Svet

Oglasil se je Putin: "Nihče ne more govoriti ..."

Komentarjev 131
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ruska_Zmaga
    Ruska_Zmaga 19:26 30.maj 2026.

    https://www.facebook.com/share/v/16oxRE4cXf/

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 20:52 29.maj 2026.

    Putin spet laže in se dela norca iz celega sveta. Ko ruski droni vsak dan padajo po Ukrajini in ubijajo civiliste, takrat pa ni nobenih "preiskav" in "dokazov". Ko pa eden od njihovih dronov zaide v Romunijo, pa nenadoma "nihče ...prikaži več ne more govoriti". Tipično rusko: napadati sosede, potem pa igrati žrtev. Slava Ukrajini! Stojimo z vami proti tej ruski agresiji. Svoboda za Ukrajino, mir pa bo, ko ruski imperialisti odidejo nazaj čez svojo mejo. 🇺🇦

    • Ender3 21:46 29.maj 2026.

      Janšisti ne znate početi drugo kot tiste, ki vam ne ustrezajo obtožujete laži. Ena najbolj zlorabljenih besed v njihovem sovražnem izazroslovje. To je obrambni mehanizem enoumja..

    • SlavkoKrizman 23:05 29.maj 2026.

      človek: govori v svojem imenu.

    • eeee 23:34 29.maj 2026.

      Govno2025, odjebi s svojimi lažmi. Čakam dokaze za obglavljene dojenčke. V tistem porociilu UN jih ni. Ali priznaj, da si lagal, ali pa predlozi dokaze. Ce ne pa shut the fuck up.

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 07:25 30.maj 2026.

      Hamas (ki vlada v Gazi) namerno uporablja civiliste kot žive ščite, gradi tunele pod bolnišnicami in strelja rakete iz šol. Izrael se bori proti teroristični organizaciji, ki 7. oktobra 2023 demonstrirala, kaj bi naredila, če bi lahko. Obglavljeni dojenčki, posiljevanja, ...prikaži več požgani ljudje – vse to je dokumentirano.

    • SlavkoKrizman 08:43 30.maj 2026.

      Lahko en link do enega dokumenta, ki zadeva te dojenčke?

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 08:26 31.maj 2026.

      Poročilo združenih narodov:: https://www.un.org/unispal/document/coi-report-a-hrc-56-26-27may24/

    • Idioti 10:11 31.maj 2026.

      Slavko Krizman @ Kahko ti pošlje samo link iz bilbije al kje že to piše , da so odsekal glave vsem moškim dojenčkom , ko so zvedeli da se je rodil eni mariji sin !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.