Šport > Euro 2024
9119 ogledov

EURO2024 Saša Despot
Video vzdušja na tribunah po strelu Erika Janže, ko je žogo v lastno mrežo preusmeril Hjulmand.

Tekma med Slovenijo in Dansko na EP v Nemčiji se je končala z neodločenim izidom 1:1, potem ko je slovenska nogometna reprezentanca zamudila kar nekaj lepih priložnosti, od 17. minute dalje pa lovili zaostanek proti močnim Dancem.

A v 77. minuti je silovito ustrelil Erik Janža, žoga pa se je odbila od zadnjice Rasmusa Hoejlunda in na napačni nogi ujela danskega vratarja Kasperja Schmeichla.

Slovenske tribune so hip zatem planile v delirij!

Kako je potekala akcija "Srečna zadnjica", in kaj je sledilo, si lahko ogledate v spodnjih videih: