Svet
19 ogledov

Organizator napadov v Parizu naj bi bil mrtev

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 14:58 18.november 2015.

    Francija je okoliskim državam v zadnjih letih prodalal za nekaj milijard orozja. te okoliske države, pa so ga prodale ali pa dale na fronto. ISIS je zahod. Igra elit, ki sluzi s prodajo orozja in poceni nafto. Hkrati pa strasi ...prikaži več civilno prebivlastvo vse Evrope. Da nam bodo lahko prodali odvzem dosezenih pravic in svoboscin, nam diktirali kdaj bomo lahko proti njim protestirali. Se madridski napad ni bil tako dobro medijsko pokrit, pa je mesto v Evropi. Problem je samo v tem, ker jim je projekt usel iz rok in so placanci zaceli delovati po svoje. A Izraela si pa ne upajo napasti? Zakaj ze? zaradi jedrskega orozja ali zaradi dogovora? Zakaj ne pomagajo mislimanskim bratom v Palestini? Glede begunstva pa, upam, da nikoli ne bos tega okusil. Morda bi moral. Morda bi moral biti oklican kot umazan ilegalec, da bi ti klikerji v glavi zaceli delati. Če das hrusko med jabolka, se ne postane jabolko. Teroristi so teroristi. Begunci pa begunci.

  • marko30 18:53 18.november 2015.

    A mi lahko kdo razloži, kako ločijo terorista od begunca, ker to mi ni bilo nikoli jasno?! Prebral sem že precej člankov, a tega odgovora ni nikjer. A lahko kak novinar s tega portala pri pristojnih inštitucijah to preveri in ...prikaži več napiše članek o tem? Hvala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.