Slovenija /slovenija/jaz-porocam
166 ogledov

"Neupravičeno so mi zaračunali opomin"

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 07:47 30.avgust 2013.

    jap , sam prostodušno prizna da plača najkasneje 10 dni PO ROKU in se sedaj razburja !! Kdor reskira zmeraj NE PROFITIRA !! A v gostilni tudi plača 10 dni potem ko je že pojedel kosilo !?

  • mrki 07:48 30.avgust 2013.

    zakaj misliš da je so na položnicah datumi !? zaradi lepšega ! kaj ko bi tebi delodajalec vsak mesec zamujal s plačo do 10 dni ??

  • Realist 08:34 30.avgust 2013.

    Pa kaj še niste pogruntali Simobila? Saj jim gre samo za denar in nategovanje ljudi. A so v zadnjem obdobju kaj pametnega naredili, že dve leti se hvalijo kok nadgrajujejo in imajo najboljše omrežje, pa še vedno je vse po ...prikaži več starem. Nobenih sprememb. še dobro da ne pozabijo poslat položnic ali pa opominov! Čim bolj stran od teh oderuhov! Katastrofa so, res!

  • Realist 08:38 30.avgust 2013.

    Ma dej ne nabijaj, kakšen Simobil, a sti kdaj probal Tušmobil, si videl njihove pakete in cene? Jao majstore, Simobil je svetlobna leta zadaj. Pa sam ne prbijat od tušmobilovem omrežju k je že boljš od simobilovega in še to ...prikaži več prednost maš na tušmobilu če nimajo lastnega omrežja lohk gostuješ v naciuonalnem omrežju. Dej poglej si mal ponudbe okol pol pa pametuj...

  • Alfa155 09:44 30.avgust 2013.

    Saj to ko ti Simobil poslje kot poloznico, to predstavlja narocnino oz storitev za naslednji mesec in pogovore za nazaj. Pri meni in vecini uporabnikov ni dodatnih pogovorov izvern narocnine.A sedaj pa me bodo terjali z 6,1€ ker ...prikaži več nisem placal na valuto storitev v naprej?

  • Alfa155 09:49 30.avgust 2013.

    A simobil je mala firma? Dej mal poglej koliko je dobicka pri njih in kje imajo lastništvo! Nič naj se ti ne smilijo, delajo samo za profit in za svoje lastnike (tujce), sami se pa ob teb mastijo na naš ...prikaži več račun.Za navadne slovenske firme se jim j...be, zato pa počnejo take lumparije!

  • Alfa155 09:56 30.avgust 2013.

    V nasi gostilni dobimo racun na firmo po 30 dneh.Ker ce bi bilo treba vsak dan posebej placevat malice 50 zaposlemim, bi sli v drugo gostilno. To pa se nasa gostilna zaveda! Sem iz prekmurja in tukaj se hudicevo matras za vsak euro!

  • Krompir 10:00 30.avgust 2013.

    Jaz osebno ne hodim po eno poloznico placevat, pocakam da vse pridejo in grem enkrat na mesec na posto in vse placam. Ene imajo valuto 10. V mesecu, druge 15.,.. In ko pride zadnja grem placat! Ne mislim pa 7 ...prikaži več x na mesec hodit na posto!

  • Oxxo 10:15 31.avgust 2013.

    In ti krompir = Mobitelov oz. Telekomov... plačanec...

  • Oxxo 10:16 31.avgust 2013.

    Dej ne delaj primerjavo jabolk in hrušk! Edini konkurent Mobitelu je Simobil.Kako lahko Debitel konkurira Mobitelu - če je na njegovem omrežju????Ne ga srat,,,

  • Oxxo 10:18 31.avgust 2013.

    Da - jaz svoje račune plačujem v roku! Če ti to ne zmoreš = tvoj problem!

  • Janez Plaznik 11:33 31.avgust 2013.

    Najboljše je, da se kar odjavite saj so še drugi ponudniki na tržišču, ki so bolj pošteni in ne tako oderuški.

  • renemario 14:51 31.avgust 2013.

    Simobilu sem rekel adijo pred letom dni.

  • YaKo 23:09 04.september 2013.

    simobil - BOB je šele podn. Nisem dobil računa, nato pa začasni izklop in strošek 15eur ker račun ki ga nisem dobil ni bil plačan, ADIJO Simobil, ne bom te pogrešal!

  • Stelix777 08:01 10.september 2013.

    ravno zarad tega imam jaz na kartico in lahko pokličem kadar hočem in pošiljam sporočila kadar hočem...naročnine nikoli več!

  • P.F. 19:05 29.avgust 2013.

    Še en, ki hoče "pravico", potem pa se izkaže, da je resnica le nekoliko drugačna.Račune se plačuje v dogovorjenem roku. 1 dan, 10 dni ali pa 10 let po zamujanja je čisto vseeno. Zamuda je zamuda in lepo ...prikaži več je videti, da vsaj nekateri te balkanske navade ne tolerirajo. Če mu kaj ni prav, pa naj drugič ne plača celo leto. Se bo lahko jokal, ko bo dobil na vrata sodnega izvršitelja.

  • Krompir 22:09 29.avgust 2013.

    Ni res, greš na poslovne uporabnike in poiščeš vprašanje koliko so stroški opomina. Tam piše odgovor, da tega ne zaračunavajo!Opomin pa pri poslovnih uporabnikih sploh ne obstaja, zakaj se potem hvalijo da je brezplačen. Imenujejo ga drugače in ...prikaži več tudi kasirajo drugače!Pomojem ti ne znaš brati!

  • ee99 22:47 29.avgust 2013.

    Simobil je nehal zaračunavat opomine po par sto pritožbah na agencijo. Prej so pa kar lepo računali po 2 evra, če se je kdo pritožil, so mu vrnili, če ne pa seveda ne. Res KOREKTNO. Dokler ni dobil po prstih.

  • Sarko Sarko 06:52 30.avgust 2013.

    nauk te zgodbe je PLAČUJ V ROKU, kajti će bi se vsi držali tega pravila bi šlo gospodarstvu boljše.Za neplačnike pa seveda mora biti kazen.

  • mrki 07:51 30.avgust 2013.

    opomin oz. obvestilo ima isto tarifo ne glede na to kak paket imaš !! Dejte že enkrat to dojet. Zato pa je država u KU--- ker vsi mislimo da lahko delamo kar malo po svoje .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.