Slovenija

Golob: Janša je pripravljen izdati kogarkoli, tudi lastno državo

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Puklastimiha 18:03 21.maj 2026.

    Zivel Janez Jansa, posrani holob, luzer, jebi se, sedaj bos moral polagati racune za tvoje lazi, lumparije in manipulacije ! Rompicoglioni, fucki.g asshole !

    • Ender3 04:21 22.maj 2026.

      Bebo, pazi kaj govoriš, da ne boš še bolj puklast..

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:12 21.maj 2026.

    Kakor je Janša sposoben izdati državo, jo je Golob sposoben prodati, prav tako Jankovič za celih 10%

    • Avatar mahatma2
      mahatma2 13:18 21.maj 2026.

      jezeran ...... Plešasti komunist jo bo pa zastonj izdal. Verjetno mu zato ne morejo dostaviti pošte. Blesane trapasti.

    • Anči 13:44 21.maj 2026.

      Nič bat, Jamsha in Bavcar sta že vse prodala.

    • Avatar Leon
      Leon 13:47 21.maj 2026.

      Vsem ,ki znajo brati in želijo resnico ponujam knjižni izbor : "Vsa življenja Igorja Bavčarja" ...tam so prisotni vsi ,ki še danes nategujejo volivce .

  • sivabrada 17:19 21.maj 2026.

    Daj zapri ta umazan lažnivi kljun že enkrat,pa poberi se nekam da te ne gledamo več !

    • Ender3 04:33 22.maj 2026.

      Ti očitno rabiš lažnivega kljunača na 30 let podlage..

  • tupa 13:56 21.maj 2026.

    Norost zaradi poraza.

  • cigomigo 15:41 21.maj 2026.

    keber pri nas pravimo hrošču in zadnje čase se pojavlja en hrođč ki jako smrdi,,Pri nas v Žabjaki mu pravimo smrdljivec

  • Aleta 20:07 21.maj 2026.

    Odje.i že enkrat. Vrhunski manager, ki je spravil Slovenijo na kolena.

    • Ender3 04:18 22.maj 2026.

      Ti verjetno govoriš o sebi. Klečiš na kolenih pred podobo slovenskega odrešitelja. Morda si zato izmišljaš nova up. Imena..

  • eeee 21:10 21.maj 2026.

    Ptič, ne cvilit. Imel si svoj shot, pa si ga ustrelil v prazno. Lepo smo te opozarjali, da se to ne bo dobro končalo, pa si nam vsakič znova spustil kajlo. No, zdaj smo pa mi dali kajlo tebi. Menda ...prikaži več ja nisi mislil, da bo izdaja volivcev ostala nekaznovana. Jbg, zdaj bo pa pač jajo. Če ne bi bil ti tak brezjajčni lole in če ne bi norel z noro visokimi davki, bi bil danes PV. Tako pa si samo navaden posranec.

  • jakec1575 17:52 21.maj 2026.

    kaj drzavo, svojo lastno mamo.

  • jakec1575 13:42 21.maj 2026.

    aktivacija židov in paramossada je absolutno veleizdaja nacionalne suverenosti, nacionalne varnosti. Zdaj smo postali odvisni vazali Njetanjahuja. Sramota od sramote. In židi so izjemno nevarni. povzročajo avtomobilske nesreče. njim življenje nežidov ni sveto. pobijao vse, ki jim niso zvesti. Res ...prikaži več se bojim za nekatere ljudi v slovenski državi.

    • dare326 18:52 21.maj 2026.

      Levosučne vodijo židje, od Kučana do Goloba in NPM. Zato noben paramosad ni potreben. In ker si levosučen, si izdajalec ti.

  • Toma 13:24 21.maj 2026.

    Je rekel Golobček, pred katerim se vse srake skupaj skrijejo!

  • bobubob 13:55 21.maj 2026.

    Eh, ti Beogradu, Janša pa Bruslju. Kaj razlike? Morda v tem, da bodo posledice kolaboriranja z Brusljem še daljnoročnejše kot so bile one zaradi služenja Beogradu. Predvsem zato, ker je Golob najprej služil sebi, šele nato Beogradu. Janša pa pravi ...prikaži več - EU first! Nam pa prst v r**!

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 14:21 21.maj 2026.

    Janša je sposoben marsičesa, kar zdrav človek ne bi verjel..

    • timja 15:07 21.maj 2026.

      še huje pa je, ko bolniki pričnejo natolcevati....tega se bojmo

    • Ender3 04:36 22.maj 2026.

      Timja na katerega bolnika misliš. ?

  • atamama 15:37 21.maj 2026.

    To, da je izdajalec naroda je že dokazal. In še vedno dokazuje. Za minimalno korist bi prodal staro mamo, ženo in otroke.... pa magari iz prvega koruzništva, kajne?

  • irena213 15:13 21.maj 2026.

    Poznamo Janšo ko star denar - naj ga dajo u penzijo preden vse razruši!

  • Ender3 12:02 21.maj 2026.

    Kaotično stanje se stopnjuje. Ustavno sodišče bo moralo presojati ali gre v primeru teh volitev za politični državni udar s strani SDS in njenih kolaborantov..

    • ferdopis59 12:53 21.maj 2026.

      Odkot ti ti točni podtki????

    • cigomigo 13:25 21.maj 2026.

      enderu ajde umij si zobke in pojdi pušiti desničarjem

    • Ender3 04:38 22.maj 2026.

      cigo vedno bolj postajaš cigansko primitiven. V Žabjeku boš postal posebnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.