater v sloveniji ... kdor jih še ni izkusil naj ne klamfa ...

  • Oxxo 21:54 29.avgust 2013.

    Simobil je ZELO KOREKTEN ponudnik mobilnih storitev.Svojo korektnost izkazuje tudi do fizičnih oseb s tem, da ne zaračunava opominov. Za podjetnike oz. pravne osebe pa je meni logično, da se pozivi po poravnavi obveznosti plačajo!In če po ...prikaži več vrhu vsega še vse jasno piše na spletni strani... potem ne vem kakšen "biznismen" je to, da ne zna poiskati informacije ali ne razume jasno napisanega.Bolje da zapre firmo - če še računov za telefon ne uspe tekoče poravnavati!

  • Oxxo 21:56 29.avgust 2013.

    marko.s = Jaz nisem NOBEN Simobilov plačanec... Je pa tako = cenejši je od Mobitela, po mojih izkušnjah 100% korekten, zanesljiv... Skratka hvala da obstana na slovenskem trgu - sicer bi Mobitel še naprej "haral tako, kot je ...prikaži več na začetku. Se marko.s še spomniš koliko si pred leti plačeval gsm storitve? Ali pa NTM?

  • Oxxo 21:56 29.avgust 2013.

    Podpiše. Res je - kratko = bedak!

  • Oxxo 21:57 29.avgust 2013.

    Ma kakšno zavajanje... če človek še prebrati ne zna!

  • Oxxo 21:58 29.avgust 2013.

    Če obveznosti REDNO in TEKOČE plačuješ = ne moreš imeti takih "problemov".če pa ne plačuješ in si povrhu vsega še bedak - pišeš še novinarejm... in JAVNO priznaš da pojma nimaš...

  • Oxxo 21:59 29.avgust 2013.

    "Prijazno" Danes? V teh časih?Se hecaš? Kje pa živiš?Veš koliko je neplačnikov... ? Pomnoži teh 100 in še več x xy... pa boš razumel firmo.danes firme propadajo zaradi takih neplačnikov!

  • Krompir 22:04 29.avgust 2013.

    ....a si že slišal za Tušmobil ali Debitel? To tudi obstaja!

  • Krompir 22:11 29.avgust 2013.

    ...ti pa javno priznaš, da si uspešen in vedno vse plačaš na valuto?A sem lahko tvoj prijatelj?

  • Krompir 22:13 29.avgust 2013.

    in kaj je razlika med Opominom in Obvestilom o neplačanih obveznostih?ISTO POMENI OBOJE!Le Simobil si to razlaga po svoje, da opraviči 5 euro!

  • Krompir 22:59 29.avgust 2013.

    Vsakemu se zgodi, da ne plača racun na valuto. Lahko po nesreči pozabiš na datum, te ni doma, se izgubi račun, ni dostavljen,...Ampak, da imaš naročnino 20 euro in ti pošljejo opomin za 6,1 euro, pa je zgrešeno!<br ...prikaži več />Opomin te pride več ko 25% vrednosti storitve? In to po enem tednu zapadle valute?Kaj pa če si na dopustu 2 tedna in ne utegneš plačat, ker položnica pride naslednji dan ko greš? Kaj pa če prvega računa ne dobiš (npr. se izgubi,ker pošiljajo navadno), potem pa namesto 20 euro dobiš 26,1 euro? In kaj ti preostane kot da plačaš?

  • Krompir 23:00 29.avgust 2013.

    DDKY sploh pa se ne norčuj iz ljudi, ki ne plačajo položnice na valuto, ker boš 99,99% ti med nami v zelo kratkem roku, če nisi že!

  • Proteza 23:18 29.avgust 2013.

    Budale Simobilove, kje je tukaj razlika, da opravičujete 6,1€ razlike?Oboje pomeni isto, le vi si to tolmačite po svoje, da nas molzete za vsak dodatni euro!Pozivam vse poslovne uporabnike, da oddajo prijavo na agencijo, za privat naročnike smo ...prikaži več dosegli ukinitev 2€ stroškov, na podlagi več prijav!Simobil odgovarja: Ne gre za opomin, temveč obvestilo o neplačanih obveznostih.

  • Alfa155 23:24 29.avgust 2013.

    A 6,1€ za prvi opomin oziroma kakorkoli se to pri Simobilu reče?Da jih ni sram!!!!

  • Alfa155 23:30 29.avgust 2013.

    Doma imamo okoli 10 položnic mesečno, če bi vseh 10 zamudil en teden in če bi bili vsi taki kot Simobil, bi to bilo 61€ stroškov opomina? Imam svoj sp in zaslužim 600€ na mesec, kar pomeni bi cca 10% ...prikaži več mojega mesečnega budgeta šlo....sej veste kam?

  • Krompir 21:42 29.avgust 2013.

    Aha kakor sem razumel je med opominom in obvestilom o neplačanih obveznostih razlika pri Simobilu? Opomin je brezplačen, obvestilo pa stane 5€ plus davek?Meni Opomin in Obvestilo o neplačanih obveznosti pomenita isto.Če nekaj ne plačaš, te opomnijo ...prikaži večo ozirom obvestijo.To so navadni prevaranti od operaterja in nič drugega!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.