K te jest usekam na gobec , ti ne boš 2 minuti vedel niti kam greš niti od kje si prišel . No z avomatično letečimi stvarmi je pa isto , ko jih poškodujejo , pa ni važno čigavi so… ...prikaži več ! Sem ti dovolj plastično razložil stvar ?
Žalosten in predvidljiv Putinov odziv. Namesto da bi prevzel odgovornost za ogrožanje varnosti suverene članice EU in Nata, spet igra igro zanikanja in zahteva "dokaze", medtem ko ruski droni redno padajo na ozemlje Romunije.
Ruski dron, ki je padel na romunsko ozemlje in ranil ljudi, ni "nesreča" – to je neposredna posledica ruske imperialne agresije na Ukrajino, ki že zdavnaj ogroža celotno vzhodno krilo Evrope in Natovega zavezništva. Romunija je članica EU in Nata,… ...prikaži več zato vsak napad na njen zračni prostor ni samo incident, temveč test solidarnosti in odločnosti Evrope.
Ko ruski projektili padajo na ozemlje članice Nata, to ni več "sosedski ogenj", temveč testiranje meja zavezništva. Če se to ignorira z ironičnimi smeškoti, Rusija samo dobi potrditev, da lahko nadaljuje z eskalacijo. Ukrajina se bori za to, da se… ...prikaži več ta vojna ne razširi še dlje na zahod. Manj sarkazma, več podpore Ukrajini – to je edini način, da se ruska raketa naslednjič ne znajde globlje v Evropi.
Slava Ukrajini! 🇺🇦
'Mene ne ogroža' pravi uporabnik, ki navija za državo, ki vsak dan strelja rakete na civiliste in že izstreljuje projektile na ozemlje Nata. Ko bo ruska raketa enkrat padla tebi v vrt, boš pa prvi jokal na TikToku. Do takrat… ...prikaži več pa tiho, ruski trol.
Slava Ukrajini! 🇺🇦
To ni več samo ukrajinska vojna. To je neposreden napad na evropsko varnost. Vsak incident na ozemlju Romunije je incident na ozemlju Evropske unije. Zato potrebujemo odločnejšo, enotno evropsko držo: več podpore Ukrajini, močnejšo zračno obrambo vzhodnega krila Nata in… ...prikaži več jasno sporočilo, da Rusija ne bo določala pravil igre na evropski celini.
Čas je, da Evropa začne resno investirati v lastno obrambo ter strateško neodvisnost. Mir ne pride z željami in "dialogom" s tistimi, ki razumejo samo moč. Prišel bo z odločnostjo in enotnostjo. Slava Ukrajini. Živela svobodna in varna Evropa. 🇪🇺🇺🇦
Putin je tisti, ki je "posebno operacijo" začel z lažjo "ne bomo napadli", potem pa izvaja genocid v Ukrajini, ruši bolnišnice in zdaj njegovi droni padajo na ozemlje Nata. Tipično kremeljsko: najprej napadeš sosede, potem zahtevaš "dokaze". Edini dokaz, ki… ...prikaži več ga potrebujemo, je tvoj poraz, Vlad. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Putin spet laže brez sramu, kot običajno. "Nihče ne more govoriti..." – pravi tisti, ki je pred tremi leti trdil, da "ne bo napadel Ukrajine", pa je potem izvedel največjo agresijo v Evropi po drugi svetovni vojni. Ruski dron je… ...prikaži več padel na Romunijo, ker vaša "specoperacija" že zdavnaj ni več omejena na Ukrajino. Vsak dan rušite civilno infrastrukturo, bolnišnice, šole in stanovanjske bloke v Ukrajini, zdaj pa še sosede ogrožate. Tipično rusko: najprej napadeš, potem pa zahtevaš "dokaze".
Govno2025, odjebi s svojimi lažmi. Čakam dokaze za obglavljene dojenčke. V tistem porociilu UN jih ni. Ali priznaj, da si lagal, ali pa predlozi dokaze. Ce ne pa shut the fuck up.
KVAZIPROFESOR@ Pozabljaš , da ti v registraciji piše kdaj si se prijavil in vse ostalo. No piše , da si bil v kleti službojoč 4. maja in imel celodnevni šiht 16. maja . Ene pač zanima , s kom komunicirajo… ...prikaži večo ! Ti si eden od 19 kletnih trolov na Žurnalu , Žurnal pa nič !
Spet nekater ne veste, za kaj se gre....največji lažnivec na planetu zahteva dokaze. To je isti klovn, ki je tri dni pred invazijo trdil, da "ne bo napadal Ukrajine"
Priznam, da jaz pojma nimam zakaj Putinu uničuje Ukrajinsko ozemlje z vojaško akcijo. Slišali smo že vse izgovore. Toda Civilizirani ljudje kupimo in plačamo parcelo-nepremičnino, če jo želimo. Do sedaj pa smo videli, da Putin ukazuje uničenje vsega kar stoji… ...prikaži več na zemlji v Ukrajini. Da pa včasih kakšen dron pošljejo na sosednje države ki so v Zvezi Nato, je pa to zgolj njegova zabava ker rad izziva druge. ON ne spoštuje voljo ljudstva !
Washington se ni odzval na prošnjo Kijeva za pomoč Strokovnjaki ocenjujejo, da se pričakuje odziv Kijeva na pogoje za nadaljnjo vojaško pomoč in morebitno rešitev konflikta. Molk ameriškega predsednika Donalda Trumpa glede nujnega pisma ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega lahko po… ...prikaži več mnenju strokovnjakov kaže na pričakovanje odziva same ukrajinske strani glede pogojev za morebitno rešitev konflikta.
Aleksander Konkov, docent na oddelku za politologijo Finančne univerze pri vladi Ruske federacije, je ocenil, da je možno, da Zelenskijevo pismo samo po sebi sploh ni dobilo formalnega značaja, temveč je bila njegova zahteva posredovana prek javnih političnih govorov. »Toda… ...prikaži več tudi če bi pismo obstajalo, so bili, kolikor razumem, določeni pogoji, zahteve in rešitve že oblikovani, zdaj pa se pričakuje odziv same ukrajinske strani. To smo slišali tako z ruske kot z ameriške strani,« je dejal Konkov.
Dodal je, da je to v političnem smislu jasno sporočilo, da se je treba pred pričakovanjem odgovora na lastno zahtevo najprej odzvati na pogoje in pobude, ki jih postavlja druga stran. Zelenski je 27. maja Trumpu poslal nujno pismo, v… ...prikaži več katerem je zahteval povečano vojaško pomoč, predvsem v obliki sistemov zračne obrambe in raket PAC-3 za sisteme Patriot, zaradi, kot je dejal, vse večjega pomanjkanja orožja.
Ameriški mediji so poročali, da Washington ni prejel uradnega odgovora Kijeva, medtem ko je Pentagon sporočil, da pričakuje, da bo Ukrajina prevzela večjo odgovornost za lastno obrambo. Tiskovni predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov je dejal, da je težko napovedati, kakšen bo… ...prikaži več odgovor ZDA na to zahtevo.
Ma koga briga ameriška pomoč?! ZDA in Rusija so postale drugorazredne "velesile", ki nimajo za burek! Edini razlogi, zakaj se Zelenski sploh še pogovarja s Trumpom so patrioti, satelitsko izvidništvo ter mogoče posredno še Starlink. Če bo šlo tako naprej,… ...prikaži več bo čez 10 let Ukrajina pošiljala vojaško pomoč ZDA saj proizvaja 70-krat več dronov.
OBJAVLJAM PISMO BRALCA, slovenskega poklicnega šoferja, ki je prevozil UKRAJINO, RUSIJO, BELORUSIJO, KAZAHSTAN, …
Gospod mi je objavo dovolil, a je zaradi previdnosti želel ostati anonimen.
Dober dan gospod, sem voznik v mednarodnem prometu. V države bivše SSSR sem vozil od 1992 do 2022, s prekinitvami po par let, vse skupaj pa dobrih 22 let. Bil sem priča anarhije 90-tih let. Spomnim se prihoda na oblast… ...prikaži večst tovariša Vladimirja Vladimirjeviča Putina in v kakem stanju je bila Ruska federacija...... katastrofa.....
Belorusijo je predsednik Lukašenko že peljal v normalno državo, obračunal je z mafijo, banditi, korupcijo...... Predseniku Putinu je bilo mnogo težje vzpostaviti red, ker je bila država v močnem prijemu korupcije, anarhije in banditizma. V parih letih so že bili… ...prikaži veči vidni rezultati truda predsednika Putina, vse je počasi nekako začelo delovati. Danes je Ruska Federacija moderna močna velesila, ki jo želijo razbiti in oropati, ne bo jim uspelo.....
Sam imam prijatelje tako v RUS kot v UA. Vsi so mednarodni vozniki s katerimi imam kontakt in zanimivo kako bi bil svet lepši samo, če bi prisluhnili njim, ljudem, ki smo si delili vse muke Sibirije, Kazahstana in drugih… ...prikaži več dežel. Borili smo se skupaj proti reketerjem, mafiji v uniformi in brez nje, mrazu, ledu, snegu, popravljali kamione na mrazu ne glede na nacijo ali vero, kolega je kolega in pomagaj kakor lahko.
O doživetjih in pripetijah bi lahko napisal debelo knjigo, saj skozi oči popotnika
vidimo ves blišč in bedo narodov in dežel. Me pa boli, ker nekateri ljudje prav mrzijo vse kar je rusko. Čeprav niti blizu niso nikoli bili tej deželi in narodu, so strokovnjaki za UA, pa čeprav ne znajo niti izgovoriti… ...prikaži več imena mest in se jim ne sanja, kako tam živijo.
Donbas osebno zelo dobro poznam in videl sem kako so sprovocirali začetek ubijanja 2014.......
Sašo, zelo rad prebiram vsebine, ki jih objavljate, saj so realne, nevtralne in pokažete dejansko stanje in življenje v Rusiji.
Dober dan, sem nepoklicni voznik in sem vozil v Uzbekistanu, Kirgistanu, Azerbejdžanu, Tadžikistanu, Armeniji in Gruziji. V teh državah nihče ne uporablja več ruskih vozil! Na glavnih trgih so postavili 100 m visoke drogove z nacionalnimi zastavami, ker so tako… ...prikaži več ponosni na svojo neodvisnost on Rusije, od katere so se odcepili! Rusija je propadel imperij!
Saj je Medvedjev povedal..."Vojna je, takšne stvari se dogajajo"....Elektronsko motenje dronov povzroči, da se "izgubijo"...Rusi so nedavno nekaj ukrajinskih "vrnili pošiljatelju"...Kakšna drama za prazen nič, sestrelili bi ga, saj so NATO in je šlo za osamljen dron in ne roj… ...prikaži več stotih, ko se obrambni sistemi "prenasitijo"...
Kmodri @ Če ti misliš , da je slučaj ponovnega obiska UA rakete. kot je bila tista Tu 141 v Zagrebu neponovljiv , se hudičevo motiš . NATO jo baje pa sploh ni zaznal , da, da malo morgen ,… ...prikaži več, niso se je upal sestreliti , ker niso vedel kaj leti , da ne bi nastradali Slovaki, Mađari al Romuni preko katerih je letela , pa so rekel , naj gre naprej na NDH saj so oni že navajen na Martićeve VBR Orkan . Tolk o solidarnosti v Q organizaciji NATO !
Rusi imajo zadnje dneve po 1500 mrtvih na dan! Spet brezglavo jurišajo v smrt. Logistika jim je povsem odpovedala. Na Krimu je zmanjkalo goriva! Vozila,ki pridejo tja, ne morejo več nazaj v Rusijo, ker goriva ni!
Samo ruski droni znajo zgrešit tako, kot v tem primeru !
Medtem ko ukronacisti ne zgrešijo, še posebej,če se gre za mladoletne civiliste,kreten retardirab!!!
K te jest usekam na gobec , ti ne boš 2 minuti vedel niti kam greš niti od kje si prišel . No z avomatično letečimi stvarmi je pa isto , ko jih poškodujejo , pa ni važno čigavi so… ...prikaži več ! Sem ti dovolj plastično razložil stvar ?
Seljačine,vidva.
Seljo te je naredil!!!
Žalosten in predvidljiv Putinov odziv. Namesto da bi prevzel odgovornost za ogrožanje varnosti suverene članice EU in Nata, spet igra igro zanikanja in zahteva "dokaze", medtem ko ruski droni redno padajo na ozemlje Romunije.
Kakšne pogoje mate v kleti , da vam kuhajo možgančki !
Ruski trol iz kleti, ki navija za državo, ki strelja rakete na Nato. Tvoji možgani so že zdavnaj kuhani v kremeljski juhi. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Take kot ti doma idiotske.
Ruski dron, ki je padel na romunsko ozemlje in ranil ljudi, ni "nesreča" – to je neposredna posledica ruske imperialne agresije na Ukrajino, ki že zdavnaj ogroža celotno vzhodno krilo Evrope in Natovega zavezništva. Romunija je članica EU in Nata,… ...prikaži več zato vsak napad na njen zračni prostor ni samo incident, temveč test solidarnosti in odločnosti Evrope.
Toje samo sosedski ogenj ;-)
Ko ruski projektili padajo na ozemlje članice Nata, to ni več "sosedski ogenj", temveč testiranje meja zavezništva. Če se to ignorira z ironičnimi smeškoti, Rusija samo dobi potrditev, da lahko nadaljuje z eskalacijo. Ukrajina se bori za to, da se… ...prikaži več ta vojna ne razširi še dlje na zahod. Manj sarkazma, več podpore Ukrajini – to je edini način, da se ruska raketa naslednjič ne znajde globlje v Evropi. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Ukrainsko govno € Mene ne ogroža , če pa tebe zgin nazaj na fronto s katere si s & v žepe zbežal !
'Mene ne ogroža' pravi uporabnik, ki navija za državo, ki vsak dan strelja rakete na civiliste in že izstreljuje projektile na ozemlje Nata. Ko bo ruska raketa enkrat padla tebi v vrt, boš pa prvi jokal na TikToku. Do takrat… ...prikaži več pa tiho, ruski trol. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Meni se zdi, da se mi v denarnici kar presneto pozna pomoč Ukrajini, kaj misliš?
To ni več samo ukrajinska vojna. To je neposreden napad na evropsko varnost. Vsak incident na ozemlju Romunije je incident na ozemlju Evropske unije. Zato potrebujemo odločnejšo, enotno evropsko držo: več podpore Ukrajini, močnejšo zračno obrambo vzhodnega krila Nata in… ...prikaži več jasno sporočilo, da Rusija ne bo določala pravil igre na evropski celini.
Še en NOV Q iz kleti . Pozabljaš , da ti piše , kdaj si se registriral .
Na tej sliki zgleda Putin kot ena grda plešasta budala z medaljo! Ne mi kvarit dneva s takšnimi pokvekami!
Namesto da bi Rusija končala svojo brutalno agresijo na Ukrajino, raje ogroža varnost cele Evrope. Slava Ukrajini! Herojem slava! 💙💛“
Rusija vsak dan terorizira ukrajinske civiliste z droni in raketami, potem pa se čudi, ko eden od njenih „daril“ pristane na ozemlju Nata.
Čas je, da Evropa začne resno investirati v lastno obrambo ter strateško neodvisnost. Mir ne pride z željami in "dialogom" s tistimi, ki razumejo samo moč. Prišel bo z odločnostjo in enotnostjo. Slava Ukrajini. Živela svobodna in varna Evropa. 🇪🇺🇺🇦
Kaj ko bi ti mal osebno investiral preko večerne šole v svojo glavo !! To je edina investicija , ki je tebi nujno potrebna !
Putin je tisti, ki je "posebno operacijo" začel z lažjo "ne bomo napadli", potem pa izvaja genocid v Ukrajini, ruši bolnišnice in zdaj njegovi droni padajo na ozemlje Nata. Tipično kremeljsko: najprej napadeš sosede, potem zahtevaš "dokaze". Edini dokaz, ki… ...prikaži več ga potrebujemo, je tvoj poraz, Vlad. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Putin spet laže brez sramu, kot običajno. "Nihče ne more govoriti..." – pravi tisti, ki je pred tremi leti trdil, da "ne bo napadel Ukrajine", pa je potem izvedel največjo agresijo v Evropi po drugi svetovni vojni. Ruski dron je… ...prikaži več padel na Romunijo, ker vaša "specoperacija" že zdavnaj ni več omejena na Ukrajino. Vsak dan rušite civilno infrastrukturo, bolnišnice, šole in stanovanjske bloke v Ukrajini, zdaj pa še sosede ogrožate. Tipično rusko: najprej napadeš, potem pa zahtevaš "dokaze".
Pejd se zdravt na psihijatrijo nedonošeni profesor
profesor: dokaze na mizo, do takrat pa shut the fuck up
Govno2025, odjebi s svojimi lažmi. Čakam dokaze za obglavljene dojenčke. V tistem porociilu UN jih ni. Ali priznaj, da si lagal, ali pa predlozi dokaze. Ce ne pa shut the fuck up.
KVAZIPROFESOR@ Pozabljaš , da ti v registraciji piše kdaj si se prijavil in vse ostalo. No piše , da si bil v kleti službojoč 4. maja in imel celodnevni šiht 16. maja . Ene pač zanima , s kom komunicirajo… ...prikaži večo ! Ti si eden od 19 kletnih trolov na Žurnalu , Žurnal pa nič !
Kletni trolčki zahtevajo 'dokaze', medtem ko ruske rakete padajo na Romunijo. Vaši kremeljski možgani so že zdavnaj mrtvi. Slava Ukrajini! 🇺🇦
Spet nekater ne veste, za kaj se gre....največji lažnivec na planetu zahteva dokaze. To je isti klovn, ki je tri dni pred invazijo trdil, da "ne bo napadal Ukrajine"
Priznam, da jaz pojma nimam zakaj Putinu uničuje Ukrajinsko ozemlje z vojaško akcijo. Slišali smo že vse izgovore. Toda Civilizirani ljudje kupimo in plačamo parcelo-nepremičnino, če jo želimo. Do sedaj pa smo videli, da Putin ukazuje uničenje vsega kar stoji… ...prikaži več na zemlji v Ukrajini. Da pa včasih kakšen dron pošljejo na sosednje države ki so v Zvezi Nato, je pa to zgolj njegova zabava ker rad izziva druge. ON ne spoštuje voljo ljudstva !
Putin je en butec, ki ne ve, kaj dela in je povrhu vsega še grd in plešast.
in v Sloveniji smo dobili Matoza ~ˇ^˘°˛`˙x:)
Washington se ni odzval na prošnjo Kijeva za pomoč Strokovnjaki ocenjujejo, da se pričakuje odziv Kijeva na pogoje za nadaljnjo vojaško pomoč in morebitno rešitev konflikta. Molk ameriškega predsednika Donalda Trumpa glede nujnega pisma ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega lahko po… ...prikaži več mnenju strokovnjakov kaže na pričakovanje odziva same ukrajinske strani glede pogojev za morebitno rešitev konflikta.
Aleksander Konkov, docent na oddelku za politologijo Finančne univerze pri vladi Ruske federacije, je ocenil, da je možno, da Zelenskijevo pismo samo po sebi sploh ni dobilo formalnega značaja, temveč je bila njegova zahteva posredovana prek javnih političnih govorov. »Toda… ...prikaži več tudi če bi pismo obstajalo, so bili, kolikor razumem, določeni pogoji, zahteve in rešitve že oblikovani, zdaj pa se pričakuje odziv same ukrajinske strani. To smo slišali tako z ruske kot z ameriške strani,« je dejal Konkov.
Dodal je, da je to v političnem smislu jasno sporočilo, da se je treba pred pričakovanjem odgovora na lastno zahtevo najprej odzvati na pogoje in pobude, ki jih postavlja druga stran. Zelenski je 27. maja Trumpu poslal nujno pismo, v… ...prikaži več katerem je zahteval povečano vojaško pomoč, predvsem v obliki sistemov zračne obrambe in raket PAC-3 za sisteme Patriot, zaradi, kot je dejal, vse večjega pomanjkanja orožja.
Ameriški mediji so poročali, da Washington ni prejel uradnega odgovora Kijeva, medtem ko je Pentagon sporočil, da pričakuje, da bo Ukrajina prevzela večjo odgovornost za lastno obrambo. Tiskovni predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov je dejal, da je težko napovedati, kakšen bo… ...prikaži več odgovor ZDA na to zahtevo.
Ma koga briga ameriška pomoč?! ZDA in Rusija so postale drugorazredne "velesile", ki nimajo za burek! Edini razlogi, zakaj se Zelenski sploh še pogovarja s Trumpom so patrioti, satelitsko izvidništvo ter mogoče posredno še Starlink. Če bo šlo tako naprej,… ...prikaži več bo čez 10 let Ukrajina pošiljala vojaško pomoč ZDA saj proizvaja 70-krat več dronov.
OBJAVLJAM PISMO BRALCA, slovenskega poklicnega šoferja, ki je prevozil UKRAJINO, RUSIJO, BELORUSIJO, KAZAHSTAN, … Gospod mi je objavo dovolil, a je zaradi previdnosti želel ostati anonimen.
Dober dan gospod, sem voznik v mednarodnem prometu. V države bivše SSSR sem vozil od 1992 do 2022, s prekinitvami po par let, vse skupaj pa dobrih 22 let. Bil sem priča anarhije 90-tih let. Spomnim se prihoda na oblast… ...prikaži večst tovariša Vladimirja Vladimirjeviča Putina in v kakem stanju je bila Ruska federacija...... katastrofa.....
Belorusijo je predsednik Lukašenko že peljal v normalno državo, obračunal je z mafijo, banditi, korupcijo...... Predseniku Putinu je bilo mnogo težje vzpostaviti red, ker je bila država v močnem prijemu korupcije, anarhije in banditizma. V parih letih so že bili… ...prikaži veči vidni rezultati truda predsednika Putina, vse je počasi nekako začelo delovati. Danes je Ruska Federacija moderna močna velesila, ki jo želijo razbiti in oropati, ne bo jim uspelo.....
Sam imam prijatelje tako v RUS kot v UA. Vsi so mednarodni vozniki s katerimi imam kontakt in zanimivo kako bi bil svet lepši samo, če bi prisluhnili njim, ljudem, ki smo si delili vse muke Sibirije, Kazahstana in drugih… ...prikaži več dežel. Borili smo se skupaj proti reketerjem, mafiji v uniformi in brez nje, mrazu, ledu, snegu, popravljali kamione na mrazu ne glede na nacijo ali vero, kolega je kolega in pomagaj kakor lahko. O doživetjih in pripetijah bi lahko napisal debelo knjigo, saj skozi oči popotnika
vidimo ves blišč in bedo narodov in dežel. Me pa boli, ker nekateri ljudje prav mrzijo vse kar je rusko. Čeprav niti blizu niso nikoli bili tej deželi in narodu, so strokovnjaki za UA, pa čeprav ne znajo niti izgovoriti… ...prikaži več imena mest in se jim ne sanja, kako tam živijo. Donbas osebno zelo dobro poznam in videl sem kako so sprovocirali začetek ubijanja 2014....... Sašo, zelo rad prebiram vsebine, ki jih objavljate, saj so realne, nevtralne in pokažete dejansko stanje in življenje v Rusiji.
Dober dan, sem nepoklicni voznik in sem vozil v Uzbekistanu, Kirgistanu, Azerbejdžanu, Tadžikistanu, Armeniji in Gruziji. V teh državah nihče ne uporablja več ruskih vozil! Na glavnih trgih so postavili 100 m visoke drogove z nacionalnimi zastavami, ker so tako… ...prikaži več ponosni na svojo neodvisnost on Rusije, od katere so se odcepili! Rusija je propadel imperij!
Saj je Medvedjev povedal..."Vojna je, takšne stvari se dogajajo"....Elektronsko motenje dronov povzroči, da se "izgubijo"...Rusi so nedavno nekaj ukrajinskih "vrnili pošiljatelju"...Kakšna drama za prazen nič, sestrelili bi ga, saj so NATO in je šlo za osamljen dron in ne roj… ...prikaži več stotih, ko se obrambni sistemi "prenasitijo"...
Zakaj sestreliti, če je pa lepše potem srat po medijih...
Naj pade na tvojo....uto....
Kmodri @ Če ti misliš , da je slučaj ponovnega obiska UA rakete. kot je bila tista Tu 141 v Zagrebu neponovljiv , se hudičevo motiš . NATO jo baje pa sploh ni zaznal , da, da malo morgen ,… ...prikaži več, niso se je upal sestreliti , ker niso vedel kaj leti , da ne bi nastradali Slovaki, Mađari al Romuni preko katerih je letela , pa so rekel , naj gre naprej na NDH saj so oni že navajen na Martićeve VBR Orkan . Tolk o solidarnosti v Q organizaciji NATO !
Točno...zato bo padla na uto ....lackya...bo končno srečen...
Romunija ima srečo, da je med njo in Rusijo še Ukrajina.
Putinu so šteti dnevi kot Chausescu!
Putin manipulator in lažnivec!!! Napadel je Romunijo, pa še ni dovolj - še lagal se bo, da je bila to Ukrajina!!!
Rusi imajo zadnje dneve po 1500 mrtvih na dan! Spet brezglavo jurišajo v smrt. Logistika jim je povsem odpovedala. Na Krimu je zmanjkalo goriva! Vozila,ki pridejo tja, ne morejo več nazaj v Rusijo, ker goriva ni!