Svet

Oglasil se je Putin: "Nihče ne more govoriti ..."

Komentarjev 131
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:28 30.maj 2026.

    Samo ruski droni znajo zgrešit tako, kot v tem primeru !

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 16:27 30.maj 2026.

      Medtem ko ukronacisti ne zgrešijo, še posebej,če se gre za mladoletne civiliste,kreten retardirab!!!

    • Idioti 09:24 31.maj 2026.

      K te jest usekam na gobec , ti ne boš 2 minuti vedel niti kam greš niti od kje si prišel . No z avomatično letečimi stvarmi je pa isto , ko jih poškodujejo , pa ni važno čigavi so ...prikaži več ! Sem ti dovolj plastično razložil stvar ?

    • maček 12:50 31.maj 2026.

      Seljačine,vidva.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 13:00 31.maj 2026.

      Seljo te je naredil!!!

  • Avatar Profesor
    Profesor 20:36 30.maj 2026.

    Žalosten in predvidljiv Putinov odziv. Namesto da bi prevzel odgovornost za ogrožanje varnosti suverene članice EU in Nata, spet igra igro zanikanja in zahteva "dokaze", medtem ko ruski droni redno padajo na ozemlje Romunije.

    • Idioti 09:49 31.maj 2026.

      Kakšne pogoje mate v kleti , da vam kuhajo možgančki !

    • Avatar Profesor
      Profesor 12:50 31.maj 2026.

      Ruski trol iz kleti, ki navija za državo, ki strelja rakete na Nato. Tvoji možgani so že zdavnaj kuhani v kremeljski juhi. Slava Ukrajini! 🇺🇦

    • maček 12:50 31.maj 2026.

      Take kot ti doma idiotske.

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 07:11 30.maj 2026.

    Ruski dron, ki je padel na romunsko ozemlje in ranil ljudi, ni "nesreča" – to je neposredna posledica ruske imperialne agresije na Ukrajino, ki že zdavnaj ogroža celotno vzhodno krilo Evrope in Natovega zavezništva. Romunija je članica EU in Nata, ...prikaži več zato vsak napad na njen zračni prostor ni samo incident, temveč test solidarnosti in odločnosti Evrope.

    • Toma 11:04 30.maj 2026.

      Toje samo sosedski ogenj ;-)

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 08:29 31.maj 2026.

      Ko ruski projektili padajo na ozemlje članice Nata, to ni več "sosedski ogenj", temveč testiranje meja zavezništva. Če se to ignorira z ironičnimi smeškoti, Rusija samo dobi potrditev, da lahko nadaljuje z eskalacijo. Ukrajina se bori za to, da se ...prikaži več ta vojna ne razširi še dlje na zahod. Manj sarkazma, več podpore Ukrajini – to je edini način, da se ruska raketa naslednjič ne znajde globlje v Evropi. Slava Ukrajini! 🇺🇦

    • Idioti 10:01 31.maj 2026.

      Ukrainsko govno € Mene ne ogroža , če pa tebe zgin nazaj na fronto s katere si s & v žepe zbežal !

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 12:45 31.maj 2026.

      'Mene ne ogroža' pravi uporabnik, ki navija za državo, ki vsak dan strelja rakete na civiliste in že izstreljuje projektile na ozemlje Nata. Ko bo ruska raketa enkrat padla tebi v vrt, boš pa prvi jokal na TikToku. Do takrat ...prikaži več pa tiho, ruski trol. Slava Ukrajini! 🇺🇦

    • Toma 11:25 01.junij 2026.

      Meni se zdi, da se mi v denarnici kar presneto pozna pomoč Ukrajini, kaj misliš?

  • AdamAnt87142 20:37 30.maj 2026.

    To ni več samo ukrajinska vojna. To je neposreden napad na evropsko varnost. Vsak incident na ozemlju Romunije je incident na ozemlju Evropske unije. Zato potrebujemo odločnejšo, enotno evropsko držo: več podpore Ukrajini, močnejšo zračno obrambo vzhodnega krila Nata in ...prikaži več jasno sporočilo, da Rusija ne bo določala pravil igre na evropski celini.

    • Idioti 09:51 31.maj 2026.

      Še en NOV Q iz kleti . Pozabljaš , da ti piše , kdaj si se registriral .

  • Avatar Profesor
    Profesor 12:47 31.maj 2026.

    Na tej sliki zgleda Putin kot ena grda plešasta budala z medaljo! Ne mi kvarit dneva s takšnimi pokvekami!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 12:38 31.maj 2026.

    Namesto da bi Rusija končala svojo brutalno agresijo na Ukrajino, raje ogroža varnost cele Evrope. Slava Ukrajini! Herojem slava! 💙💛“

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 12:40 31.maj 2026.

    Rusija vsak dan terorizira ukrajinske civiliste z droni in raketami, potem pa se čudi, ko eden od njenih „daril“ pristane na ozemlju Nata.

  • Avatar CarZelenski
    CarZelenski 20:39 30.maj 2026.

    Čas je, da Evropa začne resno investirati v lastno obrambo ter strateško neodvisnost. Mir ne pride z željami in "dialogom" s tistimi, ki razumejo samo moč. Prišel bo z odločnostjo in enotnostjo. Slava Ukrajini. Živela svobodna in varna Evropa. 🇪🇺🇺🇦

    • Idioti 09:20 31.maj 2026.

      Kaj ko bi ti mal osebno investiral preko večerne šole v svojo glavo !! To je edina investicija , ki je tebi nujno potrebna !

  • Avatar Profesor
    Profesor 20:53 31.maj 2026.

    Putin je tisti, ki je "posebno operacijo" začel z lažjo "ne bomo napadli", potem pa izvaja genocid v Ukrajini, ruši bolnišnice in zdaj njegovi droni padajo na ozemlje Nata. Tipično kremeljsko: najprej napadeš sosede, potem zahtevaš "dokaze". Edini dokaz, ki ...prikaži več ga potrebujemo, je tvoj poraz, Vlad. Slava Ukrajini! 🇺🇦

  • Avatar Profesor
    Profesor 22:12 29.maj 2026.

    Putin spet laže brez sramu, kot običajno. "Nihče ne more govoriti..." – pravi tisti, ki je pred tremi leti trdil, da "ne bo napadel Ukrajine", pa je potem izvedel največjo agresijo v Evropi po drugi svetovni vojni. Ruski dron je ...prikaži več padel na Romunijo, ker vaša "specoperacija" že zdavnaj ni več omejena na Ukrajino. Vsak dan rušite civilno infrastrukturo, bolnišnice, šole in stanovanjske bloke v Ukrajini, zdaj pa še sosede ogrožate. Tipično rusko: najprej napadeš, potem pa zahtevaš "dokaze".

    • Avatar Wolf Wolfman
      wolf76 22:48 29.maj 2026.

      Pejd se zdravt na psihijatrijo nedonošeni profesor

    • SlavkoKrizman 23:04 29.maj 2026.

      profesor: dokaze na mizo, do takrat pa shut the fuck up

    • eeee 23:31 29.maj 2026.

      Govno2025, odjebi s svojimi lažmi. Čakam dokaze za obglavljene dojenčke. V tistem porociilu UN jih ni. Ali priznaj, da si lagal, ali pa predlozi dokaze. Ce ne pa shut the fuck up.

    • Idioti 09:58 31.maj 2026.

      KVAZIPROFESOR@ Pozabljaš , da ti v registraciji piše kdaj si se prijavil in vse ostalo. No piše , da si bil v kleti službojoč 4. maja in imel celodnevni šiht 16. maja . Ene pač zanima , s kom komunicirajo ...prikaži večo ! Ti si eden od 19 kletnih trolov na Žurnalu , Žurnal pa nič !

    • Avatar Profesor
      Profesor 12:53 31.maj 2026.

      Kletni trolčki zahtevajo 'dokaze', medtem ko ruske rakete padajo na Romunijo. Vaši kremeljski možgani so že zdavnaj mrtvi. Slava Ukrajini! 🇺🇦

  • Avatar luckyss_1
    luckyss_1 20:57 31.maj 2026.

    Spet nekater ne veste, za kaj se gre....največji lažnivec na planetu zahteva dokaze. To je isti klovn, ki je tri dni pred invazijo trdil, da "ne bo napadal Ukrajine"

  • Avatar malonaokoli
    malonaokoli 10:21 01.junij 2026.

    Priznam, da jaz pojma nimam zakaj Putinu uničuje Ukrajinsko ozemlje z vojaško akcijo. Slišali smo že vse izgovore. Toda Civilizirani ljudje kupimo in plačamo parcelo-nepremičnino, če jo želimo. Do sedaj pa smo videli, da Putin ukazuje uničenje vsega kar stoji ...prikaži več na zemlji v Ukrajini. Da pa včasih kakšen dron pošljejo na sosednje države ki so v Zvezi Nato, je pa to zgolj njegova zabava ker rad izziva druge. ON ne spoštuje voljo ljudstva !

  • Modrec 21:04 31.maj 2026.

    Putin je en butec, ki ne ve, kaj dela in je povrhu vsega še grd in plešast.

  • Avatar Ruska_Zmaga
    Ruska_Zmaga 19:44 02.junij 2026.

    Washington se ni odzval na prošnjo Kijeva za pomoč Strokovnjaki ocenjujejo, da se pričakuje odziv Kijeva na pogoje za nadaljnjo vojaško pomoč in morebitno rešitev konflikta. Molk ameriškega predsednika Donalda Trumpa glede nujnega pisma ukrajinskega predsednika Volodimirja Zelenskega lahko po ...prikaži več mnenju strokovnjakov kaže na pričakovanje odziva same ukrajinske strani glede pogojev za morebitno rešitev konflikta.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:45 02.junij 2026.

      Aleksander Konkov, docent na oddelku za politologijo Finančne univerze pri vladi Ruske federacije, je ocenil, da je možno, da Zelenskijevo pismo samo po sebi sploh ni dobilo formalnega značaja, temveč je bila njegova zahteva posredovana prek javnih političnih govorov. »Toda ...prikaži več tudi če bi pismo obstajalo, so bili, kolikor razumem, določeni pogoji, zahteve in rešitve že oblikovani, zdaj pa se pričakuje odziv same ukrajinske strani. To smo slišali tako z ruske kot z ameriške strani,« je dejal Konkov.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:45 02.junij 2026.

      Dodal je, da je to v političnem smislu jasno sporočilo, da se je treba pred pričakovanjem odgovora na lastno zahtevo najprej odzvati na pogoje in pobude, ki jih postavlja druga stran. Zelenski je 27. maja Trumpu poslal nujno pismo, v ...prikaži več katerem je zahteval povečano vojaško pomoč, predvsem v obliki sistemov zračne obrambe in raket PAC-3 za sisteme Patriot, zaradi, kot je dejal, vse večjega pomanjkanja orožja.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:45 02.junij 2026.

      Ameriški mediji so poročali, da Washington ni prejel uradnega odgovora Kijeva, medtem ko je Pentagon sporočil, da pričakuje, da bo Ukrajina prevzela večjo odgovornost za lastno obrambo. Tiskovni predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov je dejal, da je težko napovedati, kakšen bo ...prikaži več odgovor ZDA na to zahtevo.

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 08:18 03.junij 2026.

      Ma koga briga ameriška pomoč?! ZDA in Rusija so postale drugorazredne "velesile", ki nimajo za burek! Edini razlogi, zakaj se Zelenski sploh še pogovarja s Trumpom so patrioti, satelitsko izvidništvo ter mogoče posredno še Starlink. Če bo šlo tako naprej, ...prikaži več bo čez 10 let Ukrajina pošiljala vojaško pomoč ZDA saj proizvaja 70-krat več dronov.

  • Avatar Ruska_Zmaga
    Ruska_Zmaga 19:37 02.junij 2026.

    OBJAVLJAM PISMO BRALCA, slovenskega poklicnega šoferja, ki je prevozil UKRAJINO, RUSIJO, BELORUSIJO, KAZAHSTAN, … Gospod mi je objavo dovolil, a je zaradi previdnosti želel ostati anonimen.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:37 02.junij 2026.

      Dober dan gospod, sem voznik v mednarodnem prometu. V države bivše SSSR sem vozil od 1992 do 2022, s prekinitvami po par let, vse skupaj pa dobrih 22 let. Bil sem priča anarhije 90-tih let. Spomnim se prihoda na oblast ...prikaži večst tovariša Vladimirja Vladimirjeviča Putina in v kakem stanju je bila Ruska federacija...... katastrofa.....

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:37 02.junij 2026.

      Belorusijo je predsednik Lukašenko že peljal v normalno državo, obračunal je z mafijo, banditi, korupcijo...... Predseniku Putinu je bilo mnogo težje vzpostaviti red, ker je bila država v močnem prijemu korupcije, anarhije in banditizma. V parih letih so že bili ...prikaži veči vidni rezultati truda predsednika Putina, vse je počasi nekako začelo delovati. Danes je Ruska Federacija moderna močna velesila, ki jo želijo razbiti in oropati, ne bo jim uspelo.....

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:38 02.junij 2026.

      Sam imam prijatelje tako v RUS kot v UA. Vsi so mednarodni vozniki s katerimi imam kontakt in zanimivo kako bi bil svet lepši samo, če bi prisluhnili njim, ljudem, ki smo si delili vse muke Sibirije, Kazahstana in drugih ...prikaži več dežel. Borili smo se skupaj proti reketerjem, mafiji v uniformi in brez nje, mrazu, ledu, snegu, popravljali kamione na mrazu ne glede na nacijo ali vero, kolega je kolega in pomagaj kakor lahko. O doživetjih in pripetijah bi lahko napisal debelo knjigo, saj skozi oči popotnika

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 19:38 02.junij 2026.

      vidimo ves blišč in bedo narodov in dežel. Me pa boli, ker nekateri ljudje prav mrzijo vse kar je rusko. Čeprav niti blizu niso nikoli bili tej deželi in narodu, so strokovnjaki za UA, pa čeprav ne znajo niti izgovoriti ...prikaži več imena mest in se jim ne sanja, kako tam živijo. Donbas osebno zelo dobro poznam in videl sem kako so sprovocirali začetek ubijanja 2014....... Sašo, zelo rad prebiram vsebine, ki jih objavljate, saj so realne, nevtralne in pokažete dejansko stanje in življenje v Rusiji.

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 08:22 03.junij 2026.

      Dober dan, sem nepoklicni voznik in sem vozil v Uzbekistanu, Kirgistanu, Azerbejdžanu, Tadžikistanu, Armeniji in Gruziji. V teh državah nihče ne uporablja več ruskih vozil! Na glavnih trgih so postavili 100 m visoke drogove z nacionalnimi zastavami, ker so tako ...prikaži več ponosni na svojo neodvisnost on Rusije, od katere so se odcepili! Rusija je propadel imperij!

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 19:27 29.maj 2026.

    Saj je Medvedjev povedal..."Vojna je, takšne stvari se dogajajo"....Elektronsko motenje dronov povzroči, da se "izgubijo"...Rusi so nedavno nekaj ukrajinskih "vrnili pošiljatelju"...Kakšna drama za prazen nič, sestrelili bi ga, saj so NATO in je šlo za osamljen dron in ne roj ...prikaži več stotih, ko se obrambni sistemi "prenasitijo"...

    • SlavkoKrizman 23:06 29.maj 2026.

      Zakaj sestreliti, če je pa lepše potem srat po medijih...

    • Kmodri_ 23:28 29.maj 2026.

      Naj pade na tvojo....uto....

    • Idioti 09:38 31.maj 2026.

      Kmodri @ Če ti misliš , da je slučaj ponovnega obiska UA rakete. kot je bila tista Tu 141 v Zagrebu neponovljiv , se hudičevo motiš . NATO jo baje pa sploh ni zaznal , da, da malo morgen , ...prikaži več, niso se je upal sestreliti , ker niso vedel kaj leti , da ne bi nastradali Slovaki, Mađari al Romuni preko katerih je letela , pa so rekel , naj gre naprej na NDH saj so oni že navajen na Martićeve VBR Orkan . Tolk o solidarnosti v Q organizaciji NATO !

    • Kmodri_ 16:01 01.junij 2026.

      Točno...zato bo padla na uto ....lackya...bo končno srečen...

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 21:05 02.junij 2026.

    Romunija ima srečo, da je med njo in Rusijo še Ukrajina.

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 21:04 02.junij 2026.

    Putinu so šteti dnevi kot Chausescu!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 21:04 02.junij 2026.

    Putin manipulator in lažnivec!!! Napadel je Romunijo, pa še ni dovolj - še lagal se bo, da je bila to Ukrajina!!!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 20:06 01.junij 2026.

    Rusi imajo zadnje dneve po 1500 mrtvih na dan! Spet brezglavo jurišajo v smrt. Logistika jim je povsem odpovedala. Na Krimu je zmanjkalo goriva! Vozila,ki pridejo tja, ne morejo več nazaj v Rusijo, ker goriva ni!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.