Kdo se oglaša ???? največji lažnjivec v Sloveniji, kje je medicinski faks na Primorske, kje je 100 hiš na mesec za poplavljence, kje je super duper računalnik, kateri bo napovedoval poplave po celem svetu, kje, kje, kje,.....in še cel kup… ...prikaži večup neizpolnjenih obljub golobje jate !!!!!
Golob je pripravljen zediniti narod (sestaviti vlado narodne enotnosti) na način, da se pol naroda odstrani. O teh metodah je že Kučan nekoč govoril. Menda ravno na Primorskem.
Golob, predlagam da lepo v miru doma spakiraš stvari in počakaš pred vrati, da te odpeljejo v čuzo kamor spadaš in cel kup drugih levičarjev. Delovni davkoplačevalski narod te imamo že od samega začetka zadosti.
Hmmmm no pa poglejmo to glede pedrov. "SDS župan Dornave vabil mlade fantke na srečanja", "Pri učitelju verouka našli posnetke spolnih zlorab otrok", "Robert Kerštajn občinski svetnik stranke SDS v Kranjski Gori in Jeseniški župan obsojen za pedofilijo".... a še naštevam?
Ozdravljeni alkoholik keber (kot žival škodlice) je rekel: "Ni dovolj, da ugotovimo, ali so bili vsi lističi pravilno prešteti, ampak tudi, ali so bili pogoji za odločitev pošteni in zaščiteni," A to se pa ne vpraša glede predčasnih volitev-Stožice, hramba… ...prikaži več volilnih glasovnic po oddaji! Keber&c.o. mešajo drek in pesek, ker se jim obeta minus na računu NVO.
Profesor civilnega prava v ustavni pritožbo zaradi " nekih posledic". To pa je argument, da bog pomagaj . Očitno je res hudo. Golob pa se ne neha smešit s kretenizmi kot je ta o izdaji države ker se je prisluhnilo… ...prikaži večo nekaj kljukcem, ki so bili čisto slučajno njegovi funkcionarji plus ena odvetnica, ki se spozna na provizije pa vsi po vrsti o korupciji, Golobovi in Jankovičevi, namreč. Bo treba kaj drugega.
Okay, nekaj stevilk in ugotovljenih dejstev iz prisluhov: €2.500.000, na vrhu vsi kot druzina, glava druzine je Mr. 10%, sistemska korupcija in zascita posameznikov, ni meje med drzavo in zasebnim, ce si clan "druzine" seveda....
Janša je EDINI sposoben vodit to državo.To vejo tudi levičarji,samo nabijajo (samo da ni Janša).Kr se pa tiče GOLOBA,bi si vsi v Sloveniji želeli,da zgine iz politike,pa tudi iz tistega Genija,ker bi bla elektrika cenejša.Naj gre s svojo punco čim… ...prikaži več dlje in za čim več časa(za vedno),bo Sloveniji naredil največko uslugo.
30 ljudi, ki si očitno upajo javno priznati, da so opravilno nesposobni. Očitno so tako naivni, da jih vsak lolek ovije okrog prsta. Bančne kartice takim že ne bi dal v roke.
Glej, če bi druga stran manipulirala volitve s posredovanjem tujih udbašev in bi Janez izgubil volitve, bi se tudi on 100% pritožil na US. Meni se zdi da je zadeva za v keho, bo morala odločit sodnija, pa glede regularnosti… ...prikaži več volitev v teh okoliščinah tudi.
ToSmJest, prej bi rekel, da imaš z opravilno sposobnostjo težave ti, kajti očitno ti sploh ni jasno, v čem je problem. Glavno, da si dobil kranjsko in Pingo sok. In da so te pobožali po glavici in rekli: "priden, da… ...prikaži več si glasoval za nas."
Čudno nikoli niso bile sporne volitve za novo vlado oz. novi parlament. Sedaj pa je vse sporno ker niso zmagali levi oz. kaviar komunisti, ki so začeli uporabljati besedo dmokracija po letu 1991.
Ne morem govorit drugače kot na pamet, kaj bi bilo če bi druga stran manipulirala volitve s posredovanjem tujih udbašev, ker je to po javno znanih podatkih naredil Janez, ne druga stran.
popokatopetl, "popokatopetl, ali se ja SDS in ostali pritožili na US glede volitev?? Ne nekaj govorit napamet, če imaš točne podatke.". K temu predhodmemu komentarju sem pozabil dopisati, da se to zadeva volitev pred 4. leti 2022.
ferdo ne sprenevedaj se. Dobro vemo kdo je zmagovalec volitev in kdo je prejel največ glasov volilcev. Problem pa je, ker nima okoli sebe izdajalce in prevarante, ki so sposobni sestaviti black cube koalicijo..
Ender, dobil je največ procentov glasov a ni bil sposoben sestavit koalicije in vlade. Ta golob je eno veliko lažnjivo bitje, ki še sebi verjame in takšn čloovek naj bi še enkrat vodil SLO. Sedaj, ko je kot poslanec pa… ...prikaži več samo joka in vse so drugi krivi. Problem je če je človek sam v sebe zaverovan in misli, da ima samo on prav vsi ostali okoli njega pa butli.
Zakaj so levosučni izgubili volitve? Kar so nesposobni, ker nič ne znajo, ker so na oblast prišli z lažjo, zavajanjem. Da je Golob nesposoben, se vidi že po tem, s kakšno žensko z reputacijo se je oženil.
Pravi nekdo, ki je izdal vse.
Kaj pa ta bednik Golob zdaj hoče?
Jebag desničarje.
Kaj hoče, oblast za vsako ceno.
Kot je zaslediti iz medijev, ponuja milijone, ki jih je odpeljal iz Genija.
In iz Darsa.
Ne Golob, JJ si že 30 let želi svojo vlado. Pa mu jo volilci ne omogočijo. Zato rabi izdajalske satelitske stranke, da mu ustvarijo zgolj manjšino..
Zakaj Robi, zakaj spet in spet lažeš?
nič novega
Saj drugega očitno ne zna.
Kdo se oglaša ???? največji lažnjivec v Sloveniji, kje je medicinski faks na Primorske, kje je 100 hiš na mesec za poplavljence, kje je super duper računalnik, kateri bo napovedoval poplave po celem svetu, kje, kje, kje,.....in še cel kup… ...prikaži večup neizpolnjenih obljub golobje jate !!!!!
Ja oba sta lažnivca
Tej pokvarjeni kreaturi se je zmesalo.
Ooo kdo se je oglasil, v parlamentu pa sedi kot povoženo truplo.
Golob je pripravljen zediniti narod (sestaviti vlado narodne enotnosti) na način, da se pol naroda odstrani. O teh metodah je že Kučan nekoč govoril. Menda ravno na Primorskem.
Častilci povojnih klavcev-zločincev so marsikaj sposobni.
Golob, predlagam da lepo v miru doma spakiraš stvari in počakaš pred vrati, da te odpeljejo v čuzo kamor spadaš in cel kup drugih levičarjev. Delovni davkoplačevalski narod te imamo že od samega začetka zadosti.
kaj se ta nesposoben luzer sploh še oglaša...odrivnje korupcije je za tega bednika izdaja države?...v resnici je ravno obratno...
A so ga levaki popušili ko stara kuzla.... In prav je tako,,Ker levaki so pddri in lezbače in so že tak navajeni pušiti
Hmmmm no pa poglejmo to glede pedrov. "SDS župan Dornave vabil mlade fantke na srečanja", "Pri učitelju verouka našli posnetke spolnih zlorab otrok", "Robert Kerštajn občinski svetnik stranke SDS v Kranjski Gori in Jeseniški župan obsojen za pedofilijo".... a še naštevam?
Ozdravljeni alkoholik keber (kot žival škodlice) je rekel: "Ni dovolj, da ugotovimo, ali so bili vsi lističi pravilno prešteti, ampak tudi, ali so bili pogoji za odločitev pošteni in zaščiteni," A to se pa ne vpraša glede predčasnih volitev-Stožice, hramba… ...prikaži več volilnih glasovnic po oddaji! Keber&c.o. mešajo drek in pesek, ker se jim obeta minus na računu NVO.
Profesor civilnega prava v ustavni pritožbo zaradi " nekih posledic". To pa je argument, da bog pomagaj . Očitno je res hudo. Golob pa se ne neha smešit s kretenizmi kot je ta o izdaji države ker se je prisluhnilo… ...prikaži večo nekaj kljukcem, ki so bili čisto slučajno njegovi funkcionarji plus ena odvetnica, ki se spozna na provizije pa vsi po vrsti o korupciji, Golobovi in Jankovičevi, namreč. Bo treba kaj drugega.
panika za tiste, ki plače dobivajo ne zaslužijo.
Okay, nekaj stevilk in ugotovljenih dejstev iz prisluhov: €2.500.000, na vrhu vsi kot druzina, glava druzine je Mr. 10%, sistemska korupcija in zascita posameznikov, ni meje med drzavo in zasebnim, ce si clan "druzine" seveda....
Janša je EDINI sposoben vodit to državo.To vejo tudi levičarji,samo nabijajo (samo da ni Janša).Kr se pa tiče GOLOBA,bi si vsi v Sloveniji želeli,da zgine iz politike,pa tudi iz tistega Genija,ker bi bla elektrika cenejša.Naj gre s svojo punco čim… ...prikaži več dlje in za čim več časa(za vedno),bo Sloveniji naredil največko uslugo.
Že to, da si je Pretorijansko gardo plačeval mimo zakona kot pravijo nekateri je višek kriminala.
Korupcija na dveh nogah se repenči.
Daj spelji se že, sociopat lažnivi....
30 ljudi, ki si očitno upajo javno priznati, da so opravilno nesposobni. Očitno so tako naivni, da jih vsak lolek ovije okrog prsta. Bančne kartice takim že ne bi dal v roke.
Lahko, da niso politično so pa moralno, kulturno in domoljubno opravilno sposobni..Zavedajo se, da je ogrožena varnost in demokracija Slovenije.
Glej, če bi druga stran manipulirala volitve s posredovanjem tujih udbašev in bi Janez izgubil volitve, bi se tudi on 100% pritožil na US. Meni se zdi da je zadeva za v keho, bo morala odločit sodnija, pa glede regularnosti… ...prikaži več volitev v teh okoliščinah tudi.
ToSmJest, prej bi rekel, da imaš z opravilno sposobnostjo težave ti, kajti očitno ti sploh ni jasno, v čem je problem. Glavno, da si dobil kranjsko in Pingo sok. In da so te pobožali po glavici in rekli: "priden, da… ...prikaži več si glasoval za nas."
Čudno nikoli niso bile sporne volitve za novo vlado oz. novi parlament. Sedaj pa je vse sporno ker niso zmagali levi oz. kaviar komunisti, ki so začeli uporabljati besedo dmokracija po letu 1991.
popokatopetl, ali se ja SDS in ostali pritožili na US glede volitev?? Ne nekaj govorit napamet, če imaš točne podatke.
Ne morem govorit drugače kot na pamet, kaj bi bilo če bi druga stran manipulirala volitve s posredovanjem tujih udbašev, ker je to po javno znanih podatkih naredil Janez, ne druga stran.
popokatopetl, "popokatopetl, ali se ja SDS in ostali pritožili na US glede volitev?? Ne nekaj govorit napamet, če imaš točne podatke.". K temu predhodmemu komentarju sem pozabil dopisati, da se to zadeva volitev pred 4. leti 2022.
Janša je že pred volitvami tulil, da niso regularne. Zdaj so čudežno regularne. Kako se ta pojav od JJ lahko pogleda v ogledalo, da ga ne pobruha?
anči, saj se je pritožil, pa so pritožbo zavrnili.
Podal je ugovor na DVK, ne pa pritožbe.
Anči, katere voliteve?? Ne mešat jabke in hruške. Povej leto.
ferdo ne sprenevedaj se. Dobro vemo kdo je zmagovalec volitev in kdo je prejel največ glasov volilcev. Problem pa je, ker nima okoli sebe izdajalce in prevarante, ki so sposobni sestaviti black cube koalicijo..
Ender, dobil je največ procentov glasov a ni bil sposoben sestavit koalicije in vlade. Ta golob je eno veliko lažnjivo bitje, ki še sebi verjame in takšn čloovek naj bi še enkrat vodil SLO. Sedaj, ko je kot poslanec pa… ...prikaži več samo joka in vse so drugi krivi. Problem je če je človek sam v sebe zaverovan in misli, da ima samo on prav vsi ostali okoli njega pa butli.
Glavno da JJ laže in krade od 1992 dalje. On se izživlja in bogati, ovce nasedate.👏
Golob: "Jaz sem država."
Zakaj so levosučni izgubili volitve? Kar so nesposobni, ker nič ne znajo, ker so na oblast prišli z lažjo, zavajanjem. Da je Golob nesposoben, se vidi že po tem, s kakšno žensko z reputacijo se je oženil.
Na tvojem mestu ne bi preveč modroval o laži in zavajanju.
dare a ste v kleti še vedno prepričani, da ste zmagali na volitvah. GS je zmagovalec in ne SDS..
Ti si jo pa že … vsi ste isti