Zivel Janez Jansa, posrani holob, luzer, jebi se, sedaj bos moral polagati racune za tvoje lazi, lumparije in manipulacije ! Rompicoglioni, fucki.g asshole !
Vsem ,ki znajo brati in želijo resnico ponujam knjižni izbor : "Vsa življenja Igorja Bavčarja" ...tam so prisotni vsi ,ki še danes nategujejo volivce .
Ptič, ne cvilit. Imel si svoj shot, pa si ga ustrelil v prazno. Lepo smo te opozarjali, da se to ne bo dobro končalo, pa si nam vsakič znova spustil kajlo. No, zdaj smo pa mi dali kajlo tebi. Menda… ...prikaži več ja nisi mislil, da bo izdaja volivcev ostala nekaznovana. Jbg, zdaj bo pa pač jajo. Če ne bi bil ti tak brezjajčni lole in če ne bi norel z noro visokimi davki, bi bil danes PV. Tako pa si samo navaden posranec.
aktivacija židov in paramossada je absolutno veleizdaja nacionalne suverenosti, nacionalne varnosti. Zdaj smo postali odvisni vazali Njetanjahuja. Sramota od sramote. In židi so izjemno nevarni. povzročajo avtomobilske nesreče. njim življenje nežidov ni sveto. pobijao vse, ki jim niso zvesti. Res… ...prikaži več se bojim za nekatere ljudi v slovenski državi.
Eh, ti Beogradu, Janša pa Bruslju. Kaj razlike? Morda v tem, da bodo posledice kolaboriranja z Brusljem še daljnoročnejše kot so bile one zaradi služenja Beogradu. Predvsem zato, ker je Golob najprej služil sebi, šele nato Beogradu. Janša pa pravi… ...prikaži več - EU first! Nam pa prst v r**!
To, da je izdajalec naroda je že dokazal. In še vedno dokazuje. Za minimalno korist bi prodal staro mamo, ženo in otroke.... pa magari iz prvega koruzništva, kajne?
Kaotično stanje se stopnjuje. Ustavno sodišče bo moralo presojati ali gre v primeru teh volitev za politični državni udar s strani SDS in njenih kolaborantov..
Zivel Janez Jansa, posrani holob, luzer, jebi se, sedaj bos moral polagati racune za tvoje lazi, lumparije in manipulacije ! Rompicoglioni, fucki.g asshole !
Bebo, pazi kaj govoriš, da ne boš še bolj puklast..
Kakor je Janša sposoben izdati državo, jo je Golob sposoben prodati, prav tako Jankovič za celih 10%
jezeran ...... Plešasti komunist jo bo pa zastonj izdal. Verjetno mu zato ne morejo dostaviti pošte. Blesane trapasti.
Nič bat, Jamsha in Bavcar sta že vse prodala.
Vsem ,ki znajo brati in želijo resnico ponujam knjižni izbor : "Vsa življenja Igorja Bavčarja" ...tam so prisotni vsi ,ki še danes nategujejo volivce .
Daj zapri ta umazan lažnivi kljun že enkrat,pa poberi se nekam da te ne gledamo več !
Ti očitno rabiš lažnivega kljunača na 30 let podlage..
Norost zaradi poraza.
O kakšnem porazu je govora. ??
keber pri nas pravimo hrošču in zadnje čase se pojavlja en hrođč ki jako smrdi,,Pri nas v Žabjaki mu pravimo smrdljivec
Odje.i že enkrat. Vrhunski manager, ki je spravil Slovenijo na kolena.
Ti verjetno govoriš o sebi. Klečiš na kolenih pred podobo slovenskega odrešitelja. Morda si zato izmišljaš nova up. Imena..
Ptič, ne cvilit. Imel si svoj shot, pa si ga ustrelil v prazno. Lepo smo te opozarjali, da se to ne bo dobro končalo, pa si nam vsakič znova spustil kajlo. No, zdaj smo pa mi dali kajlo tebi. Menda… ...prikaži več ja nisi mislil, da bo izdaja volivcev ostala nekaznovana. Jbg, zdaj bo pa pač jajo. Če ne bi bil ti tak brezjajčni lole in če ne bi norel z noro visokimi davki, bi bil danes PV. Tako pa si samo navaden posranec.
kaj drzavo, svojo lastno mamo.
aktivacija židov in paramossada je absolutno veleizdaja nacionalne suverenosti, nacionalne varnosti. Zdaj smo postali odvisni vazali Njetanjahuja. Sramota od sramote. In židi so izjemno nevarni. povzročajo avtomobilske nesreče. njim življenje nežidov ni sveto. pobijao vse, ki jim niso zvesti. Res… ...prikaži več se bojim za nekatere ljudi v slovenski državi.
Levosučne vodijo židje, od Kučana do Goloba in NPM. Zato noben paramosad ni potreben. In ker si levosučen, si izdajalec ti.
Je rekel Golobček, pred katerim se vse srake skupaj skrijejo!
Eh, ti Beogradu, Janša pa Bruslju. Kaj razlike? Morda v tem, da bodo posledice kolaboriranja z Brusljem še daljnoročnejše kot so bile one zaradi služenja Beogradu. Predvsem zato, ker je Golob najprej služil sebi, šele nato Beogradu. Janša pa pravi… ...prikaži več - EU first! Nam pa prst v r**!
Janša je sposoben marsičesa, kar zdrav človek ne bi verjel..
še huje pa je, ko bolniki pričnejo natolcevati....tega se bojmo
Timja na katerega bolnika misliš. ?
To, da je izdajalec naroda je že dokazal. In še vedno dokazuje. Za minimalno korist bi prodal staro mamo, ženo in otroke.... pa magari iz prvega koruzništva, kajne?
To zagotovo o golobu govoriš.
Poznamo Janšo ko star denar - naj ga dajo u penzijo preden vse razruši!
Kaotično stanje se stopnjuje. Ustavno sodišče bo moralo presojati ali gre v primeru teh volitev za politični državni udar s strani SDS in njenih kolaborantov..
Odkot ti ti točni podtki????
enderu ajde umij si zobke in pojdi pušiti desničarjem
cigo vedno bolj postajaš cigansko primitiven. V Žabjeku boš postal posebnost.